Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır!
| Genişlik [mm] | 25 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| İlave ürün/İlave açıklama | Aksesuar ile |
| İç fren kampanası çapı [mm] | 180 |
Bosch Park Park Freni Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Mb Sprinter/eSprinter, Volkswagen Crafter ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
| Sipariş numarası | 0 986 487 720 |
| Tanımlama | Fren balatası takımı, park freni |
| Makale durumu | Normal |
| Üretim bilgileri | Kısmi takımlı |
| Eni (ambalajsız) | 25 mm |
| Çapı (ambalajsız) | 180 mm |
| Fren balatası kalınlığı | 0 mm |
| Toz boya kaplı | Evet |
| Yarı çap taşlama | Evet |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BS940 |
| MERCEDES-BENZ | 906 420 03 20 |
| MERCEDES-BENZ | 910 420 26 00 |
| MERCEDES-BENZ | A 906 420 03 20 |
| MERCEDES-BENZ | A 910 420 26 00 |
| VW (VOLKSWAGEN) | 2E0698525 |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| VW | |
| MERCEDES-BENZ |
| Genişlik [mm] | 25 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| İlave ürün/İlave açıklama | Aksesuar ile |
| İç fren kampanası çapı [mm] | 180 |