Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır!
| Genişlik [mm] | 109,5 |
| Yükseklik [mm] | 63,8 |
| OE numarası için | 42576680 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch Arka Arka Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Ive Daily ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
| Satış modeli (IAM) | 0 986 424 750 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; arka |
| Makale durumu | Normal |
| Üretim bilgileri | Brembo sistemi için |
| Uzunluk (ambalajsız) | 20,5 mm |
| Eni (ambalajsız) | 109,6 mm |
| Yükseklik (ambalajsız) | 63,7 mm |
| Önerilen aksesuar | 1987474711 |
| Önerilen aksesuar | 1987474709 |
| Önerilen aksesuar | 1987474576 |
| Önerilen aksesuar | 1987474575 |
| Önerilen aksesuar | 1987474574 |
| Önerilen aksesuar | 1987474573 |
| Önerilen aksesuar | 1987474520 |
| Önerilen aksesuar | 1 987 474 417 |
| Önerilen aksesuar | 1987474399 |
| Önerilen aksesuar | 1987473584 |
| Genişlik | 109,5 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 20,6 mm |
| Yükseklik | 63,8 mm |
| Eğimli | Hayır |
| Yağmur yivi sayısı | 1 |
| Uyarı kontağı türü | Yok |
| Yaylı | Hayır |
| Monte edilmiş piston klipsli | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Evet |
| Cıvata sayısı | 4 |
| Nominal kalınlık | 20,5 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 29.123 |
| Tamamlayıcı bilgi | Aksesuarlı |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Ek bilgiler | cıvatalı |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP459 |
| Standart tanım | E9 90R-02A1081/0496 |
| WVA-Numarası | 29123 |
| FORD | 1501265 |
| FORD | 8C1V2M008AA |
| IVECO | 2991667 |
| IVECO | 42470841 |
| IVECO | 42555406 |
| IVECO | 42560080 |
| IVECO | 42561101 |
| IVECO | 42561102 |
| IVECO | 42576680 |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| FORD | |
| IVECO |
| Genişlik [mm] | 109,5 |
| Yükseklik [mm] | 63,8 |
| OE numarası için | 42576680 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 20,6 |
| WVA numarası | 29123 |
| İlave ürün/İlave açıklama | Aksesuar ile |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Üretici kısıtlaması | Brembo System |
| Fren sistemi | Brembo |
| Cıvataların adedi | 4 |