Ürün Kodu: 0986424721 Barkod: 3165143662106 EAN: 3165143662106
Bosch 0986424721 Ön Fren Balatası - Land Rover Freelander (1998-2006, 1.8-2.5L)
1.729,92 TL
ORİJİNAL
ÜCRETSİZ KARGO
VADE FARKSIZ 5 TAKSİT
Aynı Gün Kargo İçin Kalan Süre:
Bu Ürün Sadece İnternet Mağazamızda Bulunuyor
| Genişlik [mm] | 131,7 |
| Yükseklik [mm] | 62,1 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| İlave Ürün/Bilgi 2 | Gıcırdamayı önleyici sac |
| Şasi numarası itibarıyla (VIN) | 1A 000001 |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 17,8 |
| WVA numarası | 23615 |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986424721 Ön Fren Balatası - Land Rover Freelander (1998-2006, 1.8-2.5L)
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Lrg Freelander ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🚗 Uyumlu Araçlar: Lrg Freelander
📅 Yıl Aralığı: 1997-2006
🔧 Motor Hacmi: 1.8-2.5L
🔧 Motor Hacmi: 1.8-2.5L
📊 Teknik Özellikler
| Sipariş numarası | 0 986 424 721 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Üretim bilgileri | Aynı model Bosch ürünü veya Lucas-Girling için parça |
| Önerilen aksesuar | 1 987 474 429 |
| Genişlik | 131,7 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 17,8 mm |
| Yükseklik | 62,1 mm |
| Eğimli | Evet |
| Uyarı kontağı türü | Yok |
| Yaylı | Hayır |
| Monte edilmiş piston klipsli | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Evet |
| Cıvata sayısı | 4 |
| Nominal kalınlık | 17,8 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 23.615 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP432 |
| Standart tanım | E9-90R-02A1200/0746 |
| WVA-Numarası | 23615 |
| FMSI kodu | 7827-D926 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| LAND ROVER GROUP | SFP000010 |
| LAND ROVER GROUP | SFP000020 |
| LAND ROVER GROUP | SFP500100 |
| ROVER | LR021899 |
| ROVER | SFP 0000 10 |
| ROVER | SFP 0000 20 |
| ROVER | SFP 5001 00 |
🔴 Montaj Notu: Aynı model Bosch ürünü veya Lucas-Girling için parça
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| ROVER | |
| LAND ROVER |
| Genişlik [mm] | 131,7 |
| Yükseklik [mm] | 62,1 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| İlave Ürün/Bilgi 2 | Gıcırdamayı önleyici sac |
| Şasi numarası itibarıyla (VIN) | 1A 000001 |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 17,8 |
| WVA numarası | 23615 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Fren sistemi | Lucas-Girling |
| Cıvataların adedi | 4 |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.8 16V 4x4 1.8 l | 1998-2006 | Benzin 117 HP | 18 K4F |
| 1.8 i 16V 4x4 1.8 l | 1998-2000 | Benzin 120 HP | 18 K4F |
| 2.0 DI 4x4 2.0 l | 1998-2000 | Dizel 98 HP | 20 T2N |
| 2.0 Td4 4x4 2.0 l | 2001-2006 | Dizel 109 HP | 204D3(M47D20) |
| 2.0 Td4 4x4 2.0 l | 2000-2006 | Dizel 112 HP | 204D3(M47D20) |
| 2.5 V6 4x4 2.5 l | 2000-2006 | Benzin 177 HP | 25 K4F |
LAND ROVER FREELANDER I (L314)
Gövde: 1.8 16V 4x4
Model No: 1.8 l
Yıl: 1998-2006
Motor: Benzin 117 HP
Motor Kodu: 18 K4F
LAND ROVER FREELANDER I (L314)
Gövde: 1.8 i 16V 4x4
Model No: 1.8 l
Yıl: 1998-2000
Motor: Benzin 120 HP
Motor Kodu: 18 K4F
LAND ROVER FREELANDER I (L314)
Gövde: 2.0 DI 4x4
Model No: 2.0 l
Yıl: 1998-2000
Motor: Dizel 98 HP
Motor Kodu: 20 T2N
LAND ROVER FREELANDER I (L314)
Gövde: 2.0 Td4 4x4
Model No: 2.0 l
Yıl: 2001-2006
Motor: Dizel 109 HP
Motor Kodu: 204D3(M47D20)
LAND ROVER FREELANDER I (L314)
Gövde: 2.0 Td4 4x4
Model No: 2.0 l
Yıl: 2000-2006
Motor: Dizel 112 HP
Motor Kodu: 204D3(M47D20)
LAND ROVER FREELANDER I (L314)
Gövde: 2.5 V6 4x4
Model No: 2.5 l
Yıl: 2000-2006
Motor: Benzin 177 HP
Motor Kodu: 25 K4F
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.8 4x4 1.8 l | 2000-2006 | Benzin 117 HP | 18 K4F |
| 1.8 i 16V 4x4 1.8 l | 1998-2006 | Benzin 120 HP | 18 K4F |
| 2.0 DI 4x4 2.0 l | 1998-2006 | Dizel 98 HP | 20 T2N |
| 2.0 TD4 4x4 2.0 l | 2000-2006 | Dizel 112 HP | 204D3(M47D20) |
| 2.5 V6 4x4 2.5 l | 2000-2006 | Benzin 177 HP | 25 K4F |
LAND ROVER FREELANDER I Soft Top (L314)
Gövde: 1.8 4x4
Model No: 1.8 l
Yıl: 2000-2006
Motor: Benzin 117 HP
Motor Kodu: 18 K4F
LAND ROVER FREELANDER I Soft Top (L314)
Gövde: 1.8 i 16V 4x4
Model No: 1.8 l
Yıl: 1998-2006
Motor: Benzin 120 HP
Motor Kodu: 18 K4F
LAND ROVER FREELANDER I Soft Top (L314)
Gövde: 2.0 DI 4x4
Model No: 2.0 l
Yıl: 1998-2006
Motor: Dizel 98 HP
Motor Kodu: 20 T2N
LAND ROVER FREELANDER I Soft Top (L314)
Gövde: 2.0 TD4 4x4
Model No: 2.0 l
Yıl: 2000-2006
Motor: Dizel 112 HP
Motor Kodu: 204D3(M47D20)
LAND ROVER FREELANDER I Soft Top (L314)
Gövde: 2.5 V6 4x4
Model No: 2.5 l
Yıl: 2000-2006
Motor: Benzin 177 HP
Motor Kodu: 25 K4F



