Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır!
| Genişlik [mm] | 144,9 |
| Yükseklik [mm] | 62,4 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 18,05 |
| WVA numarası | 23099 |
| İlave ürün/İlave açıklama | Aksesuar ile |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Cıvataların adedi | 4 |
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Nissan, Ope Vivaro, Renault Espace/Trafic, Vauxhall Vivaro ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
| Satış modeli (IAM) | 0 986 494 730 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Genişlik | 144,9 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 18,05 mm |
| Yükseklik | 62,4 mm |
| Eğimli | Evet |
| Yağmur yivi sayısı | 0 |
| Uyarı kontağı türü | Yok |
| Yaylı | Hayır |
| Monte edilmiş piston klipsli | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Evet |
| Cıvata sayısı | 4 |
| Nominal kalınlık | 18,05 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 23.099 |
| Tamamlayıcı bilgi | Aksesuarlı |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Ek bilgiler | cıvatalı |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP1745 |
| Standart tanım | E9-90R-02A1725/3039 |
| WVA-Numarası | 23099 |
| CHEVROLET | 1605198 |
| CHEVROLET | 4414021 |
| CHEVROLET | 4414519 |
| CHEVROLET | 9199257 |
| CHEVROLET | 93 173 641 |
| CHEVROLET | 93 192 063 |
| DACIA | 60 25 371 279 |
| DACIA | 77 01 050 914 |
| DACIA | 77 01 054 771 |
| HOLDEN | 1605198 |
| HOLDEN | 4414021 |
| HOLDEN | 4414519 |
| HOLDEN | 9199257 |
| HOLDEN | 93 173 641 |
| HOLDEN | 93 192 063 |
| INFINITI | 4106000QAE |
| NISSAN | 4106000QAE |
| NISSAN | 77010 54771 |
| OPEL | 16 05 198 |
| OPEL | 44 14 021 |
| OPEL | 44 14 519 |
| OPEL | 91 99 257 |
| OPEL | 93173641 |
| OPEL | 93192063 |
| RENAULT | 60 25 371 279 |
| RENAULT | 77 01 050 914 |
| RENAULT | 77 01 054 771 |
| SAAB (SAAB AUTOMOBILE AB) | 16 05 198 |
| SAAB (SAAB AUTOMOBILE AB) | 44 14 021 |
| SAAB (SAAB AUTOMOBILE AB) | 44 14 519 |
| SAAB (SAAB AUTOMOBILE AB) | 91 99 257 |
| SAAB (SAAB AUTOMOBILE AB) | 93173641 |
| SAAB (SAAB AUTOMOBILE AB) | 93192063 |
| VAUXHALL | 16 05 198 |
| VAUXHALL | 44 14 021 |
| VAUXHALL | 44 14 519 |
| VAUXHALL | 91 99 257 |
| VAUXHALL | 93173641 |
| VAUXHALL | 93192063 |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| OPEL | |
| SAAB | |
| DACIA | |
| HOLDEN | |
| NISSAN | |
| RENAULT | |
| INFINITI | |
| VAUXHALL | |
| CHEVROLET |
| Genişlik [mm] | 144,9 |
| Yükseklik [mm] | 62,4 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 18,05 |
| WVA numarası | 23099 |
| İlave ürün/İlave açıklama | Aksesuar ile |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Cıvataların adedi | 4 |