Bosch 0986424870 Arka Fren Balatası - Opel Insignia, Chevrolet Malibu (2015-2024, 1.4-2.0L)
| Genişlik [mm] | 106,5 |
| Yükseklik [mm] | 46,7 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| Aşınma ikaz kontağı | Entegre aşınma sensörüne sahip |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 16,8 |
| WVA numarası | 22923 |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986424870 Arka Fren Balatası - Opel Insignia, Chevrolet Malibu (2015-2024, 1.4-2.0L)
Bosch Arka Arka Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Bui LaCrosse/Regal, Chevrolet Equinox/Malibu, Ope Insignia, Vauxhall Insignia ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🔧 Motor Hacmi: 1.4-2.5L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 424 870 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; arka |
| Makale durumu | Normal |
| Genişlik | 106,5 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 16,8 mm |
| Yükseklik | 46,7 mm |
| Eğimli | Evet |
| Yağmur yivi sayısı | 1 |
| Uyarı kontağı türü | Sesli |
| Uyarı kontağı sayısı | 2 |
| Yaylı | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 8 |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 16,8 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 22.923 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Uyarı kontağı | entegre aşınma sensörlü |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP2493 |
| Standart tanım | E9-90R-02A1180/5379 |
| WVA-Numarası | 22925 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| BUICK | 13595651 |
| CHEVROLET | 13 595 651 |
| OPEL | 13517515 |
| VAUXHALL | 13517515 |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| OPEL | |
| BUICK | |
| VAUXHALL | |
| CHEVROLET |
| Genişlik [mm] | 106,5 |
| Yükseklik [mm] | 46,7 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| Aşınma ikaz kontağı | Entegre aşınma sensörüne sahip |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 16,8 |
| WVA numarası | 22923 |
| Fren diski çapı için [mm] | 292 |
| Malzeme | Low-Metallic |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.5 T 1.5 l | 2016 - | Benzin 162 HP | LFV |
| 1.5 T 1.5 l | 2015 - | Benzin 166 HP | LFV |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.5 (47) 1.5 l | 2017 - | Benzin 165 HP | D 15 SFT, B 15 SFT |
| 1.6 Turbo (47) 1.6 l | 2018 - | Benzin 200 HP | D 16 SHT |
| 2.0 4x4 (47) 2.0 l | 2017 - | Benzin 260 HP | D 20 NFT, B 20 NFT |
| 2.0 CDTi (47) 2.0 l | 2017 - | Dizel 170 HP | D 20 DTH |
| 2.0 CDTi 4x4 (47) 2.0 l | 2017 - | Dizel 170 HP | D 20 DTH |
| 2.0 GSi 4x4 (47) 2.0 l | 2018 - | Dizel 210 HP | D 20 DTR |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.4 Turbo (68) 1.4 l | 2020 - | Benzin 145 HP | F 14 SHT |
| 1.5 (68) 1.5 l | 2017 - | Benzin 140 HP | B 15 SFL, D 15 SFL |
| 1.5 (68) 1.5 l | 2017 - | Benzin 165 HP | D 15 SFT, B 15 SFT |
| 1.5 CDTi (68) 1.5 l | 2020 - | Dizel 122 HP | F 15 DVH |
| 1.6 CDTi (68) 1.6 l | 2017 - | Dizel 110 HP | B 16 DTE, D 16 DTE, D 16 DTN |
| 1.6 CDTi (68) 1.6 l | 2017 - | Dizel 136 HP | B 16 DTH, D 16 DTH |
| 1.6 Turbo (68) 1.6 l | 2018 - | Benzin 200 HP | D 16 SHT |
| 2.0 (68) 2.0 l | 2020 - | Benzin 200 HP | F20SHL |
| 2.0 4x4 (68) 2.0 l | 2017 - | Benzin 260 HP | D 20 NFT, B 20 NFT |
| 2.0 CDTi 2.0 l | 2021 - | Dizel 174 HP | F20DVH |
| 2.0 CDTi (68) 2.0 l | 2017 - | Dizel 170 HP | D 20 DTH, B 20 DTH |
| 2.0 CDTi (68) 2.0 l | 2020 - | Dizel 174 HP | D 20 DTH |
| 2.0 CDTi 4x4 2.0 l | 2021 - | Dizel 174 HP | F20DVH |
| 2.0 CDTi 4x4 (68) 2.0 l | 2017 - | Dizel 170 HP | D 20 DTH |
| 2.0 CDTi 4x4 (68) 2.0 l | 2020 - | Dizel 174 HP | D 20 DTH |
| 2.0 GSi 4x4 (68) 2.0 l | 2020 - | Benzin 230 HP | F20SHT |
| 2.0 GSi 4x4 (68) 2.0 l | 2017 - | Dizel 210 HP | D 20 DTR |
| 2.0 Turbo 2.0 l | 2020 - | Benzin 170 HP | F20SHL |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.5 (35) 1.5 l | 2017 - | Benzin 140 HP | B 15 SFL, D 15 SFL |
| 1.5 (35) 1.5 l | 2017 - | Benzin 165 HP | D 15 SFT, B 15 SFT |
| 1.5 CDTi (35) 1.5 l | 2020 - | Dizel 122 HP | F 15 DVH |
| 1.6 CDTi (35) 1.6 l | 2017 - | Dizel 110 HP | B 16 DTE, D 16 DTE, D 16 DTN |
| 1.6 CDTi (35) 1.6 l | 2017 - | Dizel 136 HP | B 16 DTH, D 16 DTH |
| 1.6 Turbo (35) 1.6 l | 2018 - | Benzin 200 HP | D 16 SHT |
| 2.0 (35) 2.0 l | 2020 - | Benzin 170 HP | F20SHT |
| 2.0 (35) 2.0 l | 2020 - | Benzin 200 HP | F20SHT |
| 2.0 4x4 (35) 2.0 l | 2020 - | Benzin 230 HP | F20SHT |
| 2.0 4x4 (35) 2.0 l | 2017 - | Benzin 260 HP | D 20 NFT, B 20 NFT |
| 2.0 CDTi (35) 2.0 l | 2017 - | Dizel 170 HP | D 20 DTH, B 20 DTH |
| 2.0 CDTi (35) 2.0 l | 2020 - | Dizel 174 HP | F20DVH |
| 2.0 CDTi 4x4 (35) 2.0 l | 2017 - | Dizel 170 HP | D 20 DTH |
| 2.0 CDTi 4x4 (35) 2.0 l | 2020 - | Dizel 174 HP | F20DVH |
| 2.0 GSi 4x4 (35) 2.0 l | 2017 - | Dizel 210 HP | D 20 DTR |




