Ürün Kodu: 0986424895 Barkod: 4047026502749 EAN: 4047026502749
Bosch 0986424895 Arka Fren Balatası - Opel Mokka, Chevrolet Trax (2012-2019, 1.4-1.8L)
1.827,23 TL
ORİJİNAL
ÜCRETSİZ KARGO
VADE FARKSIZ 5 TAKSİT
Aynı Gün Kargo İçin Kalan Süre:
Bu Ürün Sadece İnternet Mağazamızda Bulunuyor
| Genişlik [mm] | 106,4 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| Aşınma ikaz kontağı | Sesli aşınma uyarısı |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986424895 Arka Fren Balatası - Opel Mokka, Chevrolet Trax (2012-2019, 1.4-1.8L)
Bosch Arka Arka Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Chevrolet Trax, Ope Mokka, Vauxhall Mokka ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🚗 Uyumlu Araçlar: Chevrolet Trax, Ope Mokka, Vauxhall Mokka
📅 Yıl Aralığı: 2012-2020
🔧 Motor Hacmi: 1.4-1.8L
🔧 Motor Hacmi: 1.4-1.8L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 424 895 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; arka |
| Makale durumu | Normal |
| Önerilen aksesuar | 1987474747 |
| Genişlik | 106,4 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 17 mm |
| Yükseklik 1 | 46 mm |
| Yükseklik 2 | 47,6 mm |
| Eğimli | Evet |
| Yağmur yivi sayısı | 1 |
| Uyarı kontağı türü | Sesli |
| Uyarı kontağı sayısı | 2 |
| Yaylı | Evet |
| Monte edilmiş piston klipsli | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 17 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 22.930 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Uyarı kontağı | Sesli aşınma uyarısı var |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ek bilgiler | Montaj kılavuzu dahil |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP2524 |
| Standart tanım | E9-90R-02A1180/5482 |
| WVA-Numarası | 22930 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| CHEVROLET | 42 539 412 |
| OPEL | 42539412 |
| VAUXHALL | 42539412 |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| OPEL | |
| VAUXHALL | |
| CHEVROLET |
| Genişlik [mm] | 106,4 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| Aşınma ikaz kontağı | Sesli aşınma uyarısı |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 17 |
| WVA numarası | 22930 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Yükseklik 1 [mm] | 46 |
| Yükseklik 2 [mm] | 47,6 |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.4 1.4 l | 2012 - | Benzin 140 HP | LUJ |
| 1.4 AWD 1.4 l | 2012 - | Benzin 140 HP | LUJ |
| 1.4 LPG 1.4 l | 2013 - | Benzin/oto gaz (LPG) 140 HP | |
| 1.8 1.8 l | 2013 - | Benzin 140 HP | 2H0 |
| 1.8 AWD 1.8 l | 2013 - | Benzin 140 HP | 2H0 |
CHEVROLET TRAX
Gövde: 1.4
Model No: 1.4 l
Yıl: 2012 -
Motor: Benzin 140 HP
Motor Kodu: LUJ
CHEVROLET TRAX
Gövde: 1.4 AWD
Model No: 1.4 l
Yıl: 2012 -
Motor: Benzin 140 HP
Motor Kodu: LUJ
CHEVROLET TRAX
Gövde: 1.4 LPG
Model No: 1.4 l
Yıl: 2013 -
Motor: Benzin/oto gaz (LPG) 140 HP
Motor Kodu:
CHEVROLET TRAX
Gövde: 1.8
Model No: 1.8 l
Yıl: 2013 -
Motor: Benzin 140 HP
Motor Kodu: 2H0
CHEVROLET TRAX
Gövde: 1.8 AWD
Model No: 1.8 l
Yıl: 2013 -
Motor: Benzin 140 HP
Motor Kodu: 2H0
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.4 (_76) 1.4 l | 2018-2019 | Benzin 120 HP | D 14 NEL |
| 1.4 (_76) 1.4 l | 2013-2019 | Benzin 140 HP | D 14 NET, B 14 NET, A 14 NET |
| 1.4 4x4 (_76) 1.4 l | 2012-2019 | Benzin 140 HP | D 14 NET, B 14 NET, A 14 NET |
| 1.4 4x4 (_76) 1.4 l | 2016-2019 | Benzin 152 HP | B 14 XFT |
| 1.4 LPG (_76) 1.4 l | 2013-2019 | Benzin/oto gaz (LPG) 140 HP | D 14 NET, B 14 NET, A 14 NET |
| 1.6 (_76) 1.6 l | 2012-2019 | Benzin 116 HP | D 16 XER, A 16 XER, B 16 XER |
| 1.6 CDTI (_76) 1.6 l | 2015-2019 | Dizel 110 HP | B 16 DTU, B 16 DTN |
| 1.6 CDTI (_76) 1.6 l | 2015-2019 | Dizel 136 HP | A 16 DTH, B 16 DTH, D 16 DTH |
| 1.6 CDTI 4x4 (_76) 1.6 l | 2018-2019 | Dizel 110 HP | D 16 DTN |
| 1.6 CDTI 4x4 (_76) 1.6 l | 2015-2019 | Dizel 136 HP | B 16 DTH, D 16 DTH |
| 1.7 CDTI (_76) 1.7 l | 2012-2019 | Dizel 131 HP | A 17 DTS |
| 1.7 CDTI 4x4 (_76) 1.7 l | 2012-2019 | Dizel 131 HP | A 17 DTS |
| 1.8 (_76) 1.8 l | 2013-2019 | Benzin 140 HP | A 18 XER |
| 1.8 4x4 (_76) 1.8 l | 2013-2019 | Benzin 140 HP | A 18 XER |
OPEL MOKKA / MOKKA X (J13)
Gövde: 1.4 (_76)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2018-2019
Motor: Benzin 120 HP
Motor Kodu: D 14 NEL
OPEL MOKKA / MOKKA X (J13)
Gövde: 1.4 (_76)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2013-2019
Motor: Benzin 140 HP
Motor Kodu: D 14 NET, B 14 NET, A 14 NET
OPEL MOKKA / MOKKA X (J13)
Gövde: 1.4 4x4 (_76)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2012-2019
Motor: Benzin 140 HP
Motor Kodu: D 14 NET, B 14 NET, A 14 NET
OPEL MOKKA / MOKKA X (J13)
Gövde: 1.4 4x4 (_76)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2016-2019
Motor: Benzin 152 HP
Motor Kodu: B 14 XFT
OPEL MOKKA / MOKKA X (J13)
Gövde: 1.4 LPG (_76)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2013-2019
Motor: Benzin/oto gaz (LPG) 140 HP
Motor Kodu: D 14 NET, B 14 NET, A 14 NET
OPEL MOKKA / MOKKA X (J13)
Gövde: 1.6 (_76)
Model No: 1.6 l
Yıl: 2012-2019
Motor: Benzin 116 HP
Motor Kodu: D 16 XER, A 16 XER, B 16 XER
OPEL MOKKA / MOKKA X (J13)
Gövde: 1.6 CDTI (_76)
Model No: 1.6 l
Yıl: 2015-2019
Motor: Dizel 110 HP
Motor Kodu: B 16 DTU, B 16 DTN
OPEL MOKKA / MOKKA X (J13)
Gövde: 1.6 CDTI (_76)
Model No: 1.6 l
Yıl: 2015-2019
Motor: Dizel 136 HP
Motor Kodu: A 16 DTH, B 16 DTH, D 16 DTH
OPEL MOKKA / MOKKA X (J13)
Gövde: 1.6 CDTI 4x4 (_76)
Model No: 1.6 l
Yıl: 2018-2019
Motor: Dizel 110 HP
Motor Kodu: D 16 DTN
OPEL MOKKA / MOKKA X (J13)
Gövde: 1.6 CDTI 4x4 (_76)
Model No: 1.6 l
Yıl: 2015-2019
Motor: Dizel 136 HP
Motor Kodu: B 16 DTH, D 16 DTH
OPEL MOKKA / MOKKA X (J13)
Gövde: 1.7 CDTI (_76)
Model No: 1.7 l
Yıl: 2012-2019
Motor: Dizel 131 HP
Motor Kodu: A 17 DTS
OPEL MOKKA / MOKKA X (J13)
Gövde: 1.7 CDTI 4x4 (_76)
Model No: 1.7 l
Yıl: 2012-2019
Motor: Dizel 131 HP
Motor Kodu: A 17 DTS
OPEL MOKKA / MOKKA X (J13)
Gövde: 1.8 (_76)
Model No: 1.8 l
Yıl: 2013-2019
Motor: Benzin 140 HP
Motor Kodu: A 18 XER
OPEL MOKKA / MOKKA X (J13)
Gövde: 1.8 4x4 (_76)
Model No: 1.8 l
Yıl: 2013-2019
Motor: Benzin 140 HP
Motor Kodu: A 18 XER



