Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır!
| Genişlik [mm] | 94,9 |
| Yükseklik [mm] | 57,4 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch Arka Arka Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Fiat Talento, Nissan NV300/Primastar, Ope Vivaro, Renault Trafic, Vauxhall Vivaro ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
| Satış modeli (IAM) | 0 986 494 040 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; arka |
| Makale durumu | Normal |
| Üretim bilgileri | Donanım birlikte verilmiştir |
| Genişlik | 94,9 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 16 mm |
| Yükseklik | 57,4 mm |
| Eğimli | Evet |
| Uyarı kontağı türü | Yok |
| Yaylı | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Evet |
| Cıvata sayısı | 4 |
| Nominal kalınlık | 16 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 23.980 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Ek bilgiler | cıvatalı |
| Ek bilgiler | Montaj kılavuzu dahil |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP378 |
| Standart tanım | E13 90R-010275/002 |
| WVA-Numarası | 23980 |
| FMSI kodu | 7685-D808 |
| CHEVROLET | 4414029 |
| CHEVROLET | 4414520 |
| CHEVROLET | 9199262 |
| CHEVROLET | 93 173 646 |
| DACIA | 44 06 070 91R |
| FIAT | 6000620052 |
| FIAT | K6000620052 |
| HOLDEN | 4414029 |
| HOLDEN | 4414520 |
| HOLDEN | 9199262 |
| HOLDEN | 93 173 646 |
| NISSAN | 4406000Q2E |
| NISSAN | 4406000QAF |
| NISSAN | 77010 54772 |
| OPEL | 16 05 199 |
| OPEL | 16 05 217 |
| OPEL | 44 14 029 |
| OPEL | 44 14 520 |
| OPEL | 91 99 262 |
| OPEL | 93173646 |
| OPEL | 93192389 |
| OPEL | 95599224 |
| RENAULT | 44 06 070 91R |
| RENAULT | 44 06 073 37R |
| RENAULT | 77 01 050 918 |
| RENAULT | 77 01 054 772 |
| RENAULT | 86 71 016 185 |
| SAAB (SAAB AUTOMOBILE AB) | 44 14 029 |
| SAAB (SAAB AUTOMOBILE AB) | 44 14 520 |
| SAAB (SAAB AUTOMOBILE AB) | 91 99 262 |
| SAAB (SAAB AUTOMOBILE AB) | 93173646 |
| VAUXHALL | 16 05 199 |
| VAUXHALL | 44 14 029 |
| VAUXHALL | 44 14 520 |
| VAUXHALL | 91 99 262 |
| VAUXHALL | 93173646 |
| VAUXHALL | 93192389 |
| VW (VOLKSWAGEN) | 701698451 |
| VW (VOLKSWAGEN) | 7D0698451 |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| VW | |
| FIAT | |
| OPEL | |
| SAAB | |
| DACIA | |
| HOLDEN | |
| NISSAN | |
| RENAULT | |
| VAUXHALL | |
| CHEVROLET |
| Genişlik [mm] | 94,9 |
| Yükseklik [mm] | 57,4 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 16 |
| WVA numarası | 23980 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Cıvataların adedi | 4 |