Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır!
| Genişlik [mm] | 140,7 |
| Yükseklik [mm] | 65,8 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Citroen Jumper, Fiat Ducato, Peugeot Boxer ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
| Satış modeli (IAM) | 0 986 494 048 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Önerilen aksesuar | 1 987 474 417 |
| Genişlik | 140,7 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 19,3 mm |
| Yükseklik | 65,8 mm |
| Eğimli | Hayır |
| Yağmur yivi sayısı | 1 |
| Uyarı kontağı türü | Elektrikli |
| Uyarı kontağı sayısı | 1 |
| Yaylı | Evet |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Evet |
| Cıvata sayısı | 2 |
| Nominal kalınlık | 19,3 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 23.917 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Uyarı kontağı | entegre aşınma sensörlü |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ek bilgiler | Montaj kılavuzu dahil |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP416 |
| Standart tanım | E9-90R-02A1725/0627 |
| WVA-Numarası | 23917 |
| CITROEN | 4252 42 |
| CITROEN | 4252 43 |
| CITROEN | 4254 58 |
| FIAT | 71752979 |
| FIAT | 77362219 |
| FIAT | 77364862 |
| FIAT | 9949409 |
| FIAT | 9949482 |
| FIAT | 9949516 |
| PEUGEOT | 4252 42 |
| PEUGEOT | 4252 43 |
| PEUGEOT | 4254 58 |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| FIAT | |
| PEUGEOT | |
| CITROËN |
| Genişlik [mm] | 140,7 |
| Yükseklik [mm] | 65,8 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Şasi numarası itibarıyla (VIN) | 6194401 |
| Aşınma ikaz kontağı | Entegre aşınma sensörüne sahip |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 19,3 |
| WVA numarası | 23917 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Faydalı yük [kg] | 1799 |
| Cıvataların adedi | 2 |