Bosch 0986424837 Ön Fren Balatası - Nissan Navara, Renault Alaskan (2015-2024, 2.3L)
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Nissan Navara, Renault Alaskan ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🚗 Uyumlu Araçlar: Nissan Navara, Renault Alaskan
📅 Yıl Aralığı: 2015-2021
🔧 Motor Hacmi: 2.3L
🔧 Motor Hacmi: 2.3L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 424 837 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Genişlik | 165,2 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 16,8 mm |
| Yükseklik | 54 mm |
| Eğimli | Evet |
| Yağmur yivi sayısı | 2 |
| Uyarı kontağı türü | Yok |
| Yaylı | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 16,8 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 22.439 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP2440 |
| Standart tanım | E9-90R-02A1200/4416 |
| WVA-Numarası | 22439 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| NISSAN | D10604JA0A |
| NISSAN | D10604KJ1A |
| NISSAN | D1MFM4KJ1J |
| RENAULT | D10604KH0C |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| NISSAN | |
| RENAULT |
| Genişlik [mm] | 165,5 |
| Yükseklik [mm] | 53,7 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 16,9 |
| WVA numarası | 22439 |
| Malzeme | Low-Metallic |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.3 dCi 4x4 2.3 l | 2015 - | Dizel 158 HP | YS23DDT |
| 2.3 dCi 4x4 (D231) 2.3 l | 2015 - | Dizel 163 HP | YS23DDT |
| 2.3 dCi 4x4 (D231, D23T) 2.3 l | 2015 - | Dizel 190 HP | YS23DDTT |
NISSAN NAVARA NP300 Pick-up (D23, D23T)
Gövde: 2.3 dCi 4x4
Model No: 2.3 l
Yıl: 2015 -
Motor: Dizel 158 HP
Motor Kodu: YS23DDT
NISSAN NAVARA NP300 Pick-up (D23, D23T)
Gövde: 2.3 dCi 4x4 (D231)
Model No: 2.3 l
Yıl: 2015 -
Motor: Dizel 163 HP
Motor Kodu: YS23DDT
NISSAN NAVARA NP300 Pick-up (D23, D23T)
Gövde: 2.3 dCi 4x4 (D231, D23T)
Model No: 2.3 l
Yıl: 2015 -
Motor: Dizel 190 HP
Motor Kodu: YS23DDTT
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.3 dCi 163 4x4 (U3MB) 2.3 l | 2017 - | Dizel 163 HP | M9T 260 |
| 2.3 dCi 190 4x4 (U3MD) 2.3 l | 2017 - | Dizel 190 HP | M9T 260 |
RENAULT ALASKAN
Gövde: 2.3 dCi 163 4x4 (U3MB)
Model No: 2.3 l
Yıl: 2017 -
Motor: Dizel 163 HP
Motor Kodu: M9T 260
RENAULT ALASKAN
Gövde: 2.3 dCi 190 4x4 (U3MD)
Model No: 2.3 l
Yıl: 2017 -
Motor: Dizel 190 HP
Motor Kodu: M9T 260


