Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır!
| Genişlik [mm] | 115,6 |
| Yükseklik [mm] | 51,3 |
| OE numarası için | 44060 00QAE |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch Arka Arka Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Nissan Interstar, Ope Movano, Renault Master, Vauxhall Movano ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
| Sipariş numarası | 0 986 494 043 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; arka |
| Makale durumu | Normal |
| Önerilen aksesuar | 1987474709 |
| Genişlik | 115,6 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 16,5 mm |
| Yükseklik | 51,3 mm |
| Eğimli | Evet |
| Uyarı kontağı türü | Yok |
| Yaylı | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Evet |
| Cıvata sayısı | 4 |
| Nominal kalınlık | 16,5 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 23.669 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Uyarı kontağı | Sesli aşınma uyarısı var |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ek bilgiler | Montaj kılavuzu dahil |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP391 |
| Standart tanım | E9-90R-02A1180/0682 |
| WVA-Numarası | 23669 |
| CHEVROLET | 1605982 |
| CHEVROLET | 4403467 |
| CHEVROLET | 9111467 |
| CHEVROLET | 93 173 182 |
| HOLDEN | 1605982 |
| HOLDEN | 4403467 |
| HOLDEN | 9111467 |
| HOLDEN | 93 173 182 |
| INFINITI | 77012 06763 |
| NISSAN | 4406000QAE |
| NISSAN | 77012 06763 |
| OPEL | 16 05 982 |
| OPEL | 44 03 467 |
| OPEL | 91 11 467 |
| OPEL | 93173182 |
| RENAULT | 74 85 114 491 |
| RENAULT | 77 01 206 763 |
| SAAB (SAAB AUTOMOBILE AB) | 16 05 982 |
| SAAB (SAAB AUTOMOBILE AB) | 44 03 467 |
| SAAB (SAAB AUTOMOBILE AB) | 91 11 467 |
| SAAB (SAAB AUTOMOBILE AB) | 93173182 |
| VAUXHALL | 16 05 982 |
| VAUXHALL | 44 03 467 |
| VAUXHALL | 91 11 467 |
| VAUXHALL | 93173182 |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| OPEL | |
| SAAB | |
| HOLDEN | |
| NISSAN | |
| RENAULT | |
| INFINITI | |
| VAUXHALL | |
| CHEVROLET |
| Genişlik [mm] | 115,6 |
| Yükseklik [mm] | 51,3 |
| OE numarası için | 44060 00QAE |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| Aşınma ikaz kontağı | Sesli aşınma uyarısı |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 16,5 |
| WVA numarası | 23669 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Cıvataların adedi | 4 |