Ürün Kodu: 0986461759 Barkod: 3165143662496 EAN: 3165143662496
Bosch 0986461759 Ön Fren Balatası - Honda Civic/Crx/Odyssey (1991-2006, 1.3-2.4L)
1.121,27 TL
ORİJİNAL
VADE FARKSIZ 5 TAKSİT
Aynı Gün Kargo İçin Kalan Süre:
Bu Ürün Sadece İnternet Mağazamızda Bulunuyor
| Genişlik [mm] | 136,6 |
| Yükseklik [mm] | 57,8 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Aşınma ikaz kontağı | Sesli aşınma uyarısı |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 16,4 |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986461759 Ön Fren Balatası - Honda Civic/Crx/Odyssey (1991-2006, 1.3-2.4L)
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Honda ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🚗 Uyumlu Araçlar: Honda
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 461 759 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Üretim bilgileri | Sumitomo sistemi için |
| Önerilen aksesuar | 1987474324 |
| Önerilen aksesuar | 1987474318 |
| Genişlik | 136,6 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 16,4 mm |
| Yükseklik | 57,8 mm |
| Eğimli | Evet |
| Yağmur yivi sayısı | 1 |
| Uyarı kontağı türü | Sesli |
| Uyarı kontağı sayısı | 2 |
| Yaylı | Hayır |
| Monte edilmiş piston klipsli | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Hayır |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 16,4 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 21.694 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Uyarı kontağı | Sesli aşınma uyarısı var |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP609 |
| Standart tanım | E1 90R-011075/830 |
| WVA-Numarası | 21696 |
| FMSI kodu | 7497-D621 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| HONDA | 06450-S5A-E50 |
| HONDA | 06450-S5A-J00 |
| HONDA | 06450-S5B-J00 |
| HONDA | 06450-S7A-J00 |
| HONDA | 45022-504-V10 |
| HONDA | 45022-S04-E60 |
| HONDA | 45022-S04-V00 |
| HONDA | 45022-S04-V01 |
| HONDA | 45022-S04-V02 |
| HONDA | 45022-S04-V03 |
| HONDA | 45022-S04-V10 |
| HONDA | 45022-S04-V11 |
| HONDA | 45022-S04-V12 |
| HONDA | 45022-S5A-E50 |
| HONDA | 45022-S5A-G00 |
| HONDA | 45022-S5A-G01 |
| HONDA | 45022-S5A-J00 |
| HONDA | 45022-S5B-E00 |
| HONDA | 45022-S5B-J00 |
| HONDA | 45022-S7A-000 |
| HONDA | 45022-SCC-000 |
| HONDA | 45022-SO4-V10 |
| HONDA | 45022-SO4-V11 |
| HONDA | 45022-SO4-V12 |
| HONDA | 45022-SR3-V00 |
| HONDA | 45022-SR3-V01 |
| HONDA | 45022-SR3-V02 |
| HONDA | 45022-SR3-V03 |
| HONDA | 45022-SR3-V10 |
| HONDA | 45022-SR3-V11 |
| HONDA | 45022-SR3-V12 |
| HONDA | 45022-TF0-Y00 |
| ISUZU | 586005260 |
| ISUZU | 586005261 |
| ISUZU | 586009207 |
| ISUZU | 586014123 |
| ISUZU | 586014834 |
| MAZDA | 1V5U3328Z |
| MITSUBISHI | MN241M |
🔴 Montaj Notu: Sumitomo sistemi için
| Genişlik [mm] | 136,6 |
| Yükseklik [mm] | 57,8 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Aşınma ikaz kontağı | Sesli aşınma uyarısı |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 16,4 |
| WVA numarası | 21694 |
| Şanzıman türü | Otomatik şanzıman |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Üretici kısıtlaması | SUMITOMO System |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.6 i Vtec (EJ1) 1.6 l | 1994-1996 | Benzin 125 HP | D16Y6, D16Z9 |
HONDA CIVIC V Coupe (EJ)
Gövde: 1.6 i Vtec (EJ1)
Model No: 1.6 l
Yıl: 1994-1996
Motor: Benzin 125 HP
Motor Kodu: D16Y6, D16Z9
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.6 VTi 16V (EG6) 1.6 l | 1991-1995 | Benzin 160 HP | B16A2 |
HONDA CIVIC V HB (EG, EH)
Gövde: 1.6 VTi 16V (EG6)
Model No: 1.6 l
Yıl: 1991-1995
Motor: Benzin 160 HP
Motor Kodu: B16A2
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.6 4x4 1.6 l | 1992-1995 | Benzin 125 HP | D16Z7 |
| 1.6 VTi (EG9) 1.6 l | 1991-1995 | Benzin 160 HP | B16A2 |
HONDA CIVIC V Sedan (EG, EH)
Gövde: 1.6 4x4
Model No: 1.6 l
Yıl: 1992-1995
Motor: Benzin 125 HP
Motor Kodu: D16Z7
HONDA CIVIC V Sedan (EG, EH)
Gövde: 1.6 VTi (EG9)
Model No: 1.6 l
Yıl: 1991-1995
Motor: Benzin 160 HP
Motor Kodu: B16A2
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.6 (EJ8) 1.6 l | 1997-1999 | Benzin 118 HP | D16Y8 |
| 1.6 i (EJ6) 1.6 l | 1996-2000 | Benzin 105 HP | D16Y7 |
HONDA CIVIC VI Coupe (EJ, EM1)
Gövde: 1.6 (EJ8)
Model No: 1.6 l
Yıl: 1997-1999
Motor: Benzin 118 HP
Motor Kodu: D16Y8
HONDA CIVIC VI Coupe (EJ, EM1)
Gövde: 1.6 i (EJ6)
Model No: 1.6 l
Yıl: 1996-2000
Motor: Benzin 105 HP
Motor Kodu: D16Y7
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.4 i (EJ9) 1.4 l | 1995-2001 | Benzin 75 HP | D14A3, D14Z1 |
| 1.4 i S (EJ9) 1.4 l | 1995-2001 | Benzin 90 HP | D14A4, D14Z4, D14Z2 |
| 1.5 i (EK3) 1.5 l | 1995-2001 | Benzin 114 HP | D15Z6 |
| 1.6 1.6 l | 1995-2000 | Benzin 107 HP | D16Y7 |
| 1.6 VTi (EK4) 1.6 l | 1995-2001 | Benzin 160 HP | B16A2 |
| 1.6 i (EK1) 1.6 l | 1995-2001 | Benzin 114 HP | D16Y5 |
HONDA CIVIC VI HB (EJ, EK)
Gövde: 1.4 i (EJ9)
Model No: 1.4 l
Yıl: 1995-2001
Motor: Benzin 75 HP
Motor Kodu: D14A3, D14Z1
HONDA CIVIC VI HB (EJ, EK)
Gövde: 1.4 i S (EJ9)
Model No: 1.4 l
Yıl: 1995-2001
Motor: Benzin 90 HP
Motor Kodu: D14A4, D14Z4, D14Z2
HONDA CIVIC VI HB (EJ, EK)
Gövde: 1.5 i (EK3)
Model No: 1.5 l
Yıl: 1995-2001
Motor: Benzin 114 HP
Motor Kodu: D15Z6
HONDA CIVIC VI HB (EJ, EK)
Gövde: 1.6
Model No: 1.6 l
Yıl: 1995-2000
Motor: Benzin 107 HP
Motor Kodu: D16Y7
HONDA CIVIC VI HB (EJ, EK)
Gövde: 1.6 VTi (EK4)
Model No: 1.6 l
Yıl: 1995-2001
Motor: Benzin 160 HP
Motor Kodu: B16A2
HONDA CIVIC VI HB (EJ, EK)
Gövde: 1.6 i (EK1)
Model No: 1.6 l
Yıl: 1995-2001
Motor: Benzin 114 HP
Motor Kodu: D16Y5
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.4 (EJ9) 1.4 l | 1995-1998 | Benzin 75 HP | D14A4 |
| 1.4 i (EJ9) 1.4 l | 1995-2001 | Benzin 90 HP | D14Z2, D14A4, D14Z4 |
| 1.5 i (EK3) 1.5 l | 1995-2001 | Benzin 114 HP | D15Z6, D15Z7, D15Z4 |
| 1.6 (EK1) 1.6 l | 1996-2000 | Benzin 106 HP | D16Y7 |
| 1.6 (EK1, EJ6) 1.6 l | 1995-2000 | Benzin 120 HP | D16Y4 |
| 1.6 VTi (EK4, SO4) 1.6 l | 1995-2001 | Benzin 160 HP | B16A2 |
| 1.6 i Vtec (EK1, SO4) 1.6 l | 1995-2001 | Benzin 125 HP | D16Y5, D16Y8, D16Y6 |
HONDA CIVIC VI Sedan (EJ, EK, SO)
Gövde: 1.4 (EJ9)
Model No: 1.4 l
Yıl: 1995-1998
Motor: Benzin 75 HP
Motor Kodu: D14A4
HONDA CIVIC VI Sedan (EJ, EK, SO)
Gövde: 1.4 i (EJ9)
Model No: 1.4 l
Yıl: 1995-2001
Motor: Benzin 90 HP
Motor Kodu: D14Z2, D14A4, D14Z4
HONDA CIVIC VI Sedan (EJ, EK, SO)
Gövde: 1.5 i (EK3)
Model No: 1.5 l
Yıl: 1995-2001
Motor: Benzin 114 HP
Motor Kodu: D15Z6, D15Z7, D15Z4
HONDA CIVIC VI Sedan (EJ, EK, SO)
Gövde: 1.6 (EK1)
Model No: 1.6 l
Yıl: 1996-2000
Motor: Benzin 106 HP
Motor Kodu: D16Y7
HONDA CIVIC VI Sedan (EJ, EK, SO)
Gövde: 1.6 (EK1, EJ6)
Model No: 1.6 l
Yıl: 1995-2000
Motor: Benzin 120 HP
Motor Kodu: D16Y4
HONDA CIVIC VI Sedan (EJ, EK, SO)
Gövde: 1.6 VTi (EK4, SO4)
Model No: 1.6 l
Yıl: 1995-2001
Motor: Benzin 160 HP
Motor Kodu: B16A2
HONDA CIVIC VI Sedan (EJ, EK, SO)
Gövde: 1.6 i Vtec (EK1, SO4)
Model No: 1.6 l
Yıl: 1995-2001
Motor: Benzin 125 HP
Motor Kodu: D16Y5, D16Y8, D16Y6
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.7 i (EM2) 1.7 l | 2001-2005 | Benzin 120 HP | D17A8 |
| 1.7 i VTEC (EM2) 1.7 l | 2001-2005 | Benzin 125 HP | D17A9, D17A5 |
HONDA CIVIC VII Coupe (EM2)
Gövde: 1.7 i (EM2)
Model No: 1.7 l
Yıl: 2001-2005
Motor: Benzin 120 HP
Motor Kodu: D17A8
HONDA CIVIC VII Coupe (EM2)
Gövde: 1.7 i VTEC (EM2)
Model No: 1.7 l
Yıl: 2001-2005
Motor: Benzin 125 HP
Motor Kodu: D17A9, D17A5
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.3 IMA (ED9, ES9) 1.3 l | 2003-2005 | Benzin/elektrikli 83 HP | LDA1 |
| 1.4 (ES4) 1.4 l | 2000-2005 | Benzin 90 HP | D14Z5 |
| 1.5 (ES8) 1.5 l | 2003-2005 | Benzin 112 HP | D15Y3 |
| 1.6 (ES5) 1.6 l | 2001-2005 | Benzin 110 HP | D16W7 |
| 1.7 1.7 l | 2001-2005 | Benzin 116 HP | D17Z2, D17A6 |
| 1.7 (ES1) 1.7 l | 2000-2005 | Benzin 120 HP | D17Z1 |
| 1.7 (ES1) 1.7 l | 2000-2005 | Benzin 131 HP | D17Z3, D17A2, D17A5 |
| 2.0 (ET1) 2.0 l | 2003-2005 | Benzin 160 HP | K20A3 |
| 2.0 iVtec (ET1) 2.0 l | 2004-2006 | Benzin 155 HP | K20A3 |
HONDA CIVIC VII Sedan (ES, ET)
Gövde: 1.3 IMA (ED9, ES9)
Model No: 1.3 l
Yıl: 2003-2005
Motor: Benzin/elektrikli 83 HP
Motor Kodu: LDA1
HONDA CIVIC VII Sedan (ES, ET)
Gövde: 1.4 (ES4)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2000-2005
Motor: Benzin 90 HP
Motor Kodu: D14Z5
HONDA CIVIC VII Sedan (ES, ET)
Gövde: 1.5 (ES8)
Model No: 1.5 l
Yıl: 2003-2005
Motor: Benzin 112 HP
Motor Kodu: D15Y3
HONDA CIVIC VII Sedan (ES, ET)
Gövde: 1.6 (ES5)
Model No: 1.6 l
Yıl: 2001-2005
Motor: Benzin 110 HP
Motor Kodu: D16W7
HONDA CIVIC VII Sedan (ES, ET)
Gövde: 1.7
Model No: 1.7 l
Yıl: 2001-2005
Motor: Benzin 116 HP
Motor Kodu: D17Z2, D17A6
HONDA CIVIC VII Sedan (ES, ET)
Gövde: 1.7 (ES1)
Model No: 1.7 l
Yıl: 2000-2005
Motor: Benzin 120 HP
Motor Kodu: D17Z1
HONDA CIVIC VII Sedan (ES, ET)
Gövde: 1.7 (ES1)
Model No: 1.7 l
Yıl: 2000-2005
Motor: Benzin 131 HP
Motor Kodu: D17Z3, D17A2, D17A5
HONDA CIVIC VII Sedan (ES, ET)
Gövde: 2.0 (ET1)
Model No: 2.0 l
Yıl: 2003-2005
Motor: Benzin 160 HP
Motor Kodu: K20A3
HONDA CIVIC VII Sedan (ES, ET)
Gövde: 2.0 iVtec (ET1)
Model No: 2.0 l
Yıl: 2004-2006
Motor: Benzin 155 HP
Motor Kodu: K20A3
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.6 ESi (EH6) 1.6 l | 1992-1998 | Benzin 125 HP | D16Y8, D16Z6 |
| 1.6 Si (EH6) 1.6 l | 1996-1997 | Benzin 129 HP | D16Y8 |
| 1.6 i VTi (EG2) 1.6 l | 1992-1998 | Benzin 160 HP | B16A2, B16A3 |
HONDA CRX III (EH, EG)
Gövde: 1.6 ESi (EH6)
Model No: 1.6 l
Yıl: 1992-1998
Motor: Benzin 125 HP
Motor Kodu: D16Y8, D16Z6
HONDA CRX III (EH, EG)
Gövde: 1.6 Si (EH6)
Model No: 1.6 l
Yıl: 1996-1997
Motor: Benzin 129 HP
Motor Kodu: D16Y8
HONDA CRX III (EH, EG)
Gövde: 1.6 i VTi (EG2)
Model No: 1.6 l
Yıl: 1992-1998
Motor: Benzin 160 HP
Motor Kodu: B16A2, B16A3
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.0 (DC5) 2.0 l | 2002 - | Benzin 160 HP | K20A3 |
HONDA INTEGRA Coupe (DC5)
Gövde: 2.0 (DC5)
Model No: 2.0 l
Yıl: 2002 -
Motor: Benzin 160 HP
Motor Kodu: K20A3
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.4 i-VTEC (RC1) 2.4 l | 2013 - | Benzin 175 HP | K24W7 |
| 2.4 i-VTEC (RC1) 2.4 l | 2013 - | Benzin 190 HP | K24W |
| 2.4 i-VTEC Flexfuel (RC1) 2.4 l | 2013 - | Benzin/Etanol 175 HP | K24W |
HONDA ODYSSEY (RC1, RC2, RC4)
Gövde: 2.4 i-VTEC (RC1)
Model No: 2.4 l
Yıl: 2013 -
Motor: Benzin 175 HP
Motor Kodu: K24W7
HONDA ODYSSEY (RC1, RC2, RC4)
Gövde: 2.4 i-VTEC (RC1)
Model No: 2.4 l
Yıl: 2013 -
Motor: Benzin 190 HP
Motor Kodu: K24W
HONDA ODYSSEY (RC1, RC2, RC4)
Gövde: 2.4 i-VTEC Flexfuel (RC1)
Model No: 2.4 l
Yıl: 2013 -
Motor: Benzin/Etanol 175 HP
Motor Kodu: K24W
