Bosch 0986424754 Arka Fren Balatası - Chevrolet Vectra/Omega, Opel Senator (1990-2009, 2.0-3.0L)
| Genişlik [mm] | 61,9 |
| Yükseklik [mm] | 61,1 |
| OE numarası için | 93 249 478 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 14,5 |
| WVA numarası | 21051 |
| Şasi numarası (VIN) maks. | X3025751 |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986424754 Arka Fren Balatası - Chevrolet Vectra/Omega, Opel Senator (1990-2009, 2.0-3.0L)
Bosch Arka Arka Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Chevrolet Astra/Corsa/Meriva..., Ope Senator, Saab 9-5 ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🔧 Motor Hacmi: 1.8-4.1L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 424 754 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; arka |
| Makale durumu | Normal |
| Üretim bilgileri | ATE sistemi (Teves) için |
| Önerilen aksesuar | 1987474277 |
| Önerilen aksesuar | SELECTIVE |
| Önerilen aksesuar | 1987474130 |
| Genişlik | 61,9 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 14,5 mm |
| Yükseklik | 61,1 mm |
| Eğimli | Evet |
| Yağmur yivi sayısı | 0 |
| Uyarı kontağı türü | Yok |
| Yaylı | Hayır |
| Monte edilmiş piston klipsli | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Hayır |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 14,5 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 21.051 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP462 |
| Standart tanım | E1 90R-011195/311 |
| WVA-Numarası | 21050 |
| FMSI kodu | 7582-D709;7614-D709 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| CHEVROLET | 4837241 |
| CHEVROLET | 5057336 |
| CHEVROLET | 77 365 754 |
| CHEVROLET | 90 273 260 |
| CHEVROLET | 90 485 138 |
| CHEVROLET | 90 540 177 |
| CHEVROLET | 93 249 478 |
| HOLDEN | 4837241 |
| HOLDEN | 5057336 |
| HOLDEN | 77 365 754 |
| HOLDEN | 90 485 138 |
| HOLDEN | 90 540 177 |
| OPEL | 16 05 005 |
| OPEL | 16 05 006 |
| OPEL | 16 05 026 |
| OPEL | 16 05 031 |
| OPEL | 16 05 047 |
| OPEL | 16 05 618 |
| OPEL | 16 05 687 |
| OPEL | 16 05 786 |
| OPEL | 16 05 799 |
| OPEL | 16 05 879 |
| OPEL | 16 05 883 |
| OPEL | 16 05 924 |
| OPEL | 48 36 987 |
| OPEL | 48 37 241 |
| OPEL | 50 57 336 |
| OPEL | 77365754 |
| OPEL | 90251457 |
| OPEL | 90273260 |
| OPEL | 90278133 |
| OPEL | 90421528 |
| OPEL | 90425480 |
| OPEL | 90485138 |
| OPEL | 90497874 |
| OPEL | 90540177 |
| OPEL | 91 92 125 |
| OPEL | 91 93 476 |
| OPEL | 91 95 031 |
| OPEL | 91 95 058 |
| OPEL | 92 01 354 |
| OPEL | 93169001 |
| SAAB (SAAB AUTOMOBILE AB) | 48 36 987 |
| SAAB (SAAB AUTOMOBILE AB) | 48 37 241 |
| SAAB (SAAB AUTOMOBILE AB) | 50 57 336 |
| SAAB (SAAB AUTOMOBILE AB) | 77365754 |
| SAAB (SAAB AUTOMOBILE AB) | 90485138 |
| SAAB (SAAB AUTOMOBILE AB) | 90540177 |
| SAAB (SAAB AUTOMOBILE AB) | S4837241 |
| SCANIA | 5057336 |
| VAUXHALL | 48 37 241 |
| VAUXHALL | 50 57 336 |
| VAUXHALL | 77365754 |
| VAUXHALL | 90273260 |
| VAUXHALL | 90485138 |
| VAUXHALL | 90540177 |
| VAUXHALL | 91 93 476 |
| VAUXHALL | 92 01 354 |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| OPEL | |
| SAAB | |
| HOLDEN | |
| SCANIA | |
| VAUXHALL | |
| CHEVROLET |
| Genişlik [mm] | 61,9 |
| Yükseklik [mm] | 61,1 |
| OE numarası için | 93 249 478 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 14,5 |
| WVA numarası | 21051 |
| Şasi numarası (VIN) maks. | X3025751 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Fren sistemi | ATE |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.0 2.0 l | 1992-1993 | Benzin 116 HP | LE4(122CUL4) |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.0 2.0 l | 1996-2005 | Benzin 110 HP | LE4(122CUL4) |
| 2.0 2.0 l | 1996-1998 | Benzin 136 HP | L34(122CUL4) |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.5 i (P19) 2.5 l | 1990-1993 | Benzin 140 HP | 25 NE |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.0 Turbo SE 2.0 l | 1998-2000 | Benzin 192 HP | B205E |
| 2.0 t 2.0 l | 1997-2009 | Benzin 150 HP | B205E |
| 2.3 Turbo 2.3 l | 1999-2001 | Benzin 230 HP | B235R |
| 2.3 t 2.3 l | 1997-2003 | Benzin 170 HP | B235E |
| 2.3 t 2.3 l | 2001-2009 | Benzin 185 HP | B235E |
| 3.0 V6t 3.0 l | 1998-2005 | Benzin 200 HP | B308E |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.0 t 2.0 l | 1998-2009 | Benzin 150 HP | B205E |
| 2.0 t 2.0 l | 1998-2000 | Benzin 192 HP | B205E |
| 2.3 Turbo 2.3 l | 1999-2001 | Benzin 230 HP | B235R |
| 2.3 t 2.3 l | 1998-2009 | Benzin 170 HP | B235E |
| 2.3 t 2.3 l | 2001-2009 | Benzin 185 HP | B235E |
| 3.0 V6t 3.0 l | 1998-2005 | Benzin 200 HP | B308E |


