Ürün Kodu: 0986424790 Barkod: 3165143955017 EAN: 3165143955017
4047024950276
Bosch 0986424790 Arka Fren Balatası - Toyota Corolla (2001-2009, 1.4-2.0L)
824,26 TL
ORİJİNAL
VADE FARKSIZ 5 TAKSİT
Aynı Gün Kargo İçin Kalan Süre:
Bu Ürün Sadece İnternet Mağazamızda Bulunuyor
| Genişlik [mm] | 95,8 |
| Yükseklik [mm] | 37,4 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| İlave Ürün/Bilgi 2 | Gıcırdamayı önleyici sac |
| Aşınma ikaz kontağı | Sesli aşınma uyarısı |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 15,6 |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986424790 Arka Fren Balatası - Toyota Corolla (2001-2009, 1.4-2.0L)
Bosch Arka Arka Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Toyota Corolla ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🚗 Uyumlu Araçlar: Toyota Corolla
📅 Yıl Aralığı: 2001-2008
🔧 Motor Hacmi: 1.4-2.0L
🔧 Motor Hacmi: 1.4-2.0L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 424 790 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; arka |
| Makale durumu | Normal |
| Üretim bilgileri | Aynı model Bosch ürünü veya Lucas-Girling için parça |
| Önerilen aksesuar | 1987474465 |
| Önerilen aksesuar | 1987474785 |
| Genişlik | 95,8 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 15,6 mm |
| Yükseklik | 37,4 mm |
| Eğimli | Evet |
| Yağmur yivi sayısı | 1 |
| Uyarı kontağı türü | Sesli |
| Uyarı kontağı sayısı | 2 |
| Yaylı | Hayır |
| Monte edilmiş piston klipsli | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 15,6 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 23.816 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Uyarı kontağı | Sesli aşınma uyarısı var |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP931 |
| Standart tanım | E9 90R-02A1180/4068 |
| WVA-Numarası | 23816 |
| FMSI kodu | 8336-D1216 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| LEXUS | 04466YZZD9 |
| TOYOTA | 04466 02020 |
| TOYOTA | 04466 02040 |
| TOYOTA | 04466 02070 |
| TOYOTA | 04466 02110 |
| TOYOTA | 04466 02160 |
| TOYOTA | 04466YZZD9 |
| TOYOTA | 446602020 |
| TOYOTA | 446602040 |
| TOYOTA | 446602070 |
| TOYOTA | 446602160 |
🔴 Montaj Notu: Aynı model Bosch ürünü veya Lucas-Girling için parça
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| LEXUS | |
| TOYOTA |
| Genişlik [mm] | 95,8 |
| Yükseklik [mm] | 37,4 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| İlave Ürün/Bilgi 2 | Gıcırdamayı önleyici sac |
| Aşınma ikaz kontağı | Sesli aşınma uyarısı |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 15,6 |
| WVA numarası | 23816 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Fren sistemi | Lucas-Girling |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.4 D (NDE120_, NDE120R) 1.4 l | 2004-2007 | Dizel 90 HP | 1ND-TV |
| 1.4 VVT-i (ZZE120_, ZZE120R) 1.4 l | 2001-2007 | Benzin 97 HP | 4ZZ-FE |
| 1.6 VVT-i (ZZE121_, ZZE121R) 1.6 l | 2002-2006 | Benzin 110 HP | 3ZZ-FE |
| 1.8 VVTL-i TS (ZZE123) 1.8 l | 2001-2007 | Benzin 192 HP | 2ZZ-GE |
| 1.8 VVTL-i TS (ZZE123_, ZZE123R) 1.8 l | 2005-2006 | Benzin 218 HP | 2ZZ-GE |
| 1.8 VVTL-i TS (ZZE123_, ZZE123R) 1.8 l | 2005-2007 | Benzin 224 HP | 2ZZ-GE |
| 2.0 D-4D (CDE120R, CDE120L_) 2.0 l | 2002-2006 | Dizel 110 HP | 1CD-FTV |
| 2.0 D-4D (CDE120R, CDE120L_) 2.0 l | 2003-2007 | Dizel 116 HP | 1CD-FTV |
| 2.0 D-4D (CDE120_, CDE120R) 2.0 l | 2002-2006 | Dizel 90 HP | 1CD-FTV |
TOYOTA COROLLA (_E12_)
Gövde: 1.4 D (NDE120_, NDE120R)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2004-2007
Motor: Dizel 90 HP
Motor Kodu: 1ND-TV
TOYOTA COROLLA (_E12_)
Gövde: 1.4 VVT-i (ZZE120_, ZZE120R)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2001-2007
Motor: Benzin 97 HP
Motor Kodu: 4ZZ-FE
TOYOTA COROLLA (_E12_)
Gövde: 1.6 VVT-i (ZZE121_, ZZE121R)
Model No: 1.6 l
Yıl: 2002-2006
Motor: Benzin 110 HP
Motor Kodu: 3ZZ-FE
TOYOTA COROLLA (_E12_)
Gövde: 1.8 VVTL-i TS (ZZE123)
Model No: 1.8 l
Yıl: 2001-2007
Motor: Benzin 192 HP
Motor Kodu: 2ZZ-GE
TOYOTA COROLLA (_E12_)
Gövde: 1.8 VVTL-i TS (ZZE123_, ZZE123R)
Model No: 1.8 l
Yıl: 2005-2006
Motor: Benzin 218 HP
Motor Kodu: 2ZZ-GE
TOYOTA COROLLA (_E12_)
Gövde: 1.8 VVTL-i TS (ZZE123_, ZZE123R)
Model No: 1.8 l
Yıl: 2005-2007
Motor: Benzin 224 HP
Motor Kodu: 2ZZ-GE
TOYOTA COROLLA (_E12_)
Gövde: 2.0 D-4D (CDE120R, CDE120L_)
Model No: 2.0 l
Yıl: 2002-2006
Motor: Dizel 110 HP
Motor Kodu: 1CD-FTV
TOYOTA COROLLA (_E12_)
Gövde: 2.0 D-4D (CDE120R, CDE120L_)
Model No: 2.0 l
Yıl: 2003-2007
Motor: Dizel 116 HP
Motor Kodu: 1CD-FTV
TOYOTA COROLLA (_E12_)
Gövde: 2.0 D-4D (CDE120_, CDE120R)
Model No: 2.0 l
Yıl: 2002-2006
Motor: Dizel 90 HP
Motor Kodu: 1CD-FTV
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.4 D-4D (NDE120_, NDE120R) 1.4 l | 2004-2006 | Dizel 90 HP | 1ND-TV |
| 1.4 VVT-i (ZZE120_, ZZE120R) 1.4 l | 2001-2006 | Benzin 97 HP | 4ZZ-FE |
| 1.6 VVT-i (ZZE121_, ZZE121R) 1.6 l | 2001-2008 | Benzin 110 HP | 3ZZ-FE |
| 1.8 (ZZE122) 1.8 l | 2001-2006 | Benzin 136 HP | 1ZZ-FE |
| 2.0 D-4D (CDE120_, CDE120R) 2.0 l | 2004-2007 | Dizel 116 HP | 1CD-FTV |
| 2.0 D-4D (CDE120_, CDE120R) 2.0 l | 2002-2006 | Dizel 90 HP | 1CD-FTV |
TOYOTA COROLLA Sedan (_E12_)
Gövde: 1.4 D-4D (NDE120_, NDE120R)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2004-2006
Motor: Dizel 90 HP
Motor Kodu: 1ND-TV
TOYOTA COROLLA Sedan (_E12_)
Gövde: 1.4 VVT-i (ZZE120_, ZZE120R)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2001-2006
Motor: Benzin 97 HP
Motor Kodu: 4ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Sedan (_E12_)
Gövde: 1.6 VVT-i (ZZE121_, ZZE121R)
Model No: 1.6 l
Yıl: 2001-2008
Motor: Benzin 110 HP
Motor Kodu: 3ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Sedan (_E12_)
Gövde: 1.8 (ZZE122)
Model No: 1.8 l
Yıl: 2001-2006
Motor: Benzin 136 HP
Motor Kodu: 1ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Sedan (_E12_)
Gövde: 2.0 D-4D (CDE120_, CDE120R)
Model No: 2.0 l
Yıl: 2004-2007
Motor: Dizel 116 HP
Motor Kodu: 1CD-FTV
TOYOTA COROLLA Sedan (_E12_)
Gövde: 2.0 D-4D (CDE120_, CDE120R)
Model No: 2.0 l
Yıl: 2002-2006
Motor: Dizel 90 HP
Motor Kodu: 1CD-FTV
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.4 D4-D (NDE120_, NDE120R) 1.4 l | 2004-2007 | Dizel 90 HP | 1ND-TV |
| 1.4 VVT-i (ZZE120_, ZZE120R) 1.4 l | 2002-2007 | Benzin 97 HP | 4ZZ-FE |
| 1.6 VVT-i (ZZE121_, ZZE121R) 1.6 l | 2002-2007 | Benzin 110 HP | 3ZZ-FE |
| 1.8 (ZZE122) 1.8 l | 2001-2007 | Benzin 136 HP | 1ZZ-FE |
| 2.0 D-4D (CDE120_, CDE120R) 2.0 l | 2004-2007 | Dizel 116 HP | 1CD-FTV |
| 2.0 D-4D (CDE120_, CDE120R) 2.0 l | 2002-2007 | Dizel 90 HP | 1CD-FTV |
TOYOTA COROLLA Station wagon (_E12_)
Gövde: 1.4 D4-D (NDE120_, NDE120R)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2004-2007
Motor: Dizel 90 HP
Motor Kodu: 1ND-TV
TOYOTA COROLLA Station wagon (_E12_)
Gövde: 1.4 VVT-i (ZZE120_, ZZE120R)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2002-2007
Motor: Benzin 97 HP
Motor Kodu: 4ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Station wagon (_E12_)
Gövde: 1.6 VVT-i (ZZE121_, ZZE121R)
Model No: 1.6 l
Yıl: 2002-2007
Motor: Benzin 110 HP
Motor Kodu: 3ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Station wagon (_E12_)
Gövde: 1.8 (ZZE122)
Model No: 1.8 l
Yıl: 2001-2007
Motor: Benzin 136 HP
Motor Kodu: 1ZZ-FE
TOYOTA COROLLA Station wagon (_E12_)
Gövde: 2.0 D-4D (CDE120_, CDE120R)
Model No: 2.0 l
Yıl: 2004-2007
Motor: Dizel 116 HP
Motor Kodu: 1CD-FTV
TOYOTA COROLLA Station wagon (_E12_)
Gövde: 2.0 D-4D (CDE120_, CDE120R)
Model No: 2.0 l
Yıl: 2002-2007
Motor: Dizel 90 HP
Motor Kodu: 1CD-FTV
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.4 D-4D (NDE120) 1.4 l | 2004-2009 | Dizel 90 HP | 1ND-TV |
TOYOTA COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_)
Gövde: 1.4 D-4D (NDE120)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2004-2009
Motor: Dizel 90 HP
Motor Kodu: 1ND-TV


