Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır!
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Nissan Interstar/NV400, Ope Movano, Renault Master, Vauxhall Movano ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
| Satış modeli (IAM) | 0 986 494 498 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Önerilen aksesuar | 1987474750 |
| Genişlik | 163,3 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 18,2 mm |
| Yükseklik | 64,6 mm |
| Eğimli | Evet |
| Yağmur yivi sayısı | 0 |
| Uyarı kontağı türü | Elektrikli |
| Uyarı kontağı sayısı | 1 |
| Yaylı | Hayır |
| Monte edilmiş piston klipsli | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 18,2 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 25.147 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Uyarı kontağı | entegre aşınma sensörlü |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP1417 |
| Standart tanım | E9-90R-02A1725/3065 |
| WVA-Numarası | 25147 |
| CHEVROLET | 4419950 |
| CHEVROLET | 93 167 551 |
| CHEVROLET | 95 522 278 |
| HOLDEN | 4419950 |
| HOLDEN | 93 167 551 |
| HOLDEN | 95 522 278 |
| NISSAN | 4106000Q0L |
| NISSAN | 4106000Q1E |
| NISSAN | 4106000Q1K |
| NISSAN | 4106000Q2H |
| NISSAN | 4106000Q2K |
| OPEL | 44 19 950 |
| OPEL | 93167551 |
| OPEL | 95522278 |
| OPEL | 95528495 |
| OPEL | 95530603 |
| OPEL | 95598843 |
| OPEL | 95599843 |
| RENAULT | 41 06 010 61R |
| RENAULT | 41 06 028 89R |
| RENAULT | 41 06 038 47R |
| RENAULT | 41 06 043 86R |
| RENAULT | 71 10 604 386 |
| RENAULT | 74 10 604 386 |
| RENAULT | 74 85 121 748 |
| RENAULT | 86 60 003 504 |
| RENAULT | 86 60 004 551 |
| SAAB (SAAB AUTOMOBILE AB) | 44 19 950 |
| SAAB (SAAB AUTOMOBILE AB) | 93167551 |
| SAAB (SAAB AUTOMOBILE AB) | 95522278 |
| VAUXHALL | 44 19 950 |
| VAUXHALL | 93167551 |
| VAUXHALL | 95522278 |
| VAUXHALL | 95528495 |
| VAUXHALL | 95530603 |
| VAUXHALL | 95598843 |
| VAUXHALL | 95599843 |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| OPEL | |
| SAAB | |
| HOLDEN | |
| NISSAN | |
| RENAULT | |
| VAUXHALL | |
| CHEVROLET |