Ürün Kodu: 0986424952 Barkod: 4047026511970 EAN: 4047026511970
Bosch 0986424952 Ön Fren Balatası - Kia Rio (2017-2023, 1.0-1.4L)
2.304,23 TL
ORİJİNAL
ÜCRETSİZ KARGO
VADE FARKSIZ 5 TAKSİT
Aynı Gün Kargo İçin Kalan Süre:
Bu Ürün Sadece İnternet Mağazamızda Bulunuyor
| Genişlik [mm] | 132,5 |
| Yükseklik [mm] | 58 |
| OE numarası için | 58101 H8A50 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Aşınma ikaz kontağı | Sesli aşınma uyarısı |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986424952 Ön Fren Balatası - Kia Rio (2017-2023, 1.0-1.4L)
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Kia Rio ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🚗 Uyumlu Araçlar: Kia Rio
📅 Yıl Aralığı: 2017-2023
🔧 Motor Hacmi: 1.0-1.4L
🔧 Motor Hacmi: 1.0-1.4L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 424 952 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Genişlik | 132,5 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 17,9 mm |
| Yükseklik | 58 mm |
| Eğimli | Evet |
| Yağmur yivi sayısı | 0 |
| Uyarı kontağı türü | Sesli |
| Uyarı kontağı sayısı | 2 |
| Yaylı | Hayır |
| Monte edilmiş piston klipsli | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 6 |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 17,9 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 22.227 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Uyarı kontağı | Sesli aşınma uyarısı var |
| Ek bilgiler | Montaj kılavuzu dahil |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP2570 |
| Standart tanım | E9-90R-02A1200/3305 |
| WVA-Numarası | 22227 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| KIA | 58101 H8A50 |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| KIA |
| Genişlik [mm] | 132,5 |
| Yükseklik [mm] | 58 |
| OE numarası için | 58101 H8A50 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Aşınma ikaz kontağı | Sesli aşınma uyarısı |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 17,9 |
| WVA numarası | 22227 |
| Malzeme | Low-Metallic |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.0 T-GDI 100 1.0 l | 2017 - | Benzin 101 HP | G3LE, G3LC |
| 1.0 T-GDI 100 Eco-Dynamics+ 1.0 l | 2017-2023 | Benzin/elektrikli 101 HP | G3LF |
| 1.0 T-GDI 120 1.0 l | 2017 - | Benzin 120 HP | G3LC |
| 1.0 T-GDI 120 Eco-Dynamics+ 1.0 l | 2017-2023 | Benzin/elektrikli 120 HP | G3LF |
| 1.2 CVVT 1.2 l | 2020 - | Benzin 84 HP | G4LF |
| 1.25 1.3 l | 2017 - | Benzin 84 HP | G4LA, G4LB |
| 1.25 LPG 1.3 l | 2020 - | Benzin/oto gaz (LPG) 82 HP | G4LA |
| 1.4 1.4 l | 2017 - | Benzin 99 HP | G4LC |
KIA RIO IV (YB, SC, FB)
Gövde: 1.0 T-GDI 100
Model No: 1.0 l
Yıl: 2017 -
Motor: Benzin 101 HP
Motor Kodu: G3LE, G3LC
KIA RIO IV (YB, SC, FB)
Gövde: 1.0 T-GDI 100 Eco-Dynamics+
Model No: 1.0 l
Yıl: 2017-2023
Motor: Benzin/elektrikli 101 HP
Motor Kodu: G3LF
KIA RIO IV (YB, SC, FB)
Gövde: 1.0 T-GDI 120
Model No: 1.0 l
Yıl: 2017 -
Motor: Benzin 120 HP
Motor Kodu: G3LC
KIA RIO IV (YB, SC, FB)
Gövde: 1.0 T-GDI 120 Eco-Dynamics+
Model No: 1.0 l
Yıl: 2017-2023
Motor: Benzin/elektrikli 120 HP
Motor Kodu: G3LF
KIA RIO IV (YB, SC, FB)
Gövde: 1.2 CVVT
Model No: 1.2 l
Yıl: 2020 -
Motor: Benzin 84 HP
Motor Kodu: G4LF
KIA RIO IV (YB, SC, FB)
Gövde: 1.25
Model No: 1.3 l
Yıl: 2017 -
Motor: Benzin 84 HP
Motor Kodu: G4LA, G4LB
KIA RIO IV (YB, SC, FB)
Gövde: 1.25 LPG
Model No: 1.3 l
Yıl: 2020 -
Motor: Benzin/oto gaz (LPG) 82 HP
Motor Kodu: G4LA
KIA RIO IV (YB, SC, FB)
Gövde: 1.4
Model No: 1.4 l
Yıl: 2017 -
Motor: Benzin 99 HP
Motor Kodu: G4LC

