Bosch 0986424988 Arka Fren Balatası - Peugeot 208, Citroen C4, Opel Corsa (2019-2024, 1.2-1.6L)
| Genişlik [mm] | 92,4 |
| Yükseklik [mm] | 46,1 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986424988 Arka Fren Balatası - Peugeot 208, Citroen C4, Opel Corsa (2019-2024, 1.2-1.6L)
Bosch Arka Arka Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Citroen C4, Fiat 600, Jeep Avenger, Ope Corsa, Peugeot 2008/208, Vauxhall Corsa ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🔧 Motor Hacmi: 1.2-1.6L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 424 988 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; arka |
| Makale durumu | Normal |
| Genişlik | 92,1 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 17,1 mm |
| Yükseklik | 46,2 mm |
| Eğimli | Hayır |
| Yağmur yivi sayısı | 0 |
| Uyarı kontağı türü | Yok |
| Yaylı | Evet |
| Yay sayısı | 8 |
| Monte edilmiş piston klipsli | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Evet |
| Cıvata sayısı | 4 |
| Nominal kalınlık | 17,1 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 26.195 |
| Tamamlayıcı bilgi | Yaylı |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Ek bilgiler | Montaj kılavuzu dahil |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP2605 |
| Standart tanım | E9-90R-02A1180/5463 |
| WVA-Numarası | 26195 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| OPEL | 1664737180 |
| OPEL | 1681449980 |
| PEUGEOT | 16 647 371 80 |
| PEUGEOT | 16 814 499 80 |
| VAUXHALL | 1664737180 |
| VAUXHALL | 1681449980 |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| OPEL | |
| PEUGEOT | |
| VAUXHALL |
| Genişlik [mm] | 92,4 |
| Yükseklik [mm] | 46,1 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 17,1 |
| WVA numarası | 26195 |
| İlave ürün/İlave açıklama | Yay ile |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Yay sayısı | 8 |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.2 Hybrid 136 (BAHPYJ) 1.2 l | 2024 - | Benzin/elektrikli 136 HP | HPY (EB2LTDH2) |
| 1.2 MHEV (BAHPXH) 1.2 l | 2024 - | Benzin/elektrikli 101 HP | HPX (EB2LTEDH2) |
| 1.2 PureTech 100 (BAHNEA, BAHNKA) 1.2 l | 2021 - | Benzin 101 HP | HNE (EB2ADTD), HNK (EB2ADTD) |
| 1.2 PureTech 130 (BAHNSA, BAHNSB) 1.2 l | 2020 - | Benzin 130 HP | HNS (EB2ADTS) |
| 1.2 PureTech 155 (BAHNNB, BAHNJD) 1.2 l | 2021 - | Benzin 155 HP | HNN (EB2ADTX), HNJ (EB2ADTXM) |
| 1.5 BlueHDi 130 (BBYHZB) 1.5 l | 2020 - | Dizel 131 HP | YHZ (DV5RC) |
| BLUEHDI 110 (BBYHSA) 1.5 l | 2020 - | Dizel 110 HP | YHS (DV5RCE) |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.2 PureTech 100 (BDHNEA) 1.2 l | 2022 - | Benzin 101 HP | HNE (EB2ADTD) |
| 1.2 PureTech 130 (BDHNSB) 1.2 l | 2022 - | Benzin 131 HP | HNS (EB2ADTS) |
| 1.5 BlueHDi 130 (BEYHZB) 1.5 l | 2022 - | Dizel 131 HP | YHZ (DV5RC) |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| Mild Hybrid 1.2 l | 2023 - | Benzin/elektrikli 101 HP | HPX (EB2LTEDH2) |
| Mild Hybrid 1.2 l | 2024 - | Benzin/elektrikli 136 HP | HPY (EB2LTDH2) |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.2 (68) 1.2 l | 2019 - | Benzin 101 HP | F 12 XHL (EB2ADTD) |
| 1.2 (68) 1.2 l | 2019 - | Benzin 131 HP | HNL (EB2ADTSM), F 12 XHT (EB2ADTS) |
| 1.2 (68) 1.2 l | 2019 - | Benzin 75 HP | F 12 XEL (EB2FAD), HMU (EB2FAMD) |
| 1.2 MHEV 1.2 l | 2023 - | Benzin/elektrikli 101 HP | HPX (EB2LTEDH2) |
| 1.2 Turbo Hybrid (68) 1.2 l | 2024 - | Benzin/elektrikli 136 HP | HPY (EB2LTDH2) |
| 1.5 (68) 1.5 l | 2019 - | Dizel 102 HP | D 15 DT (DV5RD), YHT (DV5RCF) |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.2 Hybrid 136 (URHPYC, USHPY) 1.2 l | 2023 - | Benzin/elektrikli 136 HP | HPY (EB2LTDH2) |
| 1.2 PureTech 100 (USHNK) 1.2 l | 2019 - | Benzin 101 HP | HNK (EB2ADTD) |
| 1.2 PureTech 130 (USHNS, URHNS) 1.2 l | 2019 - | Benzin 130 HP | HNS (EB2ADTS) |
| 1.2 THP / PureTech 155 (USHNNS, URHNNS, UXHNJP, URHNJP,... 1.2 l | 2019 - | Benzin 155 HP | HNR (EB2ADTXM), HNJ (EB2ADTXM), HNN (EB2ADTX) |
| 1.5 BlueHDI 100 1.5 l | 2019 - | Dizel 102 HP | YHY (DV5RD) |
| 1.5 BlueHDI 110 (UDYHSK) 1.5 l | 2021 - | Dizel 110 HP | YHS (DV5RCE) |
| 1.5 BlueHDI 130 1.5 l | 2019 - | Dizel 131 HP | YHZ (DV5RC) |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.2 Hybrid 100 1.2 l | 2023 - | Benzin/elektrikli 101 HP | HPX (EB2LTEDH2) |
| 1.2 Hybrid 136 (UPHPYK) 1.2 l | 2023 - | Benzin/elektrikli 136 HP | HPY (EB2LTDH2) |
| 1.2 PureTech 100 1.2 l | 2019 - | Benzin 101 HP | HNK (EB2ADTD), HNK (EB2ADT), HNE (EB2ADTD_B) |
| 1.2 PureTech 130 1.2 l | 2019 - | Benzin 131 HP | HNY (EB2DTS), HNS (EB2ADTS) |
| 1.2 PureTech 75 1.2 l | 2019 - | Benzin 75 HP | HMH (EB2FAD), HMG (EB2FAMD) |
| 1.2 VTi 82 1.2 l | 2019 - | Benzin 82 HP | HMJ (EB2FAM), HMR (EB2FA) |
| 1.5 BlueHDI 100 1.5 l | 2019 - | Dizel 102 HP | YHY (DV5RD), YHT (DV5RCF) |
| 1.5 BlueHDI 130 1.5 l | 2019 - | Dizel 131 HP | YHZ (DV5RC) |
| 1.6 HDI 90 (UB9HPA) 1.6 l | 2019 - | Dizel 92 HP | 9HP (DV6DTED), BHN (DV6DR) |
| 1.6 VTi 115 (UWNFPW, UWNFJW) 1.6 l | 2019 - | Benzin 116 HP | NFP (EC5F), NFJ (EC5F) |








