Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır!
| Genişlik [mm] | 40 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| İlave ürün/İlave açıklama | Aksesuar ile |
| Parça numarası | 504016/02 |
| İç fren kampanası çapı [mm] | 170 |
Bosch Park Park Freni Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Mb 311/312/313..., Volkswagen LT ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
| Sipariş numarası | 0 986 487 611 |
| Tanımlama | Fren balatası takımı, park freni |
| Makale durumu | Normal |
| Üretim bilgileri | Kısmi takımlı |
| Eni (ambalajsız) | 40 mm |
| Çapı (ambalajsız) | 170 mm |
| Toz boya kaplı | Evet |
| Yarı çap taşlama | Evet |
| Donanım kurulumu seti dahil | Evet |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BS849 |
| MERCEDES-BENZ | 002 420 59 20 |
| MERCEDES-BENZ | 904 420 02 20 |
| MERCEDES-BENZ | 904 420 03 20 |
| MERCEDES-BENZ | 904 420 04 20 |
| MERCEDES-BENZ | A 002 420 59 20 |
| MERCEDES-BENZ | A 904 420 02 20 |
| MERCEDES-BENZ | A 904 420 03 20 |
| MERCEDES-BENZ | A 904 420 04 20 |
| VW (VOLKSWAGEN) | 2D0 609 525 A |
| VW (VOLKSWAGEN) | 2D0 609 538 A |
| VW (VOLKSWAGEN) | 2D0 698 525 A |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| VW | |
| MERCEDES-BENZ |
| Genişlik [mm] | 40 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| İlave ürün/İlave açıklama | Aksesuar ile |
| Parça numarası | 504016/02 |
| İç fren kampanası çapı [mm] | 170 |