Ürün Kodu: 0986424720 Barkod: 3165143662090 EAN: 3165143662090
4047024948495
Bosch 0986424720 Ön Fren Balatası - Ford Ranger, Mazda B-Serie/Bt-50 (1999-2015, 2.2-3.0L)
1.469,80 TL
ORİJİNAL
VADE FARKSIZ 5 TAKSİT
| Genişlik [mm] | 151,5 |
| Yükseklik [mm] | 61,7 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Yürüyüş takımı | Standart şasiye sahip araçlar için |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986424720 Ön Fren Balatası - Ford Ranger, Mazda B-Serie/Bt-50 (1999-2015, 2.2-3.0L)
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Ford, Mazda B/BT-50 ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🚗 Uyumlu Araçlar: Ford, Mazda B/BT-50
📅 Yıl Aralığı: 1999-2015
🔧 Motor Hacmi: 2.2-3.0L
🔧 Motor Hacmi: 2.2-3.0L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 424 720 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Üretim bilgileri | Kelsey-Hayes Sistemi için |
| Önerilen aksesuar | 1 987 474 450 |
| Genişlik | 151,5 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 17 mm |
| Yükseklik | 61,7 mm |
| Eğimli | Hayır |
| Yağmur yivi sayısı | 1 |
| Uyarı kontağı türü | Sesli |
| Uyarı kontağı sayısı | 1 |
| Yaylı | Hayır |
| Monte edilmiş piston klipsli | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 17 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 23.540 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Uyarı kontağı | Sesli aşınma uyarısı var |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP431 |
| Standart tanım | E9 90R-02A1080/0201 |
| WVA-Numarası | 23540 |
| FMSI kodu | 8783-D1573 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| FORD | 2M342001EA |
| FORD | 2M342001FA |
| FORD | 3894956 |
| FORD | 4118745 |
| FORD | 4119192 |
| FORD | 4420000 |
| FORD | 4420009 |
| FORD | 4420012 |
| FORD | 4509526 |
| FORD | 4509599 |
| MAZDA | UHY13323ZA |
| MAZDA | UHY13323ZB |
| MAZDA | UHY13323ZD |
| MAZDA | UJY63323Z |
| MAZDA | UJY63328Z |
🔴 Montaj Notu: Kelsey-Hayes Sistemi için
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| FORD | |
| MAZDA |
| Genişlik [mm] | 151,5 |
| Yükseklik [mm] | 61,7 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Yürüyüş takımı | Standart şasiye sahip araçlar için |
| Soldan/sağdan direksiyonlu | Sağdan direksiyonlu araçlar için |
| İlave Ürün/Bilgi 2 | Gıcırdamayı önleyici sac |
| Aks aralığı | Uzun tekerlek mesafesi |
| Aşınma ikaz kontağı | Sesli aşınma uyarısı |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 17 |
| WVA numarası | 23540 |
| Araç donanım hattı/varyantı | Standard |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Üretici kısıtlaması | Kelsey-Hayes System |
| Fren kaliperi modeli | Fren kaliperi (1 piston) |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.5 D 2.5 l | 1999-2002 | Dizel 78 HP | WL |
| 2.5 D 4x4 2.5 l | 1999-2002 | Dizel 78 HP | WL |
| 2.5 TD 2.5 l | 2002-2006 | Dizel 84 HP | WL-T |
| 2.5 TD 4x4 2.5 l | 1999-2006 | Dizel 109 HP | WL-T |
| 2.5 TD 4x4 2.5 l | 2002-2006 | Dizel 84 HP | WL-T |
FORD RANGER (ER, EQ, R_)
Gövde: 2.5 D
Model No: 2.5 l
Yıl: 1999-2002
Motor: Dizel 78 HP
Motor Kodu: WL
FORD RANGER (ER, EQ, R_)
Gövde: 2.5 D 4x4
Model No: 2.5 l
Yıl: 1999-2002
Motor: Dizel 78 HP
Motor Kodu: WL
FORD RANGER (ER, EQ, R_)
Gövde: 2.5 TD
Model No: 2.5 l
Yıl: 2002-2006
Motor: Dizel 84 HP
Motor Kodu: WL-T
FORD RANGER (ER, EQ, R_)
Gövde: 2.5 TD 4x4
Model No: 2.5 l
Yıl: 1999-2006
Motor: Dizel 109 HP
Motor Kodu: WL-T
FORD RANGER (ER, EQ, R_)
Gövde: 2.5 TD 4x4
Model No: 2.5 l
Yıl: 2002-2006
Motor: Dizel 84 HP
Motor Kodu: WL-T
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.2 2.2 l | 2007-2009 | Benzin 92 HP | JK22 |
| 2.5 TDdi 2.5 l | 2006-2012 | Dizel 143 HP | WLAA |
FORD RANGER (ET)
Gövde: 2.2
Model No: 2.2 l
Yıl: 2007-2009
Motor: Benzin 92 HP
Motor Kodu: JK22
FORD RANGER (ET)
Gövde: 2.5 TDdi
Model No: 2.5 l
Yıl: 2006-2012
Motor: Dizel 143 HP
Motor Kodu: WLAA
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.2 2.2 l | 1999-2002 | Benzin 92 HP | F2R4 |
| 2.2 4WD 2.2 l | 1999-2006 | Benzin 82 HP | R5A2 |
| 2.2 8V 4WD 2.2 l | 1999-2006 | Benzin 92 HP | F2R4 |
| 2.5 D 2.5 l | 1999-2006 | Dizel 78 HP | MD25NA |
| 2.5 D 2.5 l | 1999-2001 | Dizel 83 HP | WLE7 |
| 2.5 D 2.5 l | 2002-2006 | Dizel 84 HP | WLE7 |
| 2.5 D 4WD 2.5 l | 1999-2005 | Dizel 117 HP | WLF5 |
| 2.5 D 4WD 2.5 l | 1999-2006 | Dizel 78 HP | MD25NA |
| 2.5 D 4WD 2.5 l | 1999-2001 | Dizel 83 HP | WLE7 |
| 2.5 D 4WD 2.5 l | 2002-2006 | Dizel 84 HP | WLE7 |
| 2.5 TD 4WD 2.5 l | 1999-2006 | Dizel 109 HP | MD25TI, WL84, WLF2, WL-T, R581 |
| 2.6 12V 4WD 2.6 l | 1999-2006 | Benzin 122 HP | JK26 |
| 2.6 i 4WD 2.6 l | 1999-2006 | Benzin 125 HP | G6Y1 |
MAZDA B-SERIE (UN)
Gövde: 2.2
Model No: 2.2 l
Yıl: 1999-2002
Motor: Benzin 92 HP
Motor Kodu: F2R4
MAZDA B-SERIE (UN)
Gövde: 2.2 4WD
Model No: 2.2 l
Yıl: 1999-2006
Motor: Benzin 82 HP
Motor Kodu: R5A2
MAZDA B-SERIE (UN)
Gövde: 2.2 8V 4WD
Model No: 2.2 l
Yıl: 1999-2006
Motor: Benzin 92 HP
Motor Kodu: F2R4
MAZDA B-SERIE (UN)
Gövde: 2.5 D
Model No: 2.5 l
Yıl: 1999-2006
Motor: Dizel 78 HP
Motor Kodu: MD25NA
MAZDA B-SERIE (UN)
Gövde: 2.5 D
Model No: 2.5 l
Yıl: 1999-2001
Motor: Dizel 83 HP
Motor Kodu: WLE7
MAZDA B-SERIE (UN)
Gövde: 2.5 D
Model No: 2.5 l
Yıl: 2002-2006
Motor: Dizel 84 HP
Motor Kodu: WLE7
MAZDA B-SERIE (UN)
Gövde: 2.5 D 4WD
Model No: 2.5 l
Yıl: 1999-2005
Motor: Dizel 117 HP
Motor Kodu: WLF5
MAZDA B-SERIE (UN)
Gövde: 2.5 D 4WD
Model No: 2.5 l
Yıl: 1999-2006
Motor: Dizel 78 HP
Motor Kodu: MD25NA
MAZDA B-SERIE (UN)
Gövde: 2.5 D 4WD
Model No: 2.5 l
Yıl: 1999-2001
Motor: Dizel 83 HP
Motor Kodu: WLE7
MAZDA B-SERIE (UN)
Gövde: 2.5 D 4WD
Model No: 2.5 l
Yıl: 2002-2006
Motor: Dizel 84 HP
Motor Kodu: WLE7
MAZDA B-SERIE (UN)
Gövde: 2.5 TD 4WD
Model No: 2.5 l
Yıl: 1999-2006
Motor: Dizel 109 HP
Motor Kodu: MD25TI, WL84, WLF2, WL-T, R581
MAZDA B-SERIE (UN)
Gövde: 2.6 12V 4WD
Model No: 2.6 l
Yıl: 1999-2006
Motor: Benzin 122 HP
Motor Kodu: JK26
MAZDA B-SERIE (UN)
Gövde: 2.6 i 4WD
Model No: 2.6 l
Yıl: 1999-2006
Motor: Benzin 125 HP
Motor Kodu: G6Y1
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.5 MRZ-CD (UNY0W3) 2.5 l | 2006-2013 | Dizel 143 HP | WLAA |
| 2.6 2.6 l | 2006-2013 | Benzin 122 HP | G6Y1 |
| 2.6 2.6 l | 2006-2015 | Benzin 125 HP | G6Y1 |
| 3.0 CDVi (UNY0E3) 3.0 l | 2006-2015 | Dizel 156 HP | WEAT |
MAZDA BT-50 Pick-up (CD, UN)
Gövde: 2.5 MRZ-CD (UNY0W3)
Model No: 2.5 l
Yıl: 2006-2013
Motor: Dizel 143 HP
Motor Kodu: WLAA
MAZDA BT-50 Pick-up (CD, UN)
Gövde: 2.6
Model No: 2.6 l
Yıl: 2006-2013
Motor: Benzin 122 HP
Motor Kodu: G6Y1
MAZDA BT-50 Pick-up (CD, UN)
Gövde: 2.6
Model No: 2.6 l
Yıl: 2006-2015
Motor: Benzin 125 HP
Motor Kodu: G6Y1
MAZDA BT-50 Pick-up (CD, UN)
Gövde: 3.0 CDVi (UNY0E3)
Model No: 3.0 l
Yıl: 2006-2015
Motor: Dizel 156 HP
Motor Kodu: WEAT


