Ürün Kodu: 0986424597 Barkod: 3165143723272 EAN: 3165143723272
Bosch 0986424597 Ön Fren Balatası - Fiat Fiorino, Peugeot Bipper, Citroen Nemo (2001-2014, 1.2-1.6L)
1.029,68 TL
ORİJİNAL
VADE FARKSIZ 5 TAKSİT
Aynı Gün Kargo İçin Kalan Süre:
Bu Ürün Sadece İnternet Mağazamızda Bulunuyor
| Genişlik [mm] | 122,8 |
| Yükseklik [mm] | 53,3 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Şasi numarası itibarıyla (VIN) | 6447 |
| Aşınma ikaz kontağı | Entegre aşınma sensörüne sahip |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986424597 Ön Fren Balatası - Fiat Fiorino, Peugeot Bipper, Citroen Nemo (2001-2014, 1.2-1.6L)
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Citroen Nemo, Fiat, Peugeot Bipper ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🚗 Uyumlu Araçlar: Citroen Nemo, Fiat, Peugeot Bipper
📅 Yıl Aralığı: 2010-2018
🔧 Motor Hacmi: 1.3L
🔧 Motor Hacmi: 1.3L
📊 Teknik Özellikler
| Sipariş numarası | 0 986 424 597 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Üretim bilgileri | Bosch fren sistemi için |
| Önerilen aksesuar | 1987474312 |
| Önerilen aksesuar | 1987474311 |
| Genişlik | 122,8 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 17 mm |
| Yükseklik | 53,3 mm |
| Eğimli | Evet |
| Yağmur yivi sayısı | 1 |
| Uyarı kontağı türü | Elektrikli |
| Uyarı kontağı sayısı | 1 |
| Yaylı | Hayır |
| Monte edilmiş piston klipsli | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Evet |
| Cıvata sayısı | 4 |
| Nominal kalınlık | 17 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 23.705 |
| Tamamlayıcı bilgi | Aksesuarlı |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Uyarı kontağı | entegre aşınma sensörlü |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ek bilgiler | cıvatalı |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP339 |
| Standart tanım | E11 90R - 02A0770/7211 |
| WVA-Numarası | 23705 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| ALFA ROMEO | 71754802 |
| ALFA ROMEO | 71770062 |
| ALFA ROMEO | 77362091 |
| ALFA ROMEO | 77362194 |
| ALFA ROMEO | 77362548 |
| ALFA ROMEO | 77363942 |
| ALFA ROMEO | 77363974 |
| ALFA ROMEO | 77364477 |
| ALFA ROMEO | 77364588 |
| ALFA ROMEO | 77364874 |
| ALFA ROMEO | 77365465 |
| ALFA ROMEO | 77365543 |
| ALFA ROMEO | 9949273 |
| CITROEN | 16 364 128 80 |
| CITROEN | 4254 06 |
| CITROEN | 4254 07 |
| CITROEN | 4254 96 |
| CITROEN | 4254 C8 |
| FIAT | 71752983 |
| FIAT | 71754647 |
| FIAT | 71754802 |
| FIAT | 71770082 |
| FIAT | 71772221 |
| FIAT | 71772224 |
| FIAT | 77362091 |
| FIAT | 77362194 |
| FIAT | 77362548 |
| FIAT | 77363942 |
| FIAT | 77363974 |
| FIAT | 77364158 |
| FIAT | 77364393 |
| FIAT | 77364394 |
| FIAT | 77364477 |
| FIAT | 77364517 |
| FIAT | 77364588 |
| FIAT | 77364637 |
| FIAT | 77364798 |
| FIAT | 77364832 |
| FIAT | 77364874 |
| FIAT | 77364893 |
| FIAT | 77365465 |
| FIAT | 77365543 |
| FIAT | 9949273 |
| LANCIA | 71754802 |
| LANCIA | 77362091 |
| LANCIA | 77362194 |
| LANCIA | 77362548 |
| LANCIA | 77363942 |
| LANCIA | 77363974 |
| LANCIA | 77364477 |
| LANCIA | 77364588 |
| LANCIA | 77364874 |
| LANCIA | 77365465 |
| LANCIA | 77365543 |
| LANCIA | 9949273 |
| PEUGEOT | 4254 06 |
| PEUGEOT | 4254 07 |
| PEUGEOT | 4254 96 |
| PEUGEOT | 4254 C8 |
🔴 Montaj Notu: Bosch fren sistemi için
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| FIAT | |
| LANCIA | |
| PEUGEOT | |
| CITROËN | |
| ALFA ROMEO |
| Genişlik [mm] | 122,8 |
| Yükseklik [mm] | 53,3 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Şasi numarası itibarıyla (VIN) | 6447 |
| Aşınma ikaz kontağı | Entegre aşınma sensörüne sahip |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 17 |
| WVA numarası | 23705 |
| İlave ürün/İlave açıklama | Aksesuar ile |
| Şasi numarası (VIN) maks. | 6446 |
| Şanzıman türü | Yarı otomatik |
| Taşıma yükü [t] | Yükseltilmiş taşıma yükü için değil |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Fren sistemi | Bosch |
| Cıvataların adedi | 4 |
| RICAMBI numarası maks. | 971810 |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.3 HDi 75 1.3 l | 2010 - | Dizel 75 HP | FHZ (F13DTE5) |
| 1.3 HDi 80 1.3 l | 2015 - | Dizel 80 HP | FHY (F13DTE6) |
CITROËN NEMO MPV
Gövde: 1.3 HDi 75
Model No: 1.3 l
Yıl: 2010 -
Motor: Dizel 75 HP
Motor Kodu: FHZ (F13DTE5)
CITROËN NEMO MPV
Gövde: 1.3 HDi 80
Model No: 1.3 l
Yıl: 2015 -
Motor: Dizel 80 HP
Motor Kodu: FHY (F13DTE6)
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.4 (198AXA1B) 1.4 l | 2007-2014 | Benzin 90 HP | 192 B2.000 |
| 1.4 LPG (198AXA1B) 1.4 l | 2008-2014 | Benzin/oto gaz (LPG) 90 HP | 192 B2.000 |
FIAT BRAVO II (198_)
Gövde: 1.4 (198AXA1B)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2007-2014
Motor: Benzin 90 HP
Motor Kodu: 192 B2.000
FIAT BRAVO II (198_)
Gövde: 1.4 LPG (198AXA1B)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2008-2014
Motor: Benzin/oto gaz (LPG) 90 HP
Motor Kodu: 192 B2.000
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.3 JTD Multijet (225BXB1A, 225BXB11) 1.3 l | 2007 - | Dizel 75 HP | 199 A2.000, 199 A9.000 |
| 1.4 (225BXA1A) 1.4 l | 2007 - | Benzin 73 HP | KFV, KFT |
| 1.4 CNG (225AXC1A) 1.4 l | 2014 - | Benzin/doğal gaz (CNG) 69 HP | 350 A1.000 |
| 1.4 CNG (225AXC1A, 225BXC1A) 1.4 l | 2008 - | Benzin/doğal gaz (CNG) 77 HP | 350 A1.000 |
FIAT FIORINO MPV (225_)
Gövde: 1.3 JTD Multijet (225BXB1A, 225BXB11)
Model No: 1.3 l
Yıl: 2007 -
Motor: Dizel 75 HP
Motor Kodu: 199 A2.000, 199 A9.000
FIAT FIORINO MPV (225_)
Gövde: 1.4 (225BXA1A)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2007 -
Motor: Benzin 73 HP
Motor Kodu: KFV, KFT
FIAT FIORINO MPV (225_)
Gövde: 1.4 CNG (225AXC1A)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2014 -
Motor: Benzin/doğal gaz (CNG) 69 HP
Motor Kodu: 350 A1.000
FIAT FIORINO MPV (225_)
Gövde: 1.4 CNG (225AXC1A, 225BXC1A)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2008 -
Motor: Benzin/doğal gaz (CNG) 77 HP
Motor Kodu: 350 A1.000
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.3 D Multijet 4x4 (169.AXC2A) 1.3 l | 2004 - | Dizel 70 HP | 188 A8.000 |
| 1.4 (169AXE1B) 1.4 l | 2006 - | Benzin 100 HP | 169 A3.000 |
FIAT PANDA (169_)
Gövde: 1.3 D Multijet 4x4 (169.AXC2A)
Model No: 1.3 l
Yıl: 2004 -
Motor: Dizel 70 HP
Motor Kodu: 188 A8.000
FIAT PANDA (169_)
Gövde: 1.4 (169AXE1B)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2006 -
Motor: Benzin 100 HP
Motor Kodu: 169 A3.000
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.3 D Multijet (225CXB1A, 225AXB1A, 225CXB11, 225AXB11,... 1.3 l | 2008 - | Dizel 75 HP | 199 A2.000, 199 A9.000 |
| 1.4 (225AXA1A) 1.4 l | 2008 - | Benzin 73 HP | KFV, KFT |
| 1.4 Natural Power (225AXC1A) 1.4 l | 2009 - | Benzin/doğal gaz (CNG) 78 HP | 350 A1.000 |
FIAT QUBO (225_)
Gövde: 1.3 D Multijet (225CXB1A, 225AXB1A, 225CXB11, 225AXB11,...
Model No: 1.3 l
Yıl: 2008 -
Motor: Dizel 75 HP
Motor Kodu: 199 A2.000, 199 A9.000
FIAT QUBO (225_)
Gövde: 1.4 (225AXA1A)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2008 -
Motor: Benzin 73 HP
Motor Kodu: KFV, KFT
FIAT QUBO (225_)
Gövde: 1.4 Natural Power (225AXC1A)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2009 -
Motor: Benzin/doğal gaz (CNG) 78 HP
Motor Kodu: 350 A1.000
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.2 16V (192_XA1B) 1.2 l | 2002-2006 | Benzin 80 HP | 188 A5.000 |
| 1.4 16V 1.4 l | 2005-2006 | Benzin 90 HP | 192 B2.000 |
| 1.4 16V (192AXH1B, 192BXH1B) 1.4 l | 2003-2006 | Benzin 95 HP | 843 A1.000 |
| 1.6 16V 1.6 l | 2005-2006 | Benzin 105 HP | 192 B3.000 |
| 1.6 16V (192_XB1A) 1.6 l | 2001-2006 | Benzin 103 HP | 182 B6.000 |
FIAT STILO (192_)
Gövde: 1.2 16V (192_XA1B)
Model No: 1.2 l
Yıl: 2002-2006
Motor: Benzin 80 HP
Motor Kodu: 188 A5.000
FIAT STILO (192_)
Gövde: 1.4 16V
Model No: 1.4 l
Yıl: 2005-2006
Motor: Benzin 90 HP
Motor Kodu: 192 B2.000
FIAT STILO (192_)
Gövde: 1.4 16V (192AXH1B, 192BXH1B)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2003-2006
Motor: Benzin 95 HP
Motor Kodu: 843 A1.000
FIAT STILO (192_)
Gövde: 1.6 16V
Model No: 1.6 l
Yıl: 2005-2006
Motor: Benzin 105 HP
Motor Kodu: 192 B3.000
FIAT STILO (192_)
Gövde: 1.6 16V (192_XB1A)
Model No: 1.6 l
Yıl: 2001-2006
Motor: Benzin 103 HP
Motor Kodu: 182 B6.000
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.3 HDi 75 1.3 l | 2010 - | Dizel 75 HP | FHZ (F13DTE5) |
| 1.3 HDi 80 1.3 l | 2015 - | Dizel 80 HP | FHY (F13DTE6) |
PEUGEOT BIPPER TEPEE
Gövde: 1.3 HDi 75
Model No: 1.3 l
Yıl: 2010 -
Motor: Dizel 75 HP
Motor Kodu: FHZ (F13DTE5)
PEUGEOT BIPPER TEPEE
Gövde: 1.3 HDi 80
Model No: 1.3 l
Yıl: 2015 -
Motor: Dizel 80 HP
Motor Kodu: FHY (F13DTE6)
