Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır!
Bosch Arka Arka Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Ford E-Transit/Tourneo/Transit ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
| Sipariş numarası | 0 986 494 796 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; arka |
| Makale durumu | Normal |
| Eni (ambalajsız) | 137 mm |
| Yükseklik (ambalajsız) | 58,5 mm |
| Önerilen aksesuar | 1987474312 |
| Önerilen aksesuar | 1987474312 |
| Önerilen aksesuar | 1987473576 |
| Önerilen aksesuar | 1987473575 |
| Önerilen aksesuar | 1987473574 |
| Genişlik | 137 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 17,84 mm |
| Yükseklik 1 | 58,5 mm |
| Yükseklik 2 | 60,8 mm |
| Eğimli | Evet |
| Yağmur yivi sayısı | 0 |
| Uyarı kontağı türü | Yok |
| Yaylı | Hayır |
| Monte edilmiş piston klipsli | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 17,84 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 25.603 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP1970 |
| Standart tanım | E9 90R-02A0904/3532 |
| WVA-Numarası | 25603 |
| FORD | 1763916 |
| FORD | 1829395 |
| FORD | 1840037 |
| FORD | 1916327 |
| FORD | 2006029 |
| FORD | BK212M008AA |
| FORD | BK212M008AB |
| FORD | BK212M008AC |
| FORD | MEBK3J2M008AA |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| FORD |