Bosch 0986424846 Ön Fren Balatası - Volkswagen Polo, Audi A1, Skoda Fabia (2017-2024, 1.0-1.6L)
| Genişlik [mm] | 145,8 |
| Yükseklik [mm] | 62,4 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 17,3 |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986424846 Ön Fren Balatası - Volkswagen Polo, Audi A1, Skoda Fabia (2017-2024, 1.0-1.6L)
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Audi A1, Seat Arona/Ibiza, Skoda Fabia/Kamiq/Scala, Volkswagen Nivus/Polo/T-Cross... ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🔧 Motor Hacmi: 1.0-2.0L
📊 Teknik Özellikler
| Sipariş numarası | 0 986 424 846 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Önerilen aksesuar | 1987474432 |
| Önerilen aksesuar | 1987474402 |
| Genişlik | 145,8 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 17,3 mm |
| Yükseklik | 62,4 mm |
| Eğimli | Evet |
| Uyarı kontağı türü | Yok |
| Yaylı | Hayır |
| Monte edilmiş piston klipsli | Evet |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 17,3 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 22.035 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP2470 |
| Standart tanım | E9-90R-02A1200/4153 |
| WVA-Numarası | 22035 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| AUDI | 2Q0 698 151 AA |
| AUDI | 2Q0 698 151 B |
| AUDI | 2Q0 698 151 E |
| AUDI | 2Q0 698 151 G |
| AUDI | 2Q0 698 151 Q |
| SEAT | 2Q0 698 151 AA |
| SEAT | 2Q0 698 151 B |
| SEAT | 2Q0 698 151 E |
| SEAT | 2Q0 698 151 G |
| SEAT | 2Q0 698 151 Q |
| SKODA | 2Q0 698 151 AA |
| SKODA | 2Q0 698 151 B |
| SKODA | 2Q0 698 151 E |
| SKODA | 2Q0 698 151 G |
| SKODA | 2Q0 698 151 Q |
| VW (VOLKSWAGEN) | 2Q0 698 151 AA |
| VW (VOLKSWAGEN) | 2Q0 698 151 B |
| VW (VOLKSWAGEN) | 2Q0 698 151 E |
| VW (VOLKSWAGEN) | 2Q0 698 151 G |
| VW (VOLKSWAGEN) | 2Q0 698 151 Q |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| VW | |
| AUDI | |
| SEAT | |
| SKODA |
| Genişlik [mm] | 145,8 |
| Yükseklik [mm] | 62,4 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 17,3 |
| WVA numarası | 22035 |
| Malzeme | Low-Metallic |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 25 TFSI 1.0 l | 2022 - | Benzin 95 HP | DLAC |
| 30 TFSI 1.0 l | 2022 - | Benzin 110 HP | DLAA |
| 35 TFSI 1.5 l | 2022 - | Benzin 150 HP | DXDB, DPCA |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 25 TFSI 1.0 l | 2019-2022 | Benzin 95 HP | DKLA |
| 30 TFSI 1.0 l | 2020-2022 | Benzin 110 HP | DLAA |
| 30 TFSI 1.0 l | 2019-2022 | Benzin 116 HP | DKJA, DKRF |
| 35 TFSI 1.5 l | 2019-2022 | Benzin 150 HP | DPCA |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 25 TFSI 1.0 l | 2018 - | Benzin 95 HP | DKLA, DUSB, DLAC |
| 30 TFSI 1.0 l | 2020 - | Benzin 110 HP | DLAA |
| 30 TFSI 1.0 l | 2018 - | Benzin 116 HP | DKJA, DKRF, DUSA |
| 35 TFSI 1.5 l | 2018 - | Benzin 150 HP | DXDB, DPCA, DADA |
| 40 TFSI 2.0 l | 2018 - | Benzin 200 HP | DKZC, CZPC |
| 40 TFSI 2.0 l | 2021 - | Benzin 207 HP | DNND |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.0 TGi 1.0 l | 2018 - | Benzin/doğal gaz (CNG) 90 HP | DBYA |
| 1.0 TSI 1.0 l | 2020 - | Benzin 110 HP | DLAA |
| 1.0 TSI 1.0 l | 2017 - | Benzin 116 HP | DUSA, DKJA, DXUA, DKRF, CHZJ |
| 1.0 TSI 1.0 l | 2017 - | Benzin 95 HP | DUSB, CHZL, DKLA, DLAC |
| 1.5 TSI 1.5 l | 2017 - | Benzin 150 HP | DADA, DPCA, DXDB |
| 1.6 SRE 1.6 l | 2017 - | Benzin 110 HP | CWVA |
| 1.6 TDI 1.6 l | 2017 - | Dizel 115 HP | DGTA |
| 1.6 TDI 1.6 l | 2017 - | Dizel 95 HP | DGTD |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.0 1.0 l | 2017 - | Benzin 65 HP | DFNB, CHYC |
| 1.0 1.0 l | 2017 - | Benzin 75 HP | CHYB |
| 1.0 MPi 1.0 l | 2018 - | Benzin 80 HP | DSGB, DFNA, DSGD |
| 1.0 TGI 1.0 l | 2017 - | Benzin/doğal gaz (CNG) 90 HP | DBYA |
| 1.0 TSI 1.0 l | 2020 - | Benzin 110 HP | DLAA |
| 1.0 TSI 1.0 l | 2017 - | Benzin 116 HP | DUSA, DKJA, DKRF, CHZJ |
| 1.0 TSI 1.0 l | 2017 - | Benzin 95 HP | DUSB, CHZL, DKLA, DLAC |
| 1.5 TSI 1.5 l | 2017 - | Benzin 150 HP | DADA, DPCA, DXDB |
| 1.6 1.6 l | 2017 - | Benzin 110 HP | CWVA |
| 1.6 TDI 1.6 l | 2017 - | Dizel 115 HP | DGTA |
| 1.6 TDI 1.6 l | 2017 - | Dizel 80 HP | DGTC |
| 1.6 TDI 1.6 l | 2017 - | Dizel 95 HP | DGTD |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.0 MPI 1.0 l | 2021 - | Benzin 65 HP | DSGA |
| 1.0 MPI 1.0 l | 2021 - | Benzin 80 HP | DSGD |
| 1.0 TSI 1.0 l | 2021 - | Benzin 110 HP | DLAA |
| 1.0 TSI 1.0 l | 2024 - | Benzin 116 HP | DUSA |
| 1.0 TSI 1.0 l | 2021 - | Benzin 95 HP | DUSB, DLAC |
| 1.5 TSI 1.5 l | 2021 - | Benzin 150 HP | DPCA, DXDB |
| 1.6 1.6 l | 2021 - | Benzin 110 HP | DWYA |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.0 TGI CNG 1.0 l | 2019 - | Benzin/doğal gaz (CNG) 90 HP | DBYA |
| 1.0 TSI 1.0 l | 2020 - | Benzin 110 HP | DLAA |
| 1.0 TSI 1.0 l | 2019 - | Benzin 116 HP | DKJA, DKRF, DUSA, DXUA |
| 1.0 TSI 1.0 l | 2019 - | Benzin 95 HP | DUSB, DKLA, DLAC |
| 1.5 TSI 1.5 l | 2019 - | Benzin 150 HP | DPCA, DADA, DXDB |
| 1.6 SRE 1.6 l | 2019 - | Benzin 110 HP | DWYA, CWVA |
| 1.6 TDI 1.6 l | 2019 - | Dizel 115 HP | DGTA |
| 1.6 TDI 1.6 l | 2019 - | Dizel 95 HP | DGTD |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.0 TGI CNG 1.0 l | 2019 - | Benzin/doğal gaz (CNG) 90 HP | DBYA |
| 1.0 TSI 1.0 l | 2020 - | Benzin 110 HP | DLAA |
| 1.0 TSI 1.0 l | 2019 - | Benzin 116 HP | DUSA, DXUA, DKJA, DKRF |
| 1.0 TSI 1.0 l | 2019 - | Benzin 95 HP | DUSB, DKLA, DLAC |
| 1.5 TSI 1.5 l | 2019 - | Benzin 150 HP | DPCA, DADA, DXDB |
| 1.6 SRE 1.6 l | 2019 - | Benzin 110 HP | DWYA, CWVA |
| 1.6 TDI 1.6 l | 2019 - | Dizel 116 HP | DGTA |
| 1.6 TDI 1.6 l | 2019 - | Dizel 95 HP | DGTD |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.0 TSI 1.0 l | 2020 - | Benzin 110 HP | DLAA |
| 1.0 TSI 1.0 l | 2017 - | Benzin 116 HP | CHZJ, DKJA, DKRF, DUSA, DXUA |
| 1.5 TSI 1.5 l | 2018-2021 | Benzin 150 HP | DPCA, DADA |
| 1.6 TDI 1.6 l | 2017-2019 | Dizel 80 HP | DGTC |
| 1.6 TDI 1.6 l | 2017-2021 | Dizel 95 HP | DGTD |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.0 TSI 1.0 l | 2020 - | Benzin 110 HP | DLAA |
| 1.0 TSi 1.0 l | 2018 - | Benzin 116 HP | DKJA, DKRF, DUSA, DXUA, DHSC |
| 1.0 TSi 1.0 l | 2018 - | Benzin 95 HP | DKLA, DUSB, CHZL, DXTA, DLAC |
| 1.5 TSI 1.5 l | 2020 - | Benzin 150 HP | DPCA, DADA, DXDB |
| 1.6 TDi 1.6 l | 2018 - | Dizel 95 HP | DGTD |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.0 TSI 1.0 l | 2021-2024 | Benzin 110 HP | DLAA |
| 1.0 TSI 1.0 l | 2021 - | Benzin 95 HP | DUSB, DXTA, DLAC |
| 1.5 TSI 1.5 l | 2021 - | Benzin 150 HP | DPCA, DXDB |





