Bosch 0986460291 Ön Fren Balatası - Peugeot 208, Citroen C3, Opel Corsa (2018-2022, 1.2-1.6L)
| Genişlik [mm] | 154,9 |
| Yükseklik [mm] | 64 |
| OE numarası için | 1681371180 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 18,3 |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986460291 Ön Fren Balatası - Peugeot 208, Citroen C3, Opel Corsa (2018-2022, 1.2-1.6L)
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Alfa Romeo Junior, Citroen C3/C4/e-C3, Dsn DS3, Fiat 600/600e, Jeep Avenger, Ope Corsa/Mokka, Peugeot 2008/208/e-2008..., Vauxhall Corsa/Mokka ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🔧 Motor Hacmi: 1.1-1.6L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 460 291 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Önerilen aksesuar | 1987474241 |
| Önerilen aksesuar | 1987474311 |
| Genişlik | 154,9 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 18,3 mm |
| Yükseklik | 64 mm |
| Eğimli | Evet |
| Uyarı kontağı türü | Yok |
| Yaylı | Evet |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Evet |
| Cıvata sayısı | 4 |
| Nominal kalınlık | 18,3 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 26.620 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP2989 |
| Standart tanım | E9-90R-02A1727/5793 |
| WVA-Numarası | 26620 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| CITROEN | 16 813 711 80 |
| DS (CITROEN) | 1681371180 |
| FIAT | 1681371180 |
| FIAT | K1681371180 |
| JEEP | 16813 71180 |
| OPEL | 1681371180 |
| PEUGEOT | 16 813 711 80 |
| VAUXHALL | 1681371180 |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| DS | |
| FIAT | |
| JEEP | |
| OPEL | |
| PEUGEOT | |
| CITROËN | |
| VAUXHALL |
| Genişlik [mm] | 154,9 |
| Yükseklik [mm] | 64 |
| OE numarası için | 1681371180 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 18,3 |
| WVA numarası | 26620 |
| Fren diski çapı için [mm] | 302 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Cıvataların adedi | 4 |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| Electric 280 0.0 l | 2024 - | Elektronik 280 HP |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.2 PureTech 100 (CCHPV4) 1.2 l | 2024 - | Benzin 101 HP | HPV (EB2LTED) |
| ë-C3 (CBZYAZ) 0.0 l | 2024 - | Elektronik 113 HP | ZYA |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.2 Hybrid 136 (BAHPYJ) 1.2 l | 2024 - | Benzin/elektrikli 136 HP | HPY (EB2LTDH2) |
| 1.2 MHEV (BAHPXH) 1.2 l | 2024 - | Benzin/elektrikli 101 HP | HPX (EB2LTEDH2) |
| 1.2 PureTech 100 (BAHNEA, BAHNKA) 1.2 l | 2021 - | Benzin 101 HP | HNE (EB2ADTD), HNK (EB2ADTD) |
| 1.2 PureTech 130 (BAHNSA, BAHNSB) 1.2 l | 2020 - | Benzin 130 HP | HNS (EB2ADTS) |
| 1.2 PureTech 155 (BAHNNB, BAHNJD) 1.2 l | 2021 - | Benzin 155 HP | HNN (EB2ADTX), HNJ (EB2ADTXM) |
| 1.5 BlueHDi 130 (BBYHZB) 1.5 l | 2020 - | Dizel 131 HP | YHZ (DV5RC) |
| BLUEHDI 110 (BBYHSA) 1.5 l | 2020 - | Dizel 110 HP | YHS (DV5RCE) |
| ë-C4 (BCZKWC) 0.0 l | 2023 - | Elektronik 156 HP | ZKW (ZK02) |
| ë-C4 (BCZKXC, BZCKSC) 0.0 l | 2020 - | Elektronik 136 HP | ZKX (ZK01) |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.2 Hybrid 136 (BDHPYJ) 1.2 l | 2024 - | Benzin/elektrikli 136 HP | HPY (EB2LTDH2) |
| 1.2 PureTech 100 (BDHNEA) 1.2 l | 2022 - | Benzin 101 HP | HNE (EB2ADTD) |
| 1.2 PureTech 130 (BDHNSB) 1.2 l | 2022 - | Benzin 131 HP | HNS (EB2ADTS) |
| 1.5 BlueHDi 130 (BEYHZB) 1.5 l | 2022 - | Dizel 131 HP | YHZ (DV5RC) |
| ë-C4 X 0.0 l | 2023 - | Elektronik 156 HP | ZKW (ZK02) |
| ë-C4 X (BFZKXC) 0.0 l | 2022 - | Elektronik 136 HP | ZKX (ZK01) |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.2 Hybrid 136 (URHPYF) 1.2 l | 2024 - | Benzin/elektrikli 136 HP | HPY (EB2LTDH2) |
| 1.2 PureTech 100 (URHNKK, URHNEK) 1.2 l | 2018 - | Benzin 101 HP | HNK (EB2ADTD) |
| 1.2 PureTech 130 (URHNSS) 1.2 l | 2018 - | Benzin 131 HP | HNS (EB2ADTS) |
| 1.2 PureTech 155 (URHNNS) 1.2 l | 2018-2022 | Benzin 156 HP | HNN (EB2ADTX) |
| 1.5 BlueHDi 100 (UCYHYJ) 1.5 l | 2018-2022 | Dizel 102 HP | YHY (DV5RD) |
| 1.5 BlueHDi 110 (UCYHSK) 1.5 l | 2021-2022 | Dizel 110 HP | YHS (DV5RCE) |
| 1.5 BlueHDi 130 (UCYHZR) 1.5 l | 2018 - | Dizel 130 HP | YHZ (DV5RC) |
| E-TENSE (UZZKXZ) 0.0 l | 2019-2022 | Elektronik 136 HP | ZKX (ZK01) |
| E-TENSE (UZZKXZ) 0.0 l | 2023 - | Elektronik 156 HP | ZKX (ZK02) |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| Electric 0.0 l | 2023 - | Elektronik 156 HP | ZKW (ZK02) |
| Mild Hybrid 1.2 l | 2023 - | Benzin/elektrikli 101 HP | HPX (EB2LTEDH2) |
| Mild Hybrid 1.2 l | 2024 - | Benzin/elektrikli 136 HP | HPY (EB2LTDH2) |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.2 Hybrid 4Xe 1.2 l | 2024 - | Benzin/elektrikli 145 HP | |
| Electric 0.0 l | 2022 - | Elektronik 156 HP | ZKW (ZK02) |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.2 MHEV 1.2 l | 2023 - | Benzin/elektrikli 101 HP | HPX (EB2LTEDH2) |
| 1.2 Turbo Hybrid (68) 1.2 l | 2024 - | Benzin/elektrikli 136 HP | HPY (EB2LTDH2) |
| Corsa-e 0.0 l | 2023 - | Elektronik 156 HP | ZKW (ZK02) |
| Corsa-e (68) 0.0 l | 2019 - | Elektronik 136 HP | ZKX (ZK01) |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.2 (76) 1.2 l | 2020 - | Benzin 101 HP | F 12 XHL (EB2ADTD), HPV (EB2LTED) |
| 1.2 (76) 1.2 l | 2022 - | Benzin 136 HP | HPW (EB2LTD) |
| 1.5 (76) 1.5 l | 2020 - | Dizel 110 HP | F 15 DT (DV5RCE) |
| MOKKA-e (76) 0.0 l | 2020 - | Elektronik 136 HP | ZKX (ZK01) |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.2 Hybrid 136 (URHPYC, USHPY) 1.2 l | 2023 - | Benzin/elektrikli 136 HP | HPY (EB2LTDH2) |
| 1.2 PureTech 100 (USHNK) 1.2 l | 2019 - | Benzin 101 HP | HNK (EB2ADTD) |
| 1.2 PureTech 130 (USHNS, URHNS) 1.2 l | 2019 - | Benzin 130 HP | HNS (EB2ADTS) |
| 1.2 THP / PureTech 155 (USHNNS, URHNNS, UXHNJP, URHNJP,... 1.2 l | 2019 - | Benzin 155 HP | HNR (EB2ADTXM), HNJ (EB2ADTXM), HNN (EB2ADTX) |
| 1.5 BlueHDI 100 1.5 l | 2019 - | Dizel 102 HP | YHY (DV5RD) |
| 1.5 BlueHDI 110 (UDYHSK) 1.5 l | 2021 - | Dizel 110 HP | YHS (DV5RCE) |
| 1.5 BlueHDI 130 1.5 l | 2019 - | Dizel 131 HP | YHZ (DV5RC) |
| e-2008 (UKZKWZ) 0.0 l | 2023 - | Elektronik 156 HP | ZKW (ZK02) |
| e-2008 (UKZKXZ) 0.0 l | 2019 - | Elektronik 136 HP | ZKX (ZK01) |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.2 Hybrid 100 1.2 l | 2023 - | Benzin/elektrikli 101 HP | HPX (EB2LTEDH2) |
| 1.2 Hybrid 136 (UPHPYK) 1.2 l | 2023 - | Benzin/elektrikli 136 HP | HPY (EB2LTDH2) |
| 1.2 PureTech 100 1.2 l | 2019 - | Benzin 101 HP | HNK (EB2ADTD), HNK (EB2ADT), HNE (EB2ADTD_B) |
| 1.2 PureTech 130 1.2 l | 2019 - | Benzin 131 HP | HNY (EB2DTS), HNS (EB2ADTS) |
| 1.2 PureTech 75 1.2 l | 2019 - | Benzin 75 HP | HMH (EB2FAD), HMG (EB2FAMD) |
| 1.2 VTi 82 1.2 l | 2019 - | Benzin 82 HP | HMJ (EB2FAM), HMR (EB2FA) |
| 1.5 BlueHDI 100 1.5 l | 2019 - | Dizel 102 HP | YHY (DV5RD), YHT (DV5RCF) |
| 1.5 BlueHDI 130 1.5 l | 2019 - | Dizel 131 HP | YHZ (DV5RC) |
| 1.6 HDI 90 (UB9HPA) 1.6 l | 2019 - | Dizel 92 HP | 9HP (DV6DTED), BHN (DV6DR) |
| 1.6 VTi 115 (UWNFPW, UWNFJW) 1.6 l | 2019 - | Benzin 116 HP | NFP (EC5F), NFJ (EC5F) |
| e-208 0.0 l | 2019 - | Elektronik 136 HP | ZKX (ZK01) |
| e-208 0.0 l | 2023 - | Elektronik 156 HP | ZKW (ZK02) |








