Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır!
| Genişlik [mm] | 87,2 |
| Yükseklik [mm] | 53,2 |
| OE numarası için | 4251 08 |
| Fren diski türü | içten havalandırmalı |
| Jant delik sayısı | 5 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch Arka Diskli Fren Balatası Seti, OEM kalite standartlarında Lucas-Girling fren sistemi ile tam uyumlu olarak üretilmiş olup Volkswagen Golf, Polo, Passat, Sharan; Audi A3, A4, A6; Skoda Octavia, Fabia; Seat Leon, Ibiza; Peugeot 207, 307, 308; Citroën C3 ve Ford Galaxy modellerinde güvenle kullanılabilir. Titreşim önleyici plaka ve montaj vidaları dahil eksiksiz set olarak sunulan ürün; Low-Metallic malzeme yapısı ve tutarlı frenleme performansıyla güvenli ve konforlu sürüş sağlar.
| Satış modeli (IAM) | 0 986 461 769 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; arka |
| Fren sistemi | Lucas-Girling |
| Makale durumu | Normal |
| Önerilen aksesuar | 1987473595 |
| Önerilen aksesuar | 1987474253 |
| Önerilen aksesuar | 1987474304 |
| Genişlik | 87,2 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 16,3 mm |
| Yükseklik | 53,2 mm |
| Vida sayısı | 4 |
| Titreşim önleyici plaka | Evet |
| WVA numarası | 20.960 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Sertifika | ECE-R90 |
| Standart tanım | E1 90R-011209/084 |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP617 / BP-VW-R2 / BP2694 |
| VW / AUDI / SKODA / SEAT | 1J0 698 451 P |
| VW / AUDI / SKODA / SEAT | 1K0 698 451 J |
| VW / AUDI / SKODA / SEAT | 5Q0 698 451 M |
| VW / AUDI / SKODA / SEAT | 8E0 698 451 |
| VW / AUDI / SKODA / SEAT | 4B0 698 451 B |
| VW / AUDI / SKODA / SEAT | 1H0 698 451 A |
| VW | 191 698 451 A |
| PEUGEOT / CITROËN | 4254 67 |
| PEUGEOT / CITROËN | 4252 23 |
| PEUGEOT / CITROËN | 16 085 203 80 |
| FORD | 5M212M008CA |
| FORD | 1343514 |
| RENAULT | 77 01 206 343 |
| RENAULT | 77 01 207 695 |
| FIAT / ALFA ROMEO / LANCIA | 9404252328 |
| OPEL / FORD | 12 05 557 |
| Genişlik [mm] | 87,2 |
| Yükseklik [mm] | 53,2 |
| OE numarası için | 4251 08 |
| Fren diski türü | içten havalandırmalı |
| Jant delik sayısı | 5 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| Aşınma ikaz kontağı | Aşınma ikaz kontağı yok |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 16,3 |
| WVA numarası | 20960 |
| Fren /Sürüş dinamiği | ABS'li araçlar için |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Fren sistemi | Lucas-Girling |
| Fren kaliperi modeli | Kayar kaliper |
| Fren diski kalınlığı için [mm] | 22 |
| Cıvataların adedi | 4 |