Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır!
Bosch Arka Arka Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Ford Transit ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
| Sipariş numarası | 0 986 494 171 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; arka |
| Makale durumu | Normal |
| Önerilen aksesuar | 1987474399 |
| Önerilen aksesuar | 1987474312 |
| Önerilen aksesuar | 1987473626 |
| Genişlik | 122,8 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 17,55 mm |
| Yükseklik | 53,5 mm |
| Eğimli | Hayır |
| Uyarı kontağı türü | Elektrikli |
| Uyarı kontağı sayısı | 2 |
| Yaylı | Hayır |
| Monte edilmiş piston klipsli | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Evet |
| Cıvata sayısı | 2 |
| Nominal kalınlık | 17,55 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 24.486 |
| Tamamlayıcı bilgi | Aksesuarlı |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Uyarı kontağı | Aşınma uyarısı kontağı dahil |
| Ek bilgiler | cıvatalı |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP1082 |
| Standart tanım | E9 90 - 02A1200/2205 |
| WVA-Numarası | 24486 |
| FORD | 1371454 |
| FORD | 1433958 |
| FORD | 1530602 |
| FORD | 1554524 |
| FORD | 1560026 |
| FORD | 1819638 |
| FORD | 1824348 |
| FORD | 1852717 |
| FORD | 6C112M008AB |
| FORD | 6C112M008AC |
| FORD | 6C112M008AD |
| FORD | 6C112M008AE |
| FORD | 6C112M008AF |
| FORD | ME6C1J2M008AA |
| FORD | ME6C1J2M008AB |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| FORD |