Ürün Kodu: 0986494139 Barkod: 4047024308916 EAN: 4047024308916
4047024948556
Bosch 0986494139 Ön Fren Balatası - Hyundai I20, Kia Rio, Kia (Dyk) Rio (2005-2015, 1.1-1.6L)
1.240,20 TL
ORİJİNAL
VADE FARKSIZ 5 TAKSİT
| Genişlik [mm] | 129,9 |
| Yükseklik [mm] | 56,2 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Aşınma ikaz kontağı | Sesli aşınma uyarısı |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 17,4 |
| WVA numarası | 24317 |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986494139 Ön Fren Balatası - Hyundai I20, Kia Rio, Kia (Dyk) Rio (2005-2015, 1.1-1.6L)
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Hyundai Accent/i20, Kia Rio ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🚗 Uyumlu Araçlar: Hyundai Accent/i20, Kia Rio
📅 Yıl Aralığı: 2005-2015
🔧 Motor Hacmi: 1.1-1.6L
🔧 Motor Hacmi: 1.1-1.6L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 494 139 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Üretim bilgileri | Mando Sistemi için |
| Önerilen aksesuar | 1987474713 |
| Genişlik | 129,9 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 17,4 mm |
| Yükseklik | 56,2 mm |
| Eğimli | Evet |
| Uyarı kontağı türü | Sesli |
| Uyarı kontağı sayısı | 2 |
| Yaylı | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 17,4 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 24.317 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Uyarı kontağı | Sesli aşınma uyarısı var |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ek bilgiler | Montaj kılavuzu dahil |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP1050 |
| Standart tanım | E9 90R-01899/1284 |
| WVA-Numarası | 24317 |
| FMSI kodu | 8266-D1156 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| HYUNDAI | 58101 1GA00 |
| HYUNDAI | 58101 1GE00 |
| HYUNDAI | 58101 1JA10 |
| KIA | 58101 1GA00 |
| KIA | 58101 1GE00 |
| KIA | 58101 1JA10 |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| KIA | |
| HYUNDAI |
| Genişlik [mm] | 129,9 |
| Yükseklik [mm] | 56,2 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Aşınma ikaz kontağı | Sesli aşınma uyarısı |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 17,4 |
| WVA numarası | 24317 |
| Fren /Sürüş dinamiği | ESP'li araçlar için |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Üretici kısıtlaması | Mando System |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.4 GL 1.4 l | 2005-2010 | Benzin 97 HP | G4EE |
| 1.5 CRDi GLS 1.5 l | 2005-2010 | Dizel 110 HP | D4FA |
| 1.6 GLS 1.6 l | 2005-2010 | Benzin 112 HP | G4ED |
HYUNDAI ACCENT III (MC)
Gövde: 1.4 GL
Model No: 1.4 l
Yıl: 2005-2010
Motor: Benzin 97 HP
Motor Kodu: G4EE
HYUNDAI ACCENT III (MC)
Gövde: 1.5 CRDi GLS
Model No: 1.5 l
Yıl: 2005-2010
Motor: Dizel 110 HP
Motor Kodu: D4FA
HYUNDAI ACCENT III (MC)
Gövde: 1.6 GLS
Model No: 1.6 l
Yıl: 2005-2010
Motor: Benzin 112 HP
Motor Kodu: G4ED
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.4 GL 1.4 l | 2005-2010 | Benzin 97 HP | G4EE |
| 1.5 CRDi GLS 1.5 l | 2005-2010 | Dizel 110 HP | D4FA |
| 1.6 GLS 1.6 l | 2005-2010 | Benzin 112 HP | G4ED |
HYUNDAI ACCENT III Sedan (MC)
Gövde: 1.4 GL
Model No: 1.4 l
Yıl: 2005-2010
Motor: Benzin 97 HP
Motor Kodu: G4EE
HYUNDAI ACCENT III Sedan (MC)
Gövde: 1.5 CRDi GLS
Model No: 1.5 l
Yıl: 2005-2010
Motor: Dizel 110 HP
Motor Kodu: D4FA
HYUNDAI ACCENT III Sedan (MC)
Gövde: 1.6 GLS
Model No: 1.6 l
Yıl: 2005-2010
Motor: Benzin 112 HP
Motor Kodu: G4ED
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.1 CRDi 1.1 l | 2012-2015 | Dizel 75 HP | D3FA |
| 1.2 1.2 l | 2008-2012 | Benzin 78 HP | G4LA |
| 1.2 1.2 l | 2012-2015 | Benzin 86 HP | G4LA |
| 1.2 LPG 1.2 l | 2009-2014 | Benzin/oto gaz (LPG) 82 HP | G4LA |
| 1.4 1.4 l | 2008-2015 | Benzin 101 HP | G4FA |
| 1.4 CRDi 1.4 l | 2008-2012 | Dizel 75 HP | D4FC |
| 1.4 CRDi 1.4 l | 2008-2015 | Dizel 90 HP | D4FC |
| 1.4 LPG 1.4 l | 2008-2012 | Benzin/oto gaz (LPG) 102 HP | G4FA |
| 1.6 1.6 l | 2008-2014 | Benzin 124 HP | G4FC |
| 1.6 1.6 l | 2008-2012 | Benzin 126 HP | G4FC |
| 1.6 CRDi 1.6 l | 2008-2012 | Dizel 116 HP | D4FB |
| 1.6 CRDi 1.6 l | 2009-2012 | Dizel 128 HP | D4FB |
HYUNDAI i20 I (PB, PBT)
Gövde: 1.1 CRDi
Model No: 1.1 l
Yıl: 2012-2015
Motor: Dizel 75 HP
Motor Kodu: D3FA
HYUNDAI i20 I (PB, PBT)
Gövde: 1.2
Model No: 1.2 l
Yıl: 2008-2012
Motor: Benzin 78 HP
Motor Kodu: G4LA
HYUNDAI i20 I (PB, PBT)
Gövde: 1.2
Model No: 1.2 l
Yıl: 2012-2015
Motor: Benzin 86 HP
Motor Kodu: G4LA
HYUNDAI i20 I (PB, PBT)
Gövde: 1.2 LPG
Model No: 1.2 l
Yıl: 2009-2014
Motor: Benzin/oto gaz (LPG) 82 HP
Motor Kodu: G4LA
HYUNDAI i20 I (PB, PBT)
Gövde: 1.4
Model No: 1.4 l
Yıl: 2008-2015
Motor: Benzin 101 HP
Motor Kodu: G4FA
HYUNDAI i20 I (PB, PBT)
Gövde: 1.4 CRDi
Model No: 1.4 l
Yıl: 2008-2012
Motor: Dizel 75 HP
Motor Kodu: D4FC
HYUNDAI i20 I (PB, PBT)
Gövde: 1.4 CRDi
Model No: 1.4 l
Yıl: 2008-2015
Motor: Dizel 90 HP
Motor Kodu: D4FC
HYUNDAI i20 I (PB, PBT)
Gövde: 1.4 LPG
Model No: 1.4 l
Yıl: 2008-2012
Motor: Benzin/oto gaz (LPG) 102 HP
Motor Kodu: G4FA
HYUNDAI i20 I (PB, PBT)
Gövde: 1.6
Model No: 1.6 l
Yıl: 2008-2014
Motor: Benzin 124 HP
Motor Kodu: G4FC
HYUNDAI i20 I (PB, PBT)
Gövde: 1.6
Model No: 1.6 l
Yıl: 2008-2012
Motor: Benzin 126 HP
Motor Kodu: G4FC
HYUNDAI i20 I (PB, PBT)
Gövde: 1.6 CRDi
Model No: 1.6 l
Yıl: 2008-2012
Motor: Dizel 116 HP
Motor Kodu: D4FB
HYUNDAI i20 I (PB, PBT)
Gövde: 1.6 CRDi
Model No: 1.6 l
Yıl: 2009-2012
Motor: Dizel 128 HP
Motor Kodu: D4FB
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.4 1.4 l | 2010-2011 | Benzin 75 HP | G4EE |
| 1.4 16V 1.4 l | 2005-2011 | Benzin 97 HP | G4EE |
| 1.5 CRDi 1.5 l | 2005-2011 | Dizel 110 HP | D4FA |
| 1.5 CRDi 1.5 l | 2008-2011 | Dizel 88 HP | D4FA |
| 1.6 CVVT 1.6 l | 2005-2011 | Benzin 112 HP | G4ED |
KIA RIO II (JB)
Gövde: 1.4
Model No: 1.4 l
Yıl: 2010-2011
Motor: Benzin 75 HP
Motor Kodu: G4EE
KIA RIO II (JB)
Gövde: 1.4 16V
Model No: 1.4 l
Yıl: 2005-2011
Motor: Benzin 97 HP
Motor Kodu: G4EE
KIA RIO II (JB)
Gövde: 1.5 CRDi
Model No: 1.5 l
Yıl: 2005-2011
Motor: Dizel 110 HP
Motor Kodu: D4FA
KIA RIO II (JB)
Gövde: 1.5 CRDi
Model No: 1.5 l
Yıl: 2008-2011
Motor: Dizel 88 HP
Motor Kodu: D4FA
KIA RIO II (JB)
Gövde: 1.6 CVVT
Model No: 1.6 l
Yıl: 2005-2011
Motor: Benzin 112 HP
Motor Kodu: G4ED
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.4 16V 1.4 l | 2005-2011 | Benzin 97 HP | G4EE |
| 1.5 CRDi 1.5 l | 2005-2011 | Dizel 110 HP | D4FA |
| 1.5 CRDi 1.5 l | 2008-2011 | Dizel 88 HP | D4FA |
| 1.6 16V 1.6 l | 2005-2011 | Benzin 112 HP | G4ED |
| MPI HEV 1.4 l | 2005-2010 | Benzin/elektrikli 97 HP | G4EE |
KIA RIO II Sedan (JB)
Gövde: 1.4 16V
Model No: 1.4 l
Yıl: 2005-2011
Motor: Benzin 97 HP
Motor Kodu: G4EE
KIA RIO II Sedan (JB)
Gövde: 1.5 CRDi
Model No: 1.5 l
Yıl: 2005-2011
Motor: Dizel 110 HP
Motor Kodu: D4FA
KIA RIO II Sedan (JB)
Gövde: 1.5 CRDi
Model No: 1.5 l
Yıl: 2008-2011
Motor: Dizel 88 HP
Motor Kodu: D4FA
KIA RIO II Sedan (JB)
Gövde: 1.6 16V
Model No: 1.6 l
Yıl: 2005-2011
Motor: Benzin 112 HP
Motor Kodu: G4ED
KIA RIO II Sedan (JB)
Gövde: MPI HEV
Model No: 1.4 l
Yıl: 2005-2010
Motor: Benzin/elektrikli 97 HP
Motor Kodu: G4EE


