Ürün Kodu: 0986494464 Barkod: 4047024909519 EAN: 4047024909519
Bosch 0986494464 Ön Fren Balatası - Fiat Linea/Doblo/Fiorino (2007-2023, 1.3-2.0L)
1.345,78 TL
ORİJİNAL
VADE FARKSIZ 5 TAKSİT
En Geç 1 Haziran Pazartesi Kargoda
Bu Ürün Sadece İnternet Mağazamızda Bulunuyor
| Genişlik [mm] | 137 |
| Yükseklik [mm] | 57,3 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Egzoz standardı | Euro 5 |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986494464 Ön Fren Balatası - Fiat Linea/Doblo/Fiorino (2007-2023, 1.3-2.0L)
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Aba 500/500C/595..., Fiat ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🚗 Uyumlu Araçlar: Aba 500/500C/595..., Fiat
📅 Yıl Aralığı: 2008-2016
🔧 Motor Hacmi: 1.4L
🔧 Motor Hacmi: 1.4L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 494 464 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Önerilen aksesuar | 1987474433 |
| Önerilen aksesuar | 1987474312 |
| Önerilen aksesuar | 1987474311 |
| Önerilen aksesuar | 1 987 474 213 |
| Genişlik | 137 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 19 mm |
| Yükseklik | 57,3 mm |
| Eğimli | Evet |
| Uyarı kontağı türü | Elektrikli |
| Uyarı kontağı sayısı | 2 |
| Yaylı | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 19 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 23.708 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Uyarı kontağı | Aşınma uyarısı kontağı dahil |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ek bilgiler | Montaj kılavuzu dahil |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP1385 |
| Standart tanım | E1 90R-011199/011 |
| WVA-Numarası | 23708 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| ABARTH | 77365026 |
| ALFA ROMEO | 51928528 |
| ALFA ROMEO | 5741585 |
| ALFA ROMEO | 5743721 |
| ALFA ROMEO | 77365468 |
| ALFA ROMEO | 77365716 |
| ALFA ROMEO | 77365810 |
| ALFA ROMEO | 77365865 |
| ALFA ROMEO | 77366528 |
| FIAT | 51928528 |
| FIAT | 5741585 |
| FIAT | 5743721 |
| FIAT | 71770046 |
| FIAT | 71770116 |
| FIAT | 71770122 |
| FIAT | 77364599 |
| FIAT | 77365026 |
| FIAT | 77365468 |
| FIAT | 77365716 |
| FIAT | 77365810 |
| FIAT | 77365865 |
| FIAT | 77366528 |
| LANCIA | 51928528 |
| LANCIA | 5741585 |
| LANCIA | 5743721 |
| LANCIA | 77364599 |
| LANCIA | 77365468 |
| LANCIA | 77365716 |
| LANCIA | 77365810 |
| LANCIA | 77365865 |
| LANCIA | 77366528 |
| OPEL | 16 05 267 |
| OPEL | 16 05 268 |
| OPEL | 95518218 |
| OPEL | 95599885 |
| VAUXHALL | 95518218 |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| FIAT | |
| OPEL | |
| ABARTH | |
| LANCIA | |
| VAUXHALL | |
| ALFA ROMEO |
| Genişlik [mm] | 137 |
| Yükseklik [mm] | 57,3 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Egzoz standardı | Euro 5 |
| Şasi numarası itibarıyla (VIN) | 6447 |
| Aşınma ikaz kontağı | Aşınma ikaz kontağı dahil |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 19 |
| WVA numarası | 23708 |
| Fren diski çapı için [mm] | 284 |
| Taşıma yükü [t] | Yüksek taşıma yükü için |
| Malzeme | Low-Metallic |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.4 (312.AXD1A) 1.4 l | 2008 - | Benzin 135 HP | 312 A1.000 |
| 1.4 (312.AXF11, 312.AXF1A, 312.AXD1A) 1.4 l | 2008 - | Benzin 160 HP | 312 A1.000, 312 A3.000, 312 B4.000 |
| 1.4 (312.AXF1A, 312.AXD1A) 1.4 l | 2010 - | Benzin 140 HP | 312 A3.000 |
| 1.4 (312.AXY11, 312.AXY1A) 1.4 l | 2016 - | Benzin 145 HP | 312 B4.000 |
| 1.4 (312.AXZ11) 1.4 l | 2016 - | Benzin 165 HP | 312 B3.000 |
| 1.4 (312.AYB11, 312.AYB1A) 1.4 l | 2016 - | Benzin 163 HP | 312 B6.000 |
ABARTH 500 / 595 / 695
Gövde: 1.4 (312.AXD1A)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2008 -
Motor: Benzin 135 HP
Motor Kodu: 312 A1.000
ABARTH 500 / 595 / 695
Gövde: 1.4 (312.AXF11, 312.AXF1A, 312.AXD1A)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2008 -
Motor: Benzin 160 HP
Motor Kodu: 312 A1.000, 312 A3.000, 312 B4.000
ABARTH 500 / 595 / 695
Gövde: 1.4 (312.AXF1A, 312.AXD1A)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2010 -
Motor: Benzin 140 HP
Motor Kodu: 312 A3.000
ABARTH 500 / 595 / 695
Gövde: 1.4 (312.AXY11, 312.AXY1A)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2016 -
Motor: Benzin 145 HP
Motor Kodu: 312 B4.000
ABARTH 500 / 595 / 695
Gövde: 1.4 (312.AXZ11)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2016 -
Motor: Benzin 165 HP
Motor Kodu: 312 B3.000
ABARTH 500 / 595 / 695
Gövde: 1.4 (312.AYB11, 312.AYB1A)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2016 -
Motor: Benzin 163 HP
Motor Kodu: 312 B6.000
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.4 (312.AXD1A) 1.4 l | 2008 - | Benzin 135 HP | 312 A1.000 |
| 1.4 (312.AXF1A, 312.AXD1A) 1.4 l | 2011 - | Benzin 160 HP | 312 A1.000, 312 A3.000, 312 B4.000 |
| 1.4 (312.AXF1A, 312.AXF11, 312.AXD1A) 1.4 l | 2009 - | Benzin 140 HP | 312 A1.000, 312 A3.000 |
| 1.4 (312.AXY1A, 312.AXY11) 1.4 l | 2016 - | Benzin 145 HP | 312 B4.000 |
| 1.4 (312.AXZ1A) 1.4 l | 2016 - | Benzin 165 HP | 312 B3.000 |
ABARTH 500C / 595C / 695C
Gövde: 1.4 (312.AXD1A)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2008 -
Motor: Benzin 135 HP
Motor Kodu: 312 A1.000
ABARTH 500C / 595C / 695C
Gövde: 1.4 (312.AXF1A, 312.AXD1A)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2011 -
Motor: Benzin 160 HP
Motor Kodu: 312 A1.000, 312 A3.000, 312 B4.000
ABARTH 500C / 595C / 695C
Gövde: 1.4 (312.AXF1A, 312.AXF11, 312.AXD1A)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2009 -
Motor: Benzin 140 HP
Motor Kodu: 312 A1.000, 312 A3.000
ABARTH 500C / 595C / 695C
Gövde: 1.4 (312.AXY1A, 312.AXY11)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2016 -
Motor: Benzin 145 HP
Motor Kodu: 312 B4.000
ABARTH 500C / 595C / 695C
Gövde: 1.4 (312.AXZ1A)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2016 -
Motor: Benzin 165 HP
Motor Kodu: 312 B3.000
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.3 JTD Multijet 1.3 l | 2016 - | Dizel 80 HP | 463 45 266, 225 A2.000 |
| 1.3 JTD Multijet 1.3 l | 2011 - | Dizel 95 HP | 330 A1.000, 199 B1.000, 463 45 266 |
| 1.3 JTD Multijet (225BXB1A, 225BXB11) 1.3 l | 2007 - | Dizel 75 HP | 199 A2.000, 199 A9.000 |
| 1.4 (225AXA1A) 1.4 l | 2014 - | Benzin 77 HP | 350 A1.000 |
FIAT FIORINO MPV (225_)
Gövde: 1.3 JTD Multijet
Model No: 1.3 l
Yıl: 2016 -
Motor: Dizel 80 HP
Motor Kodu: 463 45 266, 225 A2.000
FIAT FIORINO MPV (225_)
Gövde: 1.3 JTD Multijet
Model No: 1.3 l
Yıl: 2011 -
Motor: Dizel 95 HP
Motor Kodu: 330 A1.000, 199 B1.000, 463 45 266
FIAT FIORINO MPV (225_)
Gövde: 1.3 JTD Multijet (225BXB1A, 225BXB11)
Model No: 1.3 l
Yıl: 2007 -
Motor: Dizel 75 HP
Motor Kodu: 199 A2.000, 199 A9.000
FIAT FIORINO MPV (225_)
Gövde: 1.4 (225AXA1A)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2014 -
Motor: Benzin 77 HP
Motor Kodu: 350 A1.000
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.3 D Multijet 1.3 l | 2010 - | Dizel 84 HP | 199 B4.000, 223 A9.000 |
FIAT GRANDE PUNTO (199_)
Gövde: 1.3 D Multijet
Model No: 1.3 l
Yıl: 2010 -
Motor: Dizel 84 HP
Motor Kodu: 199 B4.000, 223 A9.000
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.6 (323.AXF1A) 1.6 l | 2011 - | Benzin 110 HP | 310 A5.011 |
| 1.6 D Multijet 1.6 l | 2009 - | Dizel 105 HP | 198 A3.000 |
FIAT LINEA (323_, 110_)
Gövde: 1.6 (323.AXF1A)
Model No: 1.6 l
Yıl: 2011 -
Motor: Benzin 110 HP
Motor Kodu: 310 A5.011
FIAT LINEA (323_, 110_)
Gövde: 1.6 D Multijet
Model No: 1.6 l
Yıl: 2009 -
Motor: Dizel 105 HP
Motor Kodu: 198 A3.000
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.3 D Multijet 1.3 l | 2012 - | Dizel 84 HP | 199 B4.000 |
| 1.3 D Multijet 1.3 l | 2012 - | Dizel 95 HP | 330 A1.000, 199 B1.000 |
| 1.3 JTD Multijet (199.AYR1A, 199.BYR1A) 1.3 l | 2018 - | Dizel 90 HP | 955 B2.000 |
| 1.4 1.4 l | 2012 - | Benzin 137 HP | 955 A2.000 |
| 1.4 Turbo Multi Air 1.4 l | 2012 - | Benzin 135 HP | 955 A2.000 |
FIAT PUNTO (199_)
Gövde: 1.3 D Multijet
Model No: 1.3 l
Yıl: 2012 -
Motor: Dizel 84 HP
Motor Kodu: 199 B4.000
FIAT PUNTO (199_)
Gövde: 1.3 D Multijet
Model No: 1.3 l
Yıl: 2012 -
Motor: Dizel 95 HP
Motor Kodu: 330 A1.000, 199 B1.000
FIAT PUNTO (199_)
Gövde: 1.3 JTD Multijet (199.AYR1A, 199.BYR1A)
Model No: 1.3 l
Yıl: 2018 -
Motor: Dizel 90 HP
Motor Kodu: 955 B2.000
FIAT PUNTO (199_)
Gövde: 1.4
Model No: 1.4 l
Yıl: 2012 -
Motor: Benzin 137 HP
Motor Kodu: 955 A2.000
FIAT PUNTO (199_)
Gövde: 1.4 Turbo Multi Air
Model No: 1.4 l
Yıl: 2012 -
Motor: Benzin 135 HP
Motor Kodu: 955 A2.000
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.3 D Multijet 1.3 l | 2009-2012 | Dizel 84 HP | 199 B4.000, 223 A9.000 |
| 1.3 D Multijet 1.3 l | 2009-2012 | Dizel 95 HP | 199 B1.000 |
| 1.3 D Multijet (199AXD1B, 199AXD1A, 199BXD1B, 199BXD1A,... 1.3 l | 2009-2012 | Dizel 90 HP | 199 A3.000 |
| 1.4 16V (199AXW1A) 1.4 l | 2009-2012 | Benzin 135 HP | 955 A2.000 |
| 1.6 D Multijet 1.6 l | 2009-2012 | Dizel 120 HP | 955 A3.000 |
FIAT PUNTO EVO (199_)
Gövde: 1.3 D Multijet
Model No: 1.3 l
Yıl: 2009-2012
Motor: Dizel 84 HP
Motor Kodu: 199 B4.000, 223 A9.000
FIAT PUNTO EVO (199_)
Gövde: 1.3 D Multijet
Model No: 1.3 l
Yıl: 2009-2012
Motor: Dizel 95 HP
Motor Kodu: 199 B1.000
FIAT PUNTO EVO (199_)
Gövde: 1.3 D Multijet (199AXD1B, 199AXD1A, 199BXD1B, 199BXD1A,...
Model No: 1.3 l
Yıl: 2009-2012
Motor: Dizel 90 HP
Motor Kodu: 199 A3.000
FIAT PUNTO EVO (199_)
Gövde: 1.4 16V (199AXW1A)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2009-2012
Motor: Benzin 135 HP
Motor Kodu: 955 A2.000
FIAT PUNTO EVO (199_)
Gövde: 1.6 D Multijet
Model No: 1.6 l
Yıl: 2009-2012
Motor: Dizel 120 HP
Motor Kodu: 955 A3.000
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.3 D Multijet (225AXE1A, 225CXE1A, 225AXH1A, 225AXL1A,... 1.3 l | 2010 - | Dizel 95 HP | 330 A1.000, 199 B1.000, 552 83 775 |
| 1.3 D Multijet (225AXG1A, 225CXG1A, 225AXG11, 225CXG11) 1.3 l | 2015 - | Dizel 80 HP | 225 A2.000 |
| 1.3 D Multijet (225CXB1A, 225AXB1A, 225CXB11, 225AXB11,... 1.3 l | 2008 - | Dizel 75 HP | 199 A2.000, 199 A9.000 |
| 1.4 (225AXA1A, 225CXA1A) 1.4 l | 2009 - | Benzin 78 HP | 350 A1.000 |
FIAT QUBO (225_)
Gövde: 1.3 D Multijet (225AXE1A, 225CXE1A, 225AXH1A, 225AXL1A,...
Model No: 1.3 l
Yıl: 2010 -
Motor: Dizel 95 HP
Motor Kodu: 330 A1.000, 199 B1.000, 552 83 775
FIAT QUBO (225_)
Gövde: 1.3 D Multijet (225AXG1A, 225CXG1A, 225AXG11, 225CXG11)
Model No: 1.3 l
Yıl: 2015 -
Motor: Dizel 80 HP
Motor Kodu: 225 A2.000
FIAT QUBO (225_)
Gövde: 1.3 D Multijet (225CXB1A, 225AXB1A, 225CXB11, 225AXB11,...
Model No: 1.3 l
Yıl: 2008 -
Motor: Dizel 75 HP
Motor Kodu: 199 A2.000, 199 A9.000
FIAT QUBO (225_)
Gövde: 1.4 (225AXA1A, 225CXA1A)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2009 -
Motor: Benzin 78 HP
Motor Kodu: 350 A1.000