Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır!
Bosch Arka Arka Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Citroen Jumper/e-Jumper, Fiat Ducato/E-Ducato, Ope Movano, Peugeot Boxer/e-Boxer, Vauxhall Movano ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
| Satış modeli (IAM) | 0 986 494 765 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; arka |
| Makale durumu | Normal |
| Önerilen aksesuar | 1987474311 |
| Genişlik | 141,7 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 21,4 mm |
| Yükseklik | 59,4 mm |
| Eğimli | Evet |
| Uyarı kontağı türü | Elektrikli |
| Uyarı kontağı sayısı | 2 |
| Yaylı | Evet |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Evet |
| Cıvata sayısı | 4 |
| Nominal kalınlık | 21,4 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 25.987 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Uyarı kontağı | Entegre aşınma uyarısı kontağı ile |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP1854 |
| Standart tanım | E9-90R-02A1200/4314 |
| WVA-Numarası | 25987 |
| CHRYSLER | 68230 095AA |
| CITROEN | 16 124 340 80 |
| CITROEN | 16 940 182 80 |
| CITROEN | 16 940 190 80 |
| CITROEN | 16 940 219 80 |
| FIAT | 77367094 |
| PEUGEOT | 09 864 949 93 |
| PEUGEOT | 16 124 340 80 |
| PEUGEOT | 16 940 182 80 |
| PEUGEOT | 16 940 190 80 |
| PEUGEOT | 16 940 219 80 |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| FIAT | |
| PEUGEOT | |
| CHRYSLER | |
| CITROËN |