Ürün Kodu: 0986424723 Barkod: 3165143664223 EAN: 3165143664223
Bosch 0986424723 Ön Fren Balatası - Volkswagen Polo, Skoda Fabia (1999-2014, 1.0-2.0L)
1.267,55 TL
ORİJİNAL
VADE FARKSIZ 5 TAKSİT
Aynı Gün Kargo İçin Kalan Süre:
Bu Ürün Sadece İnternet Mağazamızda Bulunuyor
| Genişlik [mm] | 142,1 |
| Yükseklik [mm] | 50,3 |
| Fren diski türü | içten havalandırmalı |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986424723 Ön Fren Balatası - Volkswagen Polo, Skoda Fabia (1999-2014, 1.0-2.0L)
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Skoda Fabia, Volkswagen CrossPolo/Polo ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🚗 Uyumlu Araçlar: Skoda Fabia, Volkswagen CrossPolo/Polo
📅 Yıl Aralığı: 1999-2010
🔧 Motor Hacmi: 1.0-2.0L
🔧 Motor Hacmi: 1.0-2.0L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 424 723 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Üretim bilgileri | ATE sistemi (Teves) için |
| Önerilen aksesuar | 1987474432 |
| Önerilen aksesuar | 1987474402 |
| Önerilen aksesuar | 1987474315 |
| Genişlik | 142,1 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 17,3 mm |
| Yükseklik | 50,3 mm |
| Eğimli | Hayır |
| Yağmur yivi sayısı | 0 |
| Uyarı kontağı türü | Elektrikli |
| Uyarı kontağı sayısı | 1 |
| Yaylı | Hayır |
| Monte edilmiş piston klipsli | Evet |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 17,3 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 23.752 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Uyarı kontağı | entegre aşınma sensörlü |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ek bilgiler | piston klipsli |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP434 |
| Standart tanım | 90R-010218/004 |
| WVA-Numarası | 21868 |
| FMSI kodu | 7569-D694 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| SKODA | 6Q0 698 151 B |
| VW (VOLKSWAGEN) | 6Q0 698 151 B |
🔴 Montaj Notu: ATE sistemi (Teves) için
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| VW | |
| SKODA |
| Genişlik [mm] | 142,1 |
| Yükseklik [mm] | 50,3 |
| Fren diski türü | içten havalandırmalı |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Aşınma ikaz kontağı | Entegre aşınma sensörüne sahip |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 17,3 |
| WVA numarası | 23752 |
| Fren diski çapı için [mm] | 239 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Fren sistemi | ATE |
| Fren diski kalınlığı için [mm] | 18 |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.0 1.0 l | 1999-2002 | Benzin 50 HP | ARV, AQV |
| 1.2 1.2 l | 2001-2007 | Benzin 54 HP | BMD, AWY |
| 1.2 1.2 l | 2003-2008 | Benzin 64 HP | BME, AZQ |
| 1.4 1.4 l | 2000-2002 | Benzin 60 HP | AZE, AZF |
| 1.4 1.4 l | 1999-2003 | Benzin 68 HP | AQW, ATZ, AME |
| 1.4 16V 1.4 l | 1999-2008 | Benzin 100 HP | BBZ, AUB |
| 1.4 16V 1.4 l | 1999-2008 | Benzin 75 HP | BKY, AUA, BBY |
| 1.4 TDI 1.4 l | 2005-2008 | Dizel 70 HP | BNM |
| 1.4 TDI 1.4 l | 2003-2008 | Dizel 75 HP | AMF |
| 1.4 TDI 1.4 l | 2005-2008 | Dizel 80 HP | BNV |
| 1.9 SDI 1.9 l | 1999-2008 | Dizel 64 HP | ASY |
| 1.9 TDI 1.9 l | 2000-2008 | Dizel 100 HP | ATD, AXR |
| 2.0 2.0 l | 1999-2008 | Benzin 116 HP | AZL |
SKODA FABIA I (6Y2)
Gövde: 1.0
Model No: 1.0 l
Yıl: 1999-2002
Motor: Benzin 50 HP
Motor Kodu: ARV, AQV
SKODA FABIA I (6Y2)
Gövde: 1.2
Model No: 1.2 l
Yıl: 2001-2007
Motor: Benzin 54 HP
Motor Kodu: BMD, AWY
SKODA FABIA I (6Y2)
Gövde: 1.2
Model No: 1.2 l
Yıl: 2003-2008
Motor: Benzin 64 HP
Motor Kodu: BME, AZQ
SKODA FABIA I (6Y2)
Gövde: 1.4
Model No: 1.4 l
Yıl: 2000-2002
Motor: Benzin 60 HP
Motor Kodu: AZE, AZF
SKODA FABIA I (6Y2)
Gövde: 1.4
Model No: 1.4 l
Yıl: 1999-2003
Motor: Benzin 68 HP
Motor Kodu: AQW, ATZ, AME
SKODA FABIA I (6Y2)
Gövde: 1.4 16V
Model No: 1.4 l
Yıl: 1999-2008
Motor: Benzin 100 HP
Motor Kodu: BBZ, AUB
SKODA FABIA I (6Y2)
Gövde: 1.4 16V
Model No: 1.4 l
Yıl: 1999-2008
Motor: Benzin 75 HP
Motor Kodu: BKY, AUA, BBY
SKODA FABIA I (6Y2)
Gövde: 1.4 TDI
Model No: 1.4 l
Yıl: 2005-2008
Motor: Dizel 70 HP
Motor Kodu: BNM
SKODA FABIA I (6Y2)
Gövde: 1.4 TDI
Model No: 1.4 l
Yıl: 2003-2008
Motor: Dizel 75 HP
Motor Kodu: AMF
SKODA FABIA I (6Y2)
Gövde: 1.4 TDI
Model No: 1.4 l
Yıl: 2005-2008
Motor: Dizel 80 HP
Motor Kodu: BNV
SKODA FABIA I (6Y2)
Gövde: 1.9 SDI
Model No: 1.9 l
Yıl: 1999-2008
Motor: Dizel 64 HP
Motor Kodu: ASY
SKODA FABIA I (6Y2)
Gövde: 1.9 TDI
Model No: 1.9 l
Yıl: 2000-2008
Motor: Dizel 100 HP
Motor Kodu: ATD, AXR
SKODA FABIA I (6Y2)
Gövde: 2.0
Model No: 2.0 l
Yıl: 1999-2008
Motor: Benzin 116 HP
Motor Kodu: AZL
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.2 1.2 l | 2001-2007 | Benzin 54 HP | BMD, AWY |
| 1.2 1.2 l | 2003-2007 | Benzin 64 HP | BME, AZQ |
| 1.4 1.4 l | 2000-2003 | Benzin 60 HP | AZE, AZF |
| 1.4 1.4 l | 2000-2003 | Benzin 68 HP | AQW, ATZ, AME |
| 1.4 16V 1.4 l | 2000-2007 | Benzin 100 HP | BBZ, AUB |
| 1.4 16V 1.4 l | 2000-2007 | Benzin 75 HP | BKY, AUA, BBY |
| 1.4 16V 1.4 l | 2006-2007 | Benzin 80 HP | BUD |
| 1.4 TDI 1.4 l | 2005-2007 | Dizel 70 HP | BNM |
| 1.4 TDI 1.4 l | 2003-2007 | Dizel 75 HP | AMF |
| 1.4 TDI 1.4 l | 2005-2007 | Dizel 80 HP | BNV |
| 1.9 SDI 1.9 l | 2000-2007 | Dizel 64 HP | ASY |
| 1.9 TDI 1.9 l | 2000-2007 | Dizel 100 HP | ATD, AXR |
| 2.0 2.0 l | 2000-2007 | Benzin 116 HP | AZL |
SKODA FABIA I Combi (6Y5)
Gövde: 1.2
Model No: 1.2 l
Yıl: 2001-2007
Motor: Benzin 54 HP
Motor Kodu: BMD, AWY
SKODA FABIA I Combi (6Y5)
Gövde: 1.2
Model No: 1.2 l
Yıl: 2003-2007
Motor: Benzin 64 HP
Motor Kodu: BME, AZQ
SKODA FABIA I Combi (6Y5)
Gövde: 1.4
Model No: 1.4 l
Yıl: 2000-2003
Motor: Benzin 60 HP
Motor Kodu: AZE, AZF
SKODA FABIA I Combi (6Y5)
Gövde: 1.4
Model No: 1.4 l
Yıl: 2000-2003
Motor: Benzin 68 HP
Motor Kodu: AQW, ATZ, AME
SKODA FABIA I Combi (6Y5)
Gövde: 1.4 16V
Model No: 1.4 l
Yıl: 2000-2007
Motor: Benzin 100 HP
Motor Kodu: BBZ, AUB
SKODA FABIA I Combi (6Y5)
Gövde: 1.4 16V
Model No: 1.4 l
Yıl: 2000-2007
Motor: Benzin 75 HP
Motor Kodu: BKY, AUA, BBY
SKODA FABIA I Combi (6Y5)
Gövde: 1.4 16V
Model No: 1.4 l
Yıl: 2006-2007
Motor: Benzin 80 HP
Motor Kodu: BUD
SKODA FABIA I Combi (6Y5)
Gövde: 1.4 TDI
Model No: 1.4 l
Yıl: 2005-2007
Motor: Dizel 70 HP
Motor Kodu: BNM
SKODA FABIA I Combi (6Y5)
Gövde: 1.4 TDI
Model No: 1.4 l
Yıl: 2003-2007
Motor: Dizel 75 HP
Motor Kodu: AMF
SKODA FABIA I Combi (6Y5)
Gövde: 1.4 TDI
Model No: 1.4 l
Yıl: 2005-2007
Motor: Dizel 80 HP
Motor Kodu: BNV
SKODA FABIA I Combi (6Y5)
Gövde: 1.9 SDI
Model No: 1.9 l
Yıl: 2000-2007
Motor: Dizel 64 HP
Motor Kodu: ASY
SKODA FABIA I Combi (6Y5)
Gövde: 1.9 TDI
Model No: 1.9 l
Yıl: 2000-2007
Motor: Dizel 100 HP
Motor Kodu: ATD, AXR
SKODA FABIA I Combi (6Y5)
Gövde: 2.0
Model No: 2.0 l
Yıl: 2000-2007
Motor: Benzin 116 HP
Motor Kodu: AZL
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.2 1.2 l | 2001-2007 | Benzin 54 HP | BMD, AWY |
| 1.2 1.2 l | 2003-2007 | Benzin 64 HP | BME, AZQ |
| 1.4 1.4 l | 2000-2002 | Benzin 60 HP | AZE, AZF |
| 1.4 1.4 l | 2001-2003 | Benzin 68 HP | AQW, ATZ, AME |
| 1.4 16V 1.4 l | 1999-2007 | Benzin 100 HP | BBZ, AUB |
| 1.4 16V 1.4 l | 1999-2007 | Benzin 75 HP | BKY, AUA, BBY |
| 1.4 16V 1.4 l | 2006-2007 | Benzin 80 HP | BUD |
| 1.4 TDI 1.4 l | 2005-2007 | Dizel 70 HP | BNM |
| 1.4 TDI 1.4 l | 2003-2007 | Dizel 75 HP | AMF |
| 1.4 TDI 1.4 l | 2005-2007 | Dizel 80 HP | BNV |
| 1.9 SDI 1.9 l | 1999-2007 | Dizel 64 HP | ASY |
| 1.9 TDI 1.9 l | 2000-2007 | Dizel 100 HP | ATD, AXR |
| 2.0 2.0 l | 1999-2007 | Benzin 116 HP | AZL |
SKODA FABIA I Sedan (6Y3)
Gövde: 1.2
Model No: 1.2 l
Yıl: 2001-2007
Motor: Benzin 54 HP
Motor Kodu: BMD, AWY
SKODA FABIA I Sedan (6Y3)
Gövde: 1.2
Model No: 1.2 l
Yıl: 2003-2007
Motor: Benzin 64 HP
Motor Kodu: BME, AZQ
SKODA FABIA I Sedan (6Y3)
Gövde: 1.4
Model No: 1.4 l
Yıl: 2000-2002
Motor: Benzin 60 HP
Motor Kodu: AZE, AZF
SKODA FABIA I Sedan (6Y3)
Gövde: 1.4
Model No: 1.4 l
Yıl: 2001-2003
Motor: Benzin 68 HP
Motor Kodu: AQW, ATZ, AME
SKODA FABIA I Sedan (6Y3)
Gövde: 1.4 16V
Model No: 1.4 l
Yıl: 1999-2007
Motor: Benzin 100 HP
Motor Kodu: BBZ, AUB
SKODA FABIA I Sedan (6Y3)
Gövde: 1.4 16V
Model No: 1.4 l
Yıl: 1999-2007
Motor: Benzin 75 HP
Motor Kodu: BKY, AUA, BBY
SKODA FABIA I Sedan (6Y3)
Gövde: 1.4 16V
Model No: 1.4 l
Yıl: 2006-2007
Motor: Benzin 80 HP
Motor Kodu: BUD
SKODA FABIA I Sedan (6Y3)
Gövde: 1.4 TDI
Model No: 1.4 l
Yıl: 2005-2007
Motor: Dizel 70 HP
Motor Kodu: BNM
SKODA FABIA I Sedan (6Y3)
Gövde: 1.4 TDI
Model No: 1.4 l
Yıl: 2003-2007
Motor: Dizel 75 HP
Motor Kodu: AMF
SKODA FABIA I Sedan (6Y3)
Gövde: 1.4 TDI
Model No: 1.4 l
Yıl: 2005-2007
Motor: Dizel 80 HP
Motor Kodu: BNV
SKODA FABIA I Sedan (6Y3)
Gövde: 1.9 SDI
Model No: 1.9 l
Yıl: 1999-2007
Motor: Dizel 64 HP
Motor Kodu: ASY
SKODA FABIA I Sedan (6Y3)
Gövde: 1.9 TDI
Model No: 1.9 l
Yıl: 2000-2007
Motor: Dizel 100 HP
Motor Kodu: ATD, AXR
SKODA FABIA I Sedan (6Y3)
Gövde: 2.0
Model No: 2.0 l
Yıl: 1999-2007
Motor: Benzin 116 HP
Motor Kodu: AZL
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.4 1.4 l | 2007-2014 | Benzin 86 HP | BXW, CGGB |
| 1.4 LPG 1.4 l | 2007-2014 | Benzin/oto gaz (LPG) 86 HP | BXW, CGGB |
SKODA FABIA II (542)
Gövde: 1.4
Model No: 1.4 l
Yıl: 2007-2014
Motor: Benzin 86 HP
Motor Kodu: BXW, CGGB
SKODA FABIA II (542)
Gövde: 1.4 LPG
Model No: 1.4 l
Yıl: 2007-2014
Motor: Benzin/oto gaz (LPG) 86 HP
Motor Kodu: BXW, CGGB
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.4 1.4 l | 2007-2014 | Benzin 86 HP | BXW, CGGB |
| 1.4 LPG 1.4 l | 2007-2014 | Benzin/oto gaz (LPG) 86 HP | BXW, CGGB |
SKODA FABIA II Combi (545)
Gövde: 1.4
Model No: 1.4 l
Yıl: 2007-2014
Motor: Benzin 86 HP
Motor Kodu: BXW, CGGB
SKODA FABIA II Combi (545)
Gövde: 1.4 LPG
Model No: 1.4 l
Yıl: 2007-2014
Motor: Benzin/oto gaz (LPG) 86 HP
Motor Kodu: BXW, CGGB
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.2 1.2 l | 2002-2007 | Benzin 54 HP | BMD, AWY |
| 1.6 1.6 l | 2002-2005 | Benzin 101 HP | BAH |
| 2.0 2.0 l | 2004-2012 | Benzin 115 HP | BBX |
VW POLO IV (9N_, 9A_)
Gövde: 1.2
Model No: 1.2 l
Yıl: 2002-2007
Motor: Benzin 54 HP
Motor Kodu: BMD, AWY
VW POLO IV (9N_, 9A_)
Gövde: 1.6
Model No: 1.6 l
Yıl: 2002-2005
Motor: Benzin 101 HP
Motor Kodu: BAH
VW POLO IV (9N_, 9A_)
Gövde: 2.0
Model No: 2.0 l
Yıl: 2004-2012
Motor: Benzin 115 HP
Motor Kodu: BBX
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.4 1.4 l | 2003-2010 | Benzin 83 HP | BLM |
| 1.6 16V 1.6 l | 2007-2010 | Benzin 105 HP | BTS |
| 1.6 Classic 1.6 l | 2004-2006 | Benzin 101 HP | BCD |
| 1.9 TDI 1.9 l | 2003-2010 | Dizel 101 HP | ATD |
VW POLO IV Sedan (9N2, 9N4)
Gövde: 1.4
Model No: 1.4 l
Yıl: 2003-2010
Motor: Benzin 83 HP
Motor Kodu: BLM
VW POLO IV Sedan (9N2, 9N4)
Gövde: 1.6 16V
Model No: 1.6 l
Yıl: 2007-2010
Motor: Benzin 105 HP
Motor Kodu: BTS
VW POLO IV Sedan (9N2, 9N4)
Gövde: 1.6 Classic
Model No: 1.6 l
Yıl: 2004-2006
Motor: Benzin 101 HP
Motor Kodu: BCD
VW POLO IV Sedan (9N2, 9N4)
Gövde: 1.9 TDI
Model No: 1.9 l
Yıl: 2003-2010
Motor: Dizel 101 HP
Motor Kodu: ATD






