Ürün Kodu: 0986461763 Barkod: 3165143659946 EAN: 3165143659946
Bosch 0986461763 Ön Fren Balatası - Renault Rapid, Peugeot 106, Citroen Saxo (1978-2004, 1.0-2.1L)
668,44 TL
ORİJİNAL
VADE FARKSIZ 5 TAKSİT
En Geç 1 Haziran Pazartesi Kargoda
Bu Ürün Sadece İnternet Mağazamızda Bulunuyor
| Genişlik [mm] | 105 |
| Yükseklik [mm] | 54,3 |
| Jant delik sayısı | 4 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986461763 Ön Fren Balatası - Renault Rapid, Peugeot 106, Citroen Saxo (1978-2004, 1.0-2.1L)
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Citroen Saxo, Peugeot 106, Renault 18/Express/R ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🚗 Uyumlu Araçlar: Citroen Saxo, Peugeot 106, Renault 18/Express/R
📅 Yıl Aralığı: 1978-2005
🔧 Motor Hacmi: 1.0-1.6L
🔧 Motor Hacmi: 1.0-1.6L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 461 763 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Üretim bilgileri | Bosch fren sistemi için |
| Önerilen aksesuar | 1987474362 |
| Önerilen aksesuar | 1987474196 |
| Önerilen aksesuar | 1987474179 |
| Önerilen aksesuar | 1987474135 |
| Önerilen aksesuar | 1987474078 |
| Önerilen aksesuar | SELECTIVE |
| Genişlik | 105 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 17,7 mm |
| Yükseklik | 54,3 mm |
| Eğimli | Hayır |
| Yağmur yivi sayısı | 1 |
| Uyarı kontağı türü | Elektrikli |
| Uyarı kontağı sayısı | 4 |
| Yaylı | Hayır |
| Monte edilmiş piston klipsli | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 17,7 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 20.905 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Uyarı kontağı | Aşınma uyarısı kontağı dahil |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP611 |
| Standart tanım | E9-90R-02A1200/0753 |
| WVA-Numarası | 20905 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| CITROEN | 4248 62 |
| CITROEN | 4250 91 |
| CITROEN | 4250 92 |
| CITROEN | 4251 20 |
| CITROEN | 4251 37 |
| CITROEN | 4251 40 |
| CITROEN | 4251 47 |
| CITROEN | 4251 65 |
| CITROEN | 4252 65 |
| CITROEN | 4252 72 |
| CITROEN | 4254 98 |
| CITROEN | 95 659 340 |
| CITROEN | 95 659 616 |
| PEUGEOT | 2450 50 |
| PEUGEOT | 4250 32 |
| PEUGEOT | 4250 33 |
| PEUGEOT | 4250 35 |
| PEUGEOT | 4250 36 |
| PEUGEOT | 4250 43 |
| PEUGEOT | 4250 49 |
| PEUGEOT | 4250 50 |
| PEUGEOT | 4250 51 |
| PEUGEOT | 4250 52 |
| PEUGEOT | 4250 57 |
| PEUGEOT | 4250 69 |
| PEUGEOT | 4250 72 |
| PEUGEOT | 4250 75 |
| PEUGEOT | 4250 76 |
| PEUGEOT | 4250 88 |
| PEUGEOT | 4250 91 |
| PEUGEOT | 4250 92 |
| PEUGEOT | 4250 97 |
| PEUGEOT | 4251 20 |
| PEUGEOT | 4251 27 |
| PEUGEOT | 4251 41 |
| PEUGEOT | 4251 65 |
| PEUGEOT | 4252 63 |
| PEUGEOT | 4252 64 |
| PEUGEOT | 4252 65 |
| PEUGEOT | 4252 72 |
| PEUGEOT | 4252 75 |
| PEUGEOT | 4254 98 |
| PEUGEOT | 95 659 340 |
| RENAULT | 77 01 201 542 |
| RENAULT | 77 01 202 057 |
| RENAULT | 77 01 202 216 |
| RENAULT | 77 01 202 217 |
| RENAULT | 77 01 202 283 |
| RENAULT | 77 01 202 302 |
| RENAULT | 77 01 202 475 |
| RENAULT | 77 01 202 518 |
| RENAULT | 77 01 202 711 |
| RENAULT | 77 01 202 833 |
| RENAULT | 77 01 202 847 |
| RENAULT | 77 01 202 892 |
| RENAULT | 77 01 204 357 |
| RENAULT | 77 01 204 530 |
| RENAULT | 77 01 204 708 |
| RENAULT | 77 01 204 903 |
| RENAULT | 77 01 349 869 |
| RENAULT | 77 01 349 969 |
| RENAULT | 77 11 130 008 |
| RENAULT | 77 11 130 034 |
🔴 Montaj Notu: Bosch fren sistemi için
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| PEUGEOT | |
| RENAULT | |
| CITROËN |
| Genişlik [mm] | 105 |
| Yükseklik [mm] | 54,3 |
| Jant delik sayısı | 4 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| İlave Ürün/Bilgi 2 | Gıcırdamayı önleyici sac |
| Şasi numarası itibarıyla (VIN) | E001 |
| Aşınma ikaz kontağı | Aşınma ikaz kontağı dahil |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 17,7 |
| WVA numarası | 20905 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Fren sistemi | Bosch |
| Fren kaliperi modeli | tek parçalı fren kaliperi |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.0 X 1.0 l | 1996-1998 | Benzin 45 HP | CDY (TU9M) |
| 1.0 X 1.0 l | 1998-2003 | Benzin 50 HP | CDZ (TU9M) |
| 1.1 BiFuel 1.1 l | 2000-2003 | Benzin/oto gaz (LPG) 60 HP | HDZ (TU1M) |
| 1.1 X, SX 1.1 l | 1996-2003 | Benzin 54 HP | HDZ (TU1M) |
| 1.1 X, SX 1.1 l | 1996-2003 | Benzin 60 HP | HDZ (TU1M), HFX (TU1JP) |
| 1.4 VTS 1.4 l | 1996-2003 | Benzin 75 HP | KFX (TU3JP), KFW (TU3JP) |
| 1.6 1.6 l | 2001-2004 | Benzin 101 HP | NFT (TU5JP) |
| 1.6 1.6 l | 1996-2004 | Benzin 120 HP | NFX (TU5JP4) |
| 1.6 1.6 l | 1996-2003 | Benzin 90 HP | NFZ (TU5JP) |
| 1.6 VTL, VTR 1.6 l | 1996-2003 | Benzin 88 HP | NFZ (TU5JP) |
| 1.6 VTR 1.6 l | 1996-1999 | Benzin 109 HP | NFX (TU5JP4) |
| 1.6 VTS 1.6 l | 1996-2003 | Benzin 118 HP | NFX (TU5JP4) |
| 1.6 VTS 1.6 l | 2000-2003 | Benzin 98 HP | NFT (TU5JP) |
CITROËN SAXO (S0, S1)
Gövde: 1.0 X
Model No: 1.0 l
Yıl: 1996-1998
Motor: Benzin 45 HP
Motor Kodu: CDY (TU9M)
CITROËN SAXO (S0, S1)
Gövde: 1.0 X
Model No: 1.0 l
Yıl: 1998-2003
Motor: Benzin 50 HP
Motor Kodu: CDZ (TU9M)
CITROËN SAXO (S0, S1)
Gövde: 1.1 BiFuel
Model No: 1.1 l
Yıl: 2000-2003
Motor: Benzin/oto gaz (LPG) 60 HP
Motor Kodu: HDZ (TU1M)
CITROËN SAXO (S0, S1)
Gövde: 1.1 X, SX
Model No: 1.1 l
Yıl: 1996-2003
Motor: Benzin 54 HP
Motor Kodu: HDZ (TU1M)
CITROËN SAXO (S0, S1)
Gövde: 1.1 X, SX
Model No: 1.1 l
Yıl: 1996-2003
Motor: Benzin 60 HP
Motor Kodu: HDZ (TU1M), HFX (TU1JP)
CITROËN SAXO (S0, S1)
Gövde: 1.4 VTS
Model No: 1.4 l
Yıl: 1996-2003
Motor: Benzin 75 HP
Motor Kodu: KFX (TU3JP), KFW (TU3JP)
CITROËN SAXO (S0, S1)
Gövde: 1.6
Model No: 1.6 l
Yıl: 2001-2004
Motor: Benzin 101 HP
Motor Kodu: NFT (TU5JP)
CITROËN SAXO (S0, S1)
Gövde: 1.6
Model No: 1.6 l
Yıl: 1996-2004
Motor: Benzin 120 HP
Motor Kodu: NFX (TU5JP4)
CITROËN SAXO (S0, S1)
Gövde: 1.6
Model No: 1.6 l
Yıl: 1996-2003
Motor: Benzin 90 HP
Motor Kodu: NFZ (TU5JP)
CITROËN SAXO (S0, S1)
Gövde: 1.6 VTL, VTR
Model No: 1.6 l
Yıl: 1996-2003
Motor: Benzin 88 HP
Motor Kodu: NFZ (TU5JP)
CITROËN SAXO (S0, S1)
Gövde: 1.6 VTR
Model No: 1.6 l
Yıl: 1996-1999
Motor: Benzin 109 HP
Motor Kodu: NFX (TU5JP4)
CITROËN SAXO (S0, S1)
Gövde: 1.6 VTS
Model No: 1.6 l
Yıl: 1996-2003
Motor: Benzin 118 HP
Motor Kodu: NFX (TU5JP4)
CITROËN SAXO (S0, S1)
Gövde: 1.6 VTS
Model No: 1.6 l
Yıl: 2000-2003
Motor: Benzin 98 HP
Motor Kodu: NFT (TU5JP)
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.0 1.0 l | 1991-1996 | Benzin 45 HP | CDY (TU9M), TU9 |
| 1.0 1.0 l | 1991-1996 | Benzin 50 HP | CDZ (TU9M) |
| 1.1 1.1 l | 1991-1996 | Benzin 60 HP | HDZ (TU1M) |
| 1.3 1.3 l | 1993-1996 | Benzin 98 HP | TU2J2 |
| 1.4 1.4 l | 1991-1996 | Benzin 69 HP | K5A (TU3) |
| 1.4 1.4 l | 1991-1996 | Benzin 75 HP | KDY (TU3M), KDX (TU3MC) |
| 1.4 D 1.4 l | 1992-1996 | Dizel 50 HP | K9Y (TUD3Y) |
| 1.5 D 1.5 l | 1994-1996 | Dizel 54 HP | VJY (TUD5) |
| 1.5 D 1.5 l | 1994-1996 | Dizel 58 HP | VJZ (TUD5), VJY (TUD5) |
| 1.6 1.6 l | 1994-1996 | Benzin 103 HP | NFY (TU5J2) |
| 1.6 1.6 l | 1993-1996 | Benzin 88 HP | NFZ (TU5JP) |
| Electric 0.0 l | 1991-1996 | Elektronik 27 HP | SA13 |
PEUGEOT 106 I (1A, 1C)
Gövde: 1.0
Model No: 1.0 l
Yıl: 1991-1996
Motor: Benzin 45 HP
Motor Kodu: CDY (TU9M), TU9
PEUGEOT 106 I (1A, 1C)
Gövde: 1.0
Model No: 1.0 l
Yıl: 1991-1996
Motor: Benzin 50 HP
Motor Kodu: CDZ (TU9M)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C)
Gövde: 1.1
Model No: 1.1 l
Yıl: 1991-1996
Motor: Benzin 60 HP
Motor Kodu: HDZ (TU1M)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C)
Gövde: 1.3
Model No: 1.3 l
Yıl: 1993-1996
Motor: Benzin 98 HP
Motor Kodu: TU2J2
PEUGEOT 106 I (1A, 1C)
Gövde: 1.4
Model No: 1.4 l
Yıl: 1991-1996
Motor: Benzin 69 HP
Motor Kodu: K5A (TU3)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C)
Gövde: 1.4
Model No: 1.4 l
Yıl: 1991-1996
Motor: Benzin 75 HP
Motor Kodu: KDY (TU3M), KDX (TU3MC)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C)
Gövde: 1.4 D
Model No: 1.4 l
Yıl: 1992-1996
Motor: Dizel 50 HP
Motor Kodu: K9Y (TUD3Y)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C)
Gövde: 1.5 D
Model No: 1.5 l
Yıl: 1994-1996
Motor: Dizel 54 HP
Motor Kodu: VJY (TUD5)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C)
Gövde: 1.5 D
Model No: 1.5 l
Yıl: 1994-1996
Motor: Dizel 58 HP
Motor Kodu: VJZ (TUD5), VJY (TUD5)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C)
Gövde: 1.6
Model No: 1.6 l
Yıl: 1994-1996
Motor: Benzin 103 HP
Motor Kodu: NFY (TU5J2)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C)
Gövde: 1.6
Model No: 1.6 l
Yıl: 1993-1996
Motor: Benzin 88 HP
Motor Kodu: NFZ (TU5JP)
PEUGEOT 106 I (1A, 1C)
Gövde: Electric
Model No: 0.0 l
Yıl: 1991-1996
Motor: Elektronik 27 HP
Motor Kodu: SA13
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| Electric 0.0 l | 1996-2004 | Elektronik 27 HP | SA13 |
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_)
Gövde: Electric
Model No: 0.0 l
Yıl: 1996-2004
Motor: Elektronik 27 HP
Motor Kodu: SA13
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.6 (1341) 1.6 l | 1982-1986 | Benzin 73 HP | 841 717, A2M 723 |
| 1.6 (1341) 1.6 l | 1978-1982 | Benzin 79 HP | 841 725, 841 726 |
| 2.1 Diesel 2.1 l | 1981-1986 | Dizel 72 HP | J8S 711 |
RENAULT 18 (134_)
Gövde: 1.6 (1341)
Model No: 1.6 l
Yıl: 1982-1986
Motor: Benzin 73 HP
Motor Kodu: 841 717, A2M 723
RENAULT 18 (134_)
Gövde: 1.6 (1341)
Model No: 1.6 l
Yıl: 1978-1982
Motor: Benzin 79 HP
Motor Kodu: 841 725, 841 726
RENAULT 18 (134_)
Gövde: 2.1 Diesel
Model No: 2.1 l
Yıl: 1981-1986
Motor: Dizel 72 HP
Motor Kodu: J8S 711
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.6 (1351) 1.6 l | 1982-1986 | Benzin 73 HP | 841 717, A2M 723 |
| 1.6 (1351) 1.6 l | 1979-1982 | Benzin 79 HP | 841 725, 841 726 |
| 2.1 Diesel 2.1 l | 1979-1986 | Dizel 72 HP | J8S 711 |
| 2.1 Diesel (1354) 2.1 l | 1980-1986 | Dizel 67 HP | 852 710, J8S 711 |
RENAULT 18 Variable (135_)
Gövde: 1.6 (1351)
Model No: 1.6 l
Yıl: 1982-1986
Motor: Benzin 73 HP
Motor Kodu: 841 717, A2M 723
RENAULT 18 Variable (135_)
Gövde: 1.6 (1351)
Model No: 1.6 l
Yıl: 1979-1982
Motor: Benzin 79 HP
Motor Kodu: 841 725, 841 726
RENAULT 18 Variable (135_)
Gövde: 2.1 Diesel
Model No: 2.1 l
Yıl: 1979-1986
Motor: Dizel 72 HP
Motor Kodu: J8S 711
RENAULT 18 Variable (135_)
Gövde: 2.1 Diesel (1354)
Model No: 2.1 l
Yıl: 1980-1986
Motor: Dizel 67 HP
Motor Kodu: 852 710, J8S 711
