Ürün Kodu: 0986490440 Barkod: 3165143963487 EAN: 3165143660119
3165143963487
Bosch 0986490440 Ön Fren Balatası - Honda Civic/Jazz, Suzuki Carry (1983-2007, 1.3-1.8L)
1.224,30 TL
ORİJİNAL
VADE FARKSIZ 5 TAKSİT
En Geç 1 Haziran Pazartesi Kargoda
Bu Ürün Sadece İnternet Mağazamızda Bulunuyor
| Genişlik [mm] | 116 |
| Yükseklik [mm] | 45 |
| OE numarası için | 45022-SH3-G01 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Aşınma ikaz kontağı | Sesli aşınma uyarısı |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 15 |
| WVA numarası | 21350 |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986490440 Ön Fren Balatası - Honda Civic/Jazz, Suzuki Carry (1983-2007, 1.3-1.8L)
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Honda ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🚗 Uyumlu Araçlar: Honda
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 490 440 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Üretim bilgileri | AKEBONO sistemi için |
| Önerilen aksesuar | 1987474745 |
| Önerilen aksesuar | 1987474607 |
| Önerilen aksesuar | 1987474318 |
| Genişlik | 116 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 15 mm |
| Yükseklik | 45 mm |
| Eğimli | Hayır |
| Yağmur yivi sayısı | 1 |
| Uyarı kontağı türü | Sesli |
| Uyarı kontağı sayısı | 2 |
| Yaylı | Hayır |
| Monte edilmiş piston klipsli | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Hayır |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 15 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 21.350 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Uyarı kontağı | Sesli aşınma uyarısı var |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP767 |
| Standart tanım | E9 90R-01870/2505 |
| WVA-Numarası | 21350 |
| FMSI kodu | 7162-D256 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| HONDA | 064A5SB0670 |
| HONDA | 45022-SA5-000 |
| HONDA | 45022-SA5-010 |
| HONDA | 45022-SA5-020 |
| HONDA | 45022-SA7-952 |
| HONDA | 45022-SAA-000 |
| HONDA | 45022-SAA-010 |
| HONDA | 45022-SB0-505 |
| HONDA | 45022-SB0-506 |
| HONDA | 45022-SB0-516 |
| HONDA | 45022-SB0-670 |
| HONDA | 45022-SB0-671 |
| HONDA | 45022-SB0-672 |
| HONDA | 45022-SB2-505 |
| HONDA | 45022-SB2-515 |
| HONDA | 45022-SB2-672 |
| HONDA | 45022-SB2-674 |
| HONDA | 45022-SB2-675 |
| HONDA | 45022-SH3-010 |
| HONDA | 45022-SH3-306 |
| HONDA | 45022-SH3-903 |
| HONDA | 45022-SH3-G00 |
| HONDA | 45022-SH3-G01 |
| HONDA | 45022-SH3-G03 |
| HONDA | 45022-SH3-G50 |
| HONDA | 45022-SH3-N30 |
| HONDA | 45022-SR3-505 |
| HONDA | 45022-SR3-516 |
| HONDA | 45022-SR3-910 |
🔴 Montaj Notu: AKEBONO sistemi için
| Genişlik [mm] | 116 |
| Yükseklik [mm] | 45 |
| OE numarası için | 45022-SH3-G01 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Aşınma ikaz kontağı | Sesli aşınma uyarısı |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 15 |
| WVA numarası | 21350 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Üretici kısıtlaması | AKEBONO System |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.3 (3A2) 1.3 l | 1997-1999 | Benzin 95 HP | D13B4 |
HONDA CITY III Sedan (3A_, SX8)
Gövde: 1.3 (3A2)
Model No: 1.3 l
Yıl: 1997-1999
Motor: Benzin 95 HP
Motor Kodu: D13B4
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.5 (3A3) 1.5 l | 1999-2003 | Benzin 105 HP | B15B9, D15B7 |
HONDA CITY Sedan
Gövde: 1.5 (3A3)
Model No: 1.5 l
Yıl: 1999-2003
Motor: Benzin 105 HP
Motor Kodu: B15B9, D15B7
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.3 (EC8) 1.3 l | 1987-1989 | Benzin 75 HP | D13B1 |
| 1.3 16V Cat (EC8) 1.3 l | 1989-1991 | Benzin 75 HP | D13B2 |
| 1.4 L (EC9) 1.4 l | 1987-1991 | Benzin 90 HP | D14A1 |
HONDA CIVIC IV HB (EC, ED, EE, EF)
Gövde: 1.3 (EC8)
Model No: 1.3 l
Yıl: 1987-1989
Motor: Benzin 75 HP
Motor Kodu: D13B1
HONDA CIVIC IV HB (EC, ED, EE, EF)
Gövde: 1.3 16V Cat (EC8)
Model No: 1.3 l
Yıl: 1989-1991
Motor: Benzin 75 HP
Motor Kodu: D13B2
HONDA CIVIC IV HB (EC, ED, EE, EF)
Gövde: 1.4 L (EC9)
Model No: 1.4 l
Yıl: 1987-1991
Motor: Benzin 90 HP
Motor Kodu: D14A1
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.3 (ED1) 1.3 l | 1987-1989 | Benzin 75 HP | D13B1 |
| 1.4 L (ED2) 1.4 l | 1987-1989 | Benzin 90 HP | D14A1 |
HONDA CIVIC IV Sedan (ED, EF)
Gövde: 1.3 (ED1)
Model No: 1.3 l
Yıl: 1987-1989
Motor: Benzin 75 HP
Motor Kodu: D13B1
HONDA CIVIC IV Sedan (ED, EF)
Gövde: 1.4 L (ED2)
Model No: 1.4 l
Yıl: 1987-1989
Motor: Benzin 90 HP
Motor Kodu: D14A1
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.3 16V (EG3) 1.3 l | 1991-1995 | Benzin 75 HP | D13B2 |
HONDA CIVIC V HB (EG, EH)
Gövde: 1.3 16V (EG3)
Model No: 1.3 l
Yıl: 1991-1995
Motor: Benzin 75 HP
Motor Kodu: D13B2
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.3 (EG7) 1.3 l | 1992 | Benzin 75 HP | D13B2 |
HONDA CIVIC V Sedan (EG, EH)
Gövde: 1.3 (EG7)
Model No: 1.3 l
Yıl: 1992
Motor: Benzin 75 HP
Motor Kodu: D13B2
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.3 iDSi (GD1) 1.3 l | 2002-2007 | Benzin 86 HP | L13A1 |
HONDA JAZZ II (GD_, GE3, GE2)
Gövde: 1.3 iDSi (GD1)
Model No: 1.3 l
Yıl: 2002-2007
Motor: Benzin 86 HP
Motor Kodu: L13A1
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.3 i (GE6, GG3, GG6) 1.3 l | 2008 - | Benzin 100 HP | L13Z1, L13A, L13Z2 |
HONDA JAZZ III (GE_, GG_, GP_, ZA_)
Gövde: 1.3 i (GE6, GG3, GG6)
Model No: 1.3 l
Yıl: 2008 -
Motor: Benzin 100 HP
Motor Kodu: L13Z1, L13A, L13Z2
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.8 EX (AAB) 1.8 l | 1985-1987 | Benzin 101 HP | ET4, ET3 |
| 1.8 EX (AAB) 1.8 l | 1983-1987 | Benzin 105 HP | ET2, ET3 |
HONDA PRELUDE II (AB)
Gövde: 1.8 EX (AAB)
Model No: 1.8 l
Yıl: 1985-1987
Motor: Benzin 101 HP
Motor Kodu: ET4, ET3
HONDA PRELUDE II (AB)
Gövde: 1.8 EX (AAB)
Model No: 1.8 l
Yıl: 1983-1987
Motor: Benzin 105 HP
Motor Kodu: ET2, ET3




