Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır!
| Genişlik [mm] | 177,7 |
| Yükseklik [mm] | 70,6 |
| OE numarası için | 65 50820 6001 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Man TGE, Volkswagen Crafter/Grand ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
| Satış modeli (IAM) | 0 986 424 930 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Önerilen aksesuar | 1987473610 |
| Genişlik | 177,7 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 21,2 mm |
| Yükseklik | 70,6 mm |
| Eğimli | Evet |
| Yağmur yivi sayısı | 1 |
| Uyarı kontağı türü | Yok |
| Yaylı | Evet |
| Yay sayısı | 8 |
| Monte edilmiş piston klipsli | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 21,2 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 22.178 |
| Tamamlayıcı bilgi | Yaylı |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Ek bilgiler | Montaj kılavuzu dahil |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP2548 |
| Standart tanım | E9 90R - 02A0904/5079 |
| WVA-Numarası | 22178 |
| AUDI | 2N0 698 151 A |
| MAN | 65 50820 6001 |
| SEAT | 2N0 698 151 A |
| SKODA | 2N0 698 151 A |
| VW (VOLKSWAGEN) | 2N0 698 151 A |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| VW | |
| MAN | |
| AUDI | |
| SEAT | |
| SKODA |
| Genişlik [mm] | 177,7 |
| Yükseklik [mm] | 70,6 |
| OE numarası için | 65 50820 6001 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 21,2 |
| WVA numarası | 22178 |
| İlave ürün/İlave açıklama | Yay ile |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Yay sayısı | 8 |