Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır!
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Fiat Talento, Nissan, Ope, Renault Trafic, Vauxhall ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
| Satış modeli (IAM) | 0 986 494 817 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Genişlik | 159,7 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 18,2 mm |
| Yükseklik | 59,8 mm |
| Eğimli | Evet |
| Yağmur yivi sayısı | 0 |
| Uyarı kontağı türü | Yok |
| Yaylı | Hayır |
| Monte edilmiş piston klipsli | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Evet |
| Cıvata sayısı | 4 |
| Nominal kalınlık | 18,2 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 22.087 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP1991 |
| Standart tanım | E9-90R-02A1725/4268 |
| WVA-Numarası | 22087 |
| CADILLAC | 95518304 |
| CHEVROLET | 4423332 |
| CHEVROLET | 4423587 |
| CHEVROLET | 95 518 304 |
| CHEVROLET | 95 518 893 |
| FIAT | 006000620046 |
| FIAT | 006000620616 |
| FIAT | 6000620046 |
| FIAT | 6000620616 |
| FIAT | K6000620046 |
| FIAT | K6000620616 |
| GMC (GENERAL MOTORS CORP.) | 95518304 |
| HOLDEN | 4423332 |
| HOLDEN | 4423587 |
| HOLDEN | 95 518 304 |
| HOLDEN | 95 518 893 |
| NISSAN | 4106000Q1H |
| NISSAN | 4106000Q2F |
| NISSAN | 4106000Q2L |
| NISSAN | 4106000Q3F |
| NISSAN | 4406000Q1H |
| OPEL | 44 23 332 |
| OPEL | 44 23 587 |
| OPEL | 4406000Q1H |
| OPEL | 95518304 |
| OPEL | 95518893 |
| OPEL | 95527599 |
| RENAULT | 41 06 010 73R |
| RENAULT | 41 06 040 73R |
| RENAULT | 41 06 048 68R |
| RENAULT | 41 06 072 29R |
| RENAULT | 41 06 086 38R |
| RENAULT | 41 06 091 61R |
| RENAULT | 44 06 000 Q1H |
| RENAULT | 77 11 946 188 |
| RENAULT | 86 60 004 058 |
| RENAULT | 86 60 004 558 |
| SAAB (SAAB AUTOMOBILE AB) | 44 23 332 |
| SAAB (SAAB AUTOMOBILE AB) | 44 23 587 |
| SAAB (SAAB AUTOMOBILE AB) | 95518304 |
| SAAB (SAAB AUTOMOBILE AB) | 95518893 |
| VAUXHALL | 44 23 332 |
| VAUXHALL | 44 23 587 |
| VAUXHALL | 4406000Q1H |
| VAUXHALL | 95518304 |
| VAUXHALL | 95518893 |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| FIAT | |
| OPEL | |
| SAAB | |
| HOLDEN | |
| RENAULT | |
| VAUXHALL | |
| CHEVROLET |