Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır!
| Genişlik [mm] | 109,7 |
| Yükseklik [mm] | 49,9 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 20 |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch Arka Arka Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Citroen Jumper, Fiat Ducato, Peugeot Boxer ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
| Sipariş numarası | 0 986 494 049 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; arka |
| Makale durumu | Normal |
| Üretim bilgileri | Brembo sistemi için |
| Önerilen aksesuar | 1987474399 |
| Genişlik | 109,7 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 20 mm |
| Yükseklik | 49,9 mm |
| Eğimli | Hayır |
| Uyarı kontağı türü | Yok |
| Yaylı | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Evet |
| Cıvata sayısı | 4 |
| Nominal kalınlık | 20 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 23.860 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Ek bilgiler | cıvatalı |
| Ek bilgiler | Montaj kılavuzu dahil |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP417 |
| Standart tanım | E9 90R-02A1081/0614 |
| WVA-Numarası | 23921 |
| ALFA ROMEO | 71752985 |
| ALFA ROMEO | 77362274 |
| ALFA ROMEO | 77364860 |
| ALFA ROMEO | 9949407 |
| ALFA ROMEO | 9949408 |
| CITROEN | 4252 46 |
| CITROEN | 4252 47 |
| CITROEN | 4254 43 |
| CITROEN | 4254 68 |
| FIAT | 71752985 |
| FIAT | 77362274 |
| FIAT | 77364860 |
| FIAT | 9949407 |
| FIAT | 9949408 |
| LANCIA | 71752985 |
| LANCIA | 77362274 |
| LANCIA | 77364860 |
| LANCIA | 9949407 |
| LANCIA | 9949408 |
| PEUGEOT | 4252 46 |
| PEUGEOT | 4252 47 |
| PEUGEOT | 4254 43 |
| PEUGEOT | 4254 68 |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| FIAT | |
| LANCIA | |
| PEUGEOT | |
| CITROËN | |
| ALFA ROMEO |
| Genişlik [mm] | 109,7 |
| Yükseklik [mm] | 49,9 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 20 |
| WVA numarası | 23860 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Üretici kısıtlaması | Brembo System |
| Fren sistemi | Brembo |
| Cıvataların adedi | 4 |