Ürün Kodu: 0986494567 Barkod: 4047025384537 EAN: 4047025384537
Bosch 0986494567 Fren Balatası - Porsche Cayenne/911/Cayman (2004-2013, 2.9-3.8L)
2.565,62 TL
ORİJİNAL
ÜCRETSİZ KARGO
VADE FARKSIZ 5 TAKSİT
En Geç 1 Haziran Pazartesi Kargoda
Bu Ürün Sadece İnternet Mağazamızda Bulunuyor
| Genişlik [mm] | 121,2 |
| Yükseklik [mm] | 86,1 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 16,8 |
| WVA numarası | 21942 |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986494567 Fren Balatası - Porsche Cayenne/911/Cayman (2004-2013, 2.9-3.8L)
Bosch Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Porsche 911/Boxster/Cayman ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🚗 Uyumlu Araçlar: Porsche 911/Boxster/Cayman
📅 Yıl Aralığı: 2004-2013
🔧 Motor Hacmi: 2.9-3.8L
🔧 Motor Hacmi: 2.9-3.8L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 494 567 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası, diskli fren balatası seti |
| Makale durumu | Normal |
| Önerilen aksesuar | 1987474568 |
| Önerilen aksesuar | 1987474560 |
| Önerilen aksesuar | 1987474557 |
| Önerilen aksesuar | 1987473029 |
| Genişlik | 121,2 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 16,8 mm |
| Yükseklik | 86,1 mm |
| Eğimli | Hayır |
| Uyarı kontağı türü | Yok |
| Yaylı | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 16,8 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 21.942 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ek bilgiler | Montaj kılavuzu dahil |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP1488 |
| Standart tanım | E9 90R-02A1081/0554 |
| WVA-Numarası | 21942 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| PORSCHE | 997 351 939 02 |
| PORSCHE | 997 351 939 03 |
| PORSCHE | 997 351 939 04 |
| PORSCHE | 997 351 939 05 |
| PORSCHE | 997 351 939 06 |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| PORSCHE |
| Genişlik [mm] | 121,2 |
| Yükseklik [mm] | 86,1 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 16,8 |
| WVA numarası | 21942 |
| Malzeme | Low-Metallic |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 3.6 Carrera 3.6 l | 2004-2005 | Benzin 320 HP | M 96.05 |
| 3.6 Carrera 3.6 l | 2004-2008 | Benzin 325 HP | M 96.05 |
| 3.6 Carrera 4 3.6 l | 2004-2008 | Benzin 325 HP | M 96.05 |
| 3.8 Carrera 4S 3.8 l | 2004-2008 | Benzin 355 HP | M 97.01 |
| 3.8 Carrera 4S 3.8 l | 2005-2008 | Benzin 359 HP | M 97.01 |
| 3.8 Carrera 4S 3.8 l | 2005-2008 | Benzin 381 HP | M 97.01S |
| 3.8 Carrera 4S 3.8 l | 2008-2012 | Benzin 385 HP | MA1.01 |
| 3.8 Carrera 4S / 4 GTS 3.8 l | 2009-2012 | Benzin 408 HP | MA1.01 |
| 3.8 Carrera S 3.8 l | 2004-2008 | Benzin 355 HP | M 97.01 |
| 3.8 Carrera S 3.8 l | 2005-2008 | Benzin 381 HP | M 97.01S |
| 3.8 Carrera S 3.8 l | 2008-2011 | Benzin 385 HP | MA1.01 |
| 3.8 Carrera S / GTS 3.8 l | 2009-2011 | Benzin 408 HP | MA1.01 |
PORSCHE 911 (997)
Gövde: 3.6 Carrera
Model No: 3.6 l
Yıl: 2004-2005
Motor: Benzin 320 HP
Motor Kodu: M 96.05
PORSCHE 911 (997)
Gövde: 3.6 Carrera
Model No: 3.6 l
Yıl: 2004-2008
Motor: Benzin 325 HP
Motor Kodu: M 96.05
PORSCHE 911 (997)
Gövde: 3.6 Carrera 4
Model No: 3.6 l
Yıl: 2004-2008
Motor: Benzin 325 HP
Motor Kodu: M 96.05
PORSCHE 911 (997)
Gövde: 3.8 Carrera 4S
Model No: 3.8 l
Yıl: 2004-2008
Motor: Benzin 355 HP
Motor Kodu: M 97.01
PORSCHE 911 (997)
Gövde: 3.8 Carrera 4S
Model No: 3.8 l
Yıl: 2005-2008
Motor: Benzin 359 HP
Motor Kodu: M 97.01
PORSCHE 911 (997)
Gövde: 3.8 Carrera 4S
Model No: 3.8 l
Yıl: 2005-2008
Motor: Benzin 381 HP
Motor Kodu: M 97.01S
PORSCHE 911 (997)
Gövde: 3.8 Carrera 4S
Model No: 3.8 l
Yıl: 2008-2012
Motor: Benzin 385 HP
Motor Kodu: MA1.01
PORSCHE 911 (997)
Gövde: 3.8 Carrera 4S / 4 GTS
Model No: 3.8 l
Yıl: 2009-2012
Motor: Benzin 408 HP
Motor Kodu: MA1.01
PORSCHE 911 (997)
Gövde: 3.8 Carrera S
Model No: 3.8 l
Yıl: 2004-2008
Motor: Benzin 355 HP
Motor Kodu: M 97.01
PORSCHE 911 (997)
Gövde: 3.8 Carrera S
Model No: 3.8 l
Yıl: 2005-2008
Motor: Benzin 381 HP
Motor Kodu: M 97.01S
PORSCHE 911 (997)
Gövde: 3.8 Carrera S
Model No: 3.8 l
Yıl: 2008-2011
Motor: Benzin 385 HP
Motor Kodu: MA1.01
PORSCHE 911 (997)
Gövde: 3.8 Carrera S / GTS
Model No: 3.8 l
Yıl: 2009-2011
Motor: Benzin 408 HP
Motor Kodu: MA1.01
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 3.6 Carrera 3.6 l | 2005 | Benzin 320 HP | M 96.05 |
| 3.6 Carrera 3.6 l | 2005-2008 | Benzin 325 HP | M 96.05 |
| 3.6 Carrera 4 3.6 l | 2005-2008 | Benzin 325 HP | M 96.05 |
| 3.8 Carrera 4S 3.8 l | 2005-2008 | Benzin 355 HP | M 97.01 |
| 3.8 Carrera 4S 3.8 l | 2005-2010 | Benzin 359 HP | M 97.01 |
| 3.8 Carrera 4S 3.8 l | 2005-2008 | Benzin 381 HP | M 97.01S |
| 3.8 Carrera 4S 3.8 l | 2008-2012 | Benzin 385 HP | MA1.01 |
| 3.8 Carrera 4S / 4 GTS 3.8 l | 2009-2012 | Benzin 408 HP | MA1.01 |
| 3.8 Carrera S 3.8 l | 2005-2008 | Benzin 355 HP | M 97.01 |
| 3.8 Carrera S 3.8 l | 2005-2008 | Benzin 381 HP | M 97.01S |
| 3.8 Carrera S 3.8 l | 2008-2011 | Benzin 385 HP | MA1.01 |
| 3.8 Carrera S / GTS 3.8 l | 2009-2011 | Benzin 408 HP | MA1.01 |
PORSCHE 911 Cabrio (997)
Gövde: 3.6 Carrera
Model No: 3.6 l
Yıl: 2005
Motor: Benzin 320 HP
Motor Kodu: M 96.05
PORSCHE 911 Cabrio (997)
Gövde: 3.6 Carrera
Model No: 3.6 l
Yıl: 2005-2008
Motor: Benzin 325 HP
Motor Kodu: M 96.05
PORSCHE 911 Cabrio (997)
Gövde: 3.6 Carrera 4
Model No: 3.6 l
Yıl: 2005-2008
Motor: Benzin 325 HP
Motor Kodu: M 96.05
PORSCHE 911 Cabrio (997)
Gövde: 3.8 Carrera 4S
Model No: 3.8 l
Yıl: 2005-2008
Motor: Benzin 355 HP
Motor Kodu: M 97.01
PORSCHE 911 Cabrio (997)
Gövde: 3.8 Carrera 4S
Model No: 3.8 l
Yıl: 2005-2010
Motor: Benzin 359 HP
Motor Kodu: M 97.01
PORSCHE 911 Cabrio (997)
Gövde: 3.8 Carrera 4S
Model No: 3.8 l
Yıl: 2005-2008
Motor: Benzin 381 HP
Motor Kodu: M 97.01S
PORSCHE 911 Cabrio (997)
Gövde: 3.8 Carrera 4S
Model No: 3.8 l
Yıl: 2008-2012
Motor: Benzin 385 HP
Motor Kodu: MA1.01
PORSCHE 911 Cabrio (997)
Gövde: 3.8 Carrera 4S / 4 GTS
Model No: 3.8 l
Yıl: 2009-2012
Motor: Benzin 408 HP
Motor Kodu: MA1.01
PORSCHE 911 Cabrio (997)
Gövde: 3.8 Carrera S
Model No: 3.8 l
Yıl: 2005-2008
Motor: Benzin 355 HP
Motor Kodu: M 97.01
PORSCHE 911 Cabrio (997)
Gövde: 3.8 Carrera S
Model No: 3.8 l
Yıl: 2005-2008
Motor: Benzin 381 HP
Motor Kodu: M 97.01S
PORSCHE 911 Cabrio (997)
Gövde: 3.8 Carrera S
Model No: 3.8 l
Yıl: 2008-2011
Motor: Benzin 385 HP
Motor Kodu: MA1.01
PORSCHE 911 Cabrio (997)
Gövde: 3.8 Carrera S / GTS
Model No: 3.8 l
Yıl: 2009-2011
Motor: Benzin 408 HP
Motor Kodu: MA1.01
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 3.6 Carrera 4 3.6 l | 2006-2008 | Benzin 325 HP | M 96.05 |
| 3.8 Carrera 4S 3.8 l | 2006-2008 | Benzin 355 HP | M 97.01 |
| 3.8 Carrera 4S 3.8 l | 2006-2008 | Benzin 381 HP | M 97.01S |
| 3.8 Carrera 4S 3.8 l | 2008-2012 | Benzin 385 HP | MA1.01 |
| 3.8 Carrera 4S 3.8 l | 2009-2012 | Benzin 408 HP | MA1.01 |
PORSCHE 911 Targa tavan (997)
Gövde: 3.6 Carrera 4
Model No: 3.6 l
Yıl: 2006-2008
Motor: Benzin 325 HP
Motor Kodu: M 96.05
PORSCHE 911 Targa tavan (997)
Gövde: 3.8 Carrera 4S
Model No: 3.8 l
Yıl: 2006-2008
Motor: Benzin 355 HP
Motor Kodu: M 97.01
PORSCHE 911 Targa tavan (997)
Gövde: 3.8 Carrera 4S
Model No: 3.8 l
Yıl: 2006-2008
Motor: Benzin 381 HP
Motor Kodu: M 97.01S
PORSCHE 911 Targa tavan (997)
Gövde: 3.8 Carrera 4S
Model No: 3.8 l
Yıl: 2008-2012
Motor: Benzin 385 HP
Motor Kodu: MA1.01
PORSCHE 911 Targa tavan (997)
Gövde: 3.8 Carrera 4S
Model No: 3.8 l
Yıl: 2009-2012
Motor: Benzin 408 HP
Motor Kodu: MA1.01
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.9 2.9 l | 2009-2012 | Benzin 211 HP | MA1.20 |
| 2.9 2.9 l | 2009-2012 | Benzin 255 HP | MA1.20 |
| S 3.4 3.4 l | 2009-2011 | Benzin 310 HP | MA1.21 |
| S 3.4 (987.760, 987.761, 987.320) 3.4 l | 2010-2012 | Benzin 320 HP | MA1.21 |
PORSCHE BOXSTER (987)
Gövde: 2.9
Model No: 2.9 l
Yıl: 2009-2012
Motor: Benzin 211 HP
Motor Kodu: MA1.20
PORSCHE BOXSTER (987)
Gövde: 2.9
Model No: 2.9 l
Yıl: 2009-2012
Motor: Benzin 255 HP
Motor Kodu: MA1.20
PORSCHE BOXSTER (987)
Gövde: S 3.4
Model No: 3.4 l
Yıl: 2009-2011
Motor: Benzin 310 HP
Motor Kodu: MA1.21
PORSCHE BOXSTER (987)
Gövde: S 3.4 (987.760, 987.761, 987.320)
Model No: 3.4 l
Yıl: 2010-2012
Motor: Benzin 320 HP
Motor Kodu: MA1.21
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 3.4 (987.720) 3.4 l | 2010-2011 | Benzin 320 HP | MA1.21 |
PORSCHE BOXSTER Spyder (987)
Gövde: 3.4 (987.720)
Model No: 3.4 l
Yıl: 2010-2011
Motor: Benzin 320 HP
Motor Kodu: MA1.21
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 3.0 AWD (9YBAA1) 3.0 l | 2019 - | Benzin 340 HP | DCBE |
PORSCHE CAYENNE Coupe (9YB)
Gövde: 3.0 AWD (9YBAA1)
Model No: 3.0 l
Yıl: 2019 -
Motor: Benzin 340 HP
Motor Kodu: DCBE
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.9 2.9 l | 2009-2013 | Benzin 211 HP | MA1.20 |
| 2.9 2.9 l | 2009-2012 | Benzin 265 HP | MA1.20 |
| R 3.4 3.4 l | 2010-2012 | Benzin 330 HP | MA1.21 |
| S 3,4 Sport 3.4 l | 2008-2012 | Benzin 303 HP | M 97.22 |
| S 3.4 3.4 l | 2005-2009 | Benzin 295 HP | M 97.21 |
| S 3.4 3.4 l | 2009-2013 | Benzin 320 HP | MA1.21 |
PORSCHE CAYMAN (987)
Gövde: 2.9
Model No: 2.9 l
Yıl: 2009-2013
Motor: Benzin 211 HP
Motor Kodu: MA1.20
PORSCHE CAYMAN (987)
Gövde: 2.9
Model No: 2.9 l
Yıl: 2009-2012
Motor: Benzin 265 HP
Motor Kodu: MA1.20
PORSCHE CAYMAN (987)
Gövde: R 3.4
Model No: 3.4 l
Yıl: 2010-2012
Motor: Benzin 330 HP
Motor Kodu: MA1.21
PORSCHE CAYMAN (987)
Gövde: S 3,4 Sport
Model No: 3.4 l
Yıl: 2008-2012
Motor: Benzin 303 HP
Motor Kodu: M 97.22
PORSCHE CAYMAN (987)
Gövde: S 3.4
Model No: 3.4 l
Yıl: 2005-2009
Motor: Benzin 295 HP
Motor Kodu: M 97.21
PORSCHE CAYMAN (987)
Gövde: S 3.4
Model No: 3.4 l
Yıl: 2009-2013
Motor: Benzin 320 HP
Motor Kodu: MA1.21






