Ürün Kodu: 0986424666 Barkod: 3165143722497 EAN: 3165143722497
Bosch 0986424666 Ön Fren Balatası - Jeep Grand (1998-2005, 2.7-4.7L)
1.641,52 TL
ORİJİNAL
ÜCRETSİZ KARGO
VADE FARKSIZ 5 TAKSİT
Hemen sipariş verirsen, yarın kargoda!
Bu Ürün Sadece İnternet Mağazamızda Bulunuyor
| Yükseklik [mm] | 55,5 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Genişlik 1 [mm] | 192,3 |
| Aşınma ikaz kontağı | Sesli aşınma uyarısı |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 18,4 |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986424666 Ön Fren Balatası - Jeep Grand (1998-2005, 2.7-4.7L)
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Jeep Grand ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🚗 Uyumlu Araçlar: Jeep Grand
📅 Yıl Aralığı: 1998-2007
🔧 Motor Hacmi: 2.7-4.7L
🔧 Motor Hacmi: 2.7-4.7L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 424 666 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Üretim bilgileri | ATE sistemi (Teves) için |
| Genişlik 1 (daha kısa) | 192,3 mm |
| Genişlik 2 (daha uzun) | 194,2 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 18,4 mm |
| Yükseklik | 55,5 mm |
| Eğimli | Evet |
| Yağmur yivi sayısı | 1 |
| Uyarı kontağı türü | Sesli |
| Uyarı kontağı sayısı | 2 |
| Yaylı | Hayır |
| Monte edilmiş piston klipsli | Evet |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 18,4 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 23.631 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Uyarı kontağı | Sesli aşınma uyarısı var |
| Ek bilgiler | piston klipsli |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP382 |
| Standart tanım | E9 90R-02A0904/1506 |
| WVA-Numarası | 23631 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| CHRYSLER | 05018 592AA |
| CHRYSLER | 05018 592AB |
| CHRYSLER | 5018 592AA |
| CHRYSLER | 5018 592AB |
| CHRYSLER | K05011969AA |
| JEEP | 05011 969AA |
| JEEP | 05018 592AA |
| JEEP | 05018 592AB |
| JEEP | 5011 969AA |
| JEEP | 5018 592AA |
| JEEP | 5018 592AB |
| JEEP | K5011969AA |
| JEEP | K5018592AB |
🔴 Montaj Notu: ATE sistemi (Teves) için
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| JEEP | |
| CHRYSLER |
| Yükseklik [mm] | 55,5 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Genişlik 1 [mm] | 192,3 |
| Aşınma ikaz kontağı | Sesli aşınma uyarısı |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 18,4 |
| WVA numarası | 23631 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Fren sistemi | ATE |
| Genişlik 2 [mm] | 194,2 |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.7 CRD 4x4 2.7 l | 2001-2005 | Dizel 163 HP | OM 665.921, ENF |
| 3.1 TD 4x4 3.1 l | 1999-2001 | Dizel 140 HP | EXA |
| 4.0 4.0 l | 1998-2004 | Benzin 190 HP | ERH |
| 4.0 4x4 4.0 l | 1999-2005 | Benzin 190 HP | ERH |
| 4.7 V8 4x4 4.7 l | 1999-2005 | Benzin 223 HP | EVA |
| 4.7 V8 4x4 4.7 l | 2001-2005 | Benzin 258 HP | EVC |
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG)
Gövde: 2.7 CRD 4x4
Model No: 2.7 l
Yıl: 2001-2005
Motor: Dizel 163 HP
Motor Kodu: OM 665.921, ENF
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG)
Gövde: 3.1 TD 4x4
Model No: 3.1 l
Yıl: 1999-2001
Motor: Dizel 140 HP
Motor Kodu: EXA
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG)
Gövde: 4.0
Model No: 4.0 l
Yıl: 1998-2004
Motor: Benzin 190 HP
Motor Kodu: ERH
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG)
Gövde: 4.0 4x4
Model No: 4.0 l
Yıl: 1999-2005
Motor: Benzin 190 HP
Motor Kodu: ERH
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG)
Gövde: 4.7 V8 4x4
Model No: 4.7 l
Yıl: 1999-2005
Motor: Benzin 223 HP
Motor Kodu: EVA
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG)
Gövde: 4.7 V8 4x4
Model No: 4.7 l
Yıl: 2001-2005
Motor: Benzin 258 HP
Motor Kodu: EVC


