Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır!
Bosch Arka Arka Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Nissan Interstar/NV400, Ope Movano, Renault Master, Vauxhall Movano ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
| Satış modeli (IAM) | 0 986 494 500 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; arka |
| Makale durumu | Normal |
| Genişlik | 128,7 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 18 mm |
| Yükseklik | 60 mm |
| Eğimli | Evet |
| Uyarı kontağı türü | Elektrikli |
| Uyarı kontağı sayısı | 1 |
| Yaylı | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 18 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 25.112 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Uyarı kontağı | Aşınma uyarısı kontağı dahil |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ek bilgiler | Montaj kılavuzu dahil |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP1419 |
| Standart tanım | E1 90R-011076/1958 |
| WVA-Numarası | 25112 |
| CHEVROLET | 4406237 |
| CHEVROLET | 4420066 |
| CHEVROLET | 93 167 662 |
| CHEVROLET | 95 513 821 |
| CHEVROLET | 95 521 679 |
| DACIA | 44 06 011 86R |
| HOLDEN | 4406237 |
| HOLDEN | 4420066 |
| HOLDEN | 93 167 662 |
| HOLDEN | 95 513 821 |
| HOLDEN | 95 521 679 |
| NISSAN | 4406000Q0H |
| NISSAN | 4406000Q0L |
| NISSAN | 4406000Q1J |
| NISSAN | 4406000Q2H |
| NISSAN | 4406000Q3A |
| NISSAN | 4406000Q3F |
| NISSAN | D406000Q1JVA |
| OPEL | 44 06 237 |
| OPEL | 44 20 066 |
| OPEL | 45 02 882 |
| OPEL | 93167662 |
| OPEL | 95513821 |
| OPEL | 95521679 |
| OPEL | 95528436 |
| OPEL | 95528496 |
| OPEL | 95530604 |
| OPEL | 95599842 |
| RENAULT | 44 06 002 64R |
| RENAULT | 44 06 011 47R |
| RENAULT | 44 06 011 86R |
| RENAULT | 44 06 033 21R |
| RENAULT | 44 06 045 91R |
| RENAULT | 74 85 121 752 |
| RENAULT | 74 85 133 241 |
| RENAULT | 86 60 003 512 |
| RENAULT | 86 60 004 443 |
| SAAB (SAAB AUTOMOBILE AB) | 44 06 237 |
| SAAB (SAAB AUTOMOBILE AB) | 44 20 066 |
| SAAB (SAAB AUTOMOBILE AB) | 93167662 |
| SAAB (SAAB AUTOMOBILE AB) | 95513821 |
| SAAB (SAAB AUTOMOBILE AB) | 95521679 |
| VAUXHALL | 44 06 237 |
| VAUXHALL | 44 20 066 |
| VAUXHALL | 93167662 |
| VAUXHALL | 95513821 |
| VAUXHALL | 95521679 |
| VAUXHALL | 95528436 |
| VAUXHALL | 95530604 |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| OPEL | |
| SAAB | |
| DACIA | |
| HOLDEN | |
| NISSAN | |
| RENAULT | |
| VAUXHALL | |
| CHEVROLET |