Ürün Kodu: 0986494824 Barkod: 4047026128666 EAN: 4047026128666
Bosch 0986494824 Ön Fren Balatası - Opel Corsa (2014-2019, 1.0-1.4L)
1.853,30 TL
ORİJİNAL
ÜCRETSİZ KARGO
VADE FARKSIZ 5 TAKSİT
En Geç 1 Haziran Pazartesi Kargoda
Bu Ürün Sadece İnternet Mağazamızda Bulunuyor
| Genişlik [mm] | 155,2 |
| Yükseklik [mm] | 52 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Aşınma ikaz kontağı | Sesli aşınma uyarısı |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 17,2 |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986494824 Ön Fren Balatası - Opel Corsa (2014-2019, 1.0-1.4L)
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Ope Corsa, Vauxhall Corsa ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🚗 Uyumlu Araçlar: Ope Corsa, Vauxhall Corsa
📅 Yıl Aralığı: 2014-2019
🔧 Motor Hacmi: 1.0-1.4L
🔧 Motor Hacmi: 1.0-1.4L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 494 824 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Eni (ambalajsız) | 155,2 mm |
| Yükseklik (ambalajsız) | 52 mm |
| Önerilen aksesuar | 1 987 474 213 |
| Genişlik | 155,2 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 17,2 mm |
| Yükseklik | 52 mm |
| Eğimli | Evet |
| Yağmur yivi sayısı | 0 |
| Uyarı kontağı türü | Sesli |
| Uyarı kontağı sayısı | 2 |
| Yaylı | Evet |
| Monte edilmiş piston klipsli | Evet |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 17,2 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 22.143 |
| Tamamlayıcı bilgi | Aksesuarlı |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Uyarı kontağı | Sesli aşınma uyarısı var |
| Ek bilgiler | piston klipsli |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP1998 |
| Standart tanım | E9 90R-02A0870/4327 |
| WVA-Numarası | 22143 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| CHEVROLET | 95 517 028 |
| HOLDEN | 95 517 028 |
| OPEL | 95517028 |
| SAAB (SAAB AUTOMOBILE AB) | 95517028 |
| VAUXHALL | 95517028 |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| OPEL | |
| SAAB | |
| HOLDEN | |
| VAUXHALL | |
| CHEVROLET |
| Genişlik [mm] | 155,2 |
| Yükseklik [mm] | 52 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Aşınma ikaz kontağı | Sesli aşınma uyarısı |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 17,2 |
| WVA numarası | 22143 |
| Fren diski çapı için [mm] | 257 |
| Malzeme | Low-Metallic |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.0 (08, 68) 1.0 l | 2014 - | Benzin 115 HP | B 10 XFT, D 10 XFT |
| 1.0 (08, 68) 1.0 l | 2014 - | Benzin 90 HP | B 10 XFL, D 10 XFL, F 10 XFL |
| 1.2 (08, 68) 1.2 l | 2014 - | Benzin 69 HP | B 12 XER, D 12 XEL, B 12 XEL |
| 1.3 CDTI (08, 68) 1.3 l | 2014 - | Dizel 75 HP | B 13 DTC, B 13 DTN |
| 1.3 CDTI (08, 68) 1.3 l | 2014 - | Dizel 95 HP | B 13 DTE, B 13 DTR |
| 1.4 (08, 68) 1.4 l | 2014 - | Benzin 75 HP | B 14 XEJ, D 14 XEJ |
| 1.4 (08, 68) 1.4 l | 2014 - | Benzin 90 HP | D 14 XEL, B 14 XEL |
| 1.4 LPG (08, 68) 1.4 l | 2015 - | Benzin/oto gaz (LPG) 87 HP | B 14 XEL |
| 1.4 LPG (08, 68) 1.4 l | 2015 - | Benzin/oto gaz (LPG) 90 HP | B 14 XEL |
| 1.4 Turbo (08, 68) 1.4 l | 2014-2019 | Benzin 101 HP | D 14 NEJ, B 14 NEJ |
OPEL CORSA E (X15)
Gövde: 1.0 (08, 68)
Model No: 1.0 l
Yıl: 2014 -
Motor: Benzin 115 HP
Motor Kodu: B 10 XFT, D 10 XFT
OPEL CORSA E (X15)
Gövde: 1.0 (08, 68)
Model No: 1.0 l
Yıl: 2014 -
Motor: Benzin 90 HP
Motor Kodu: B 10 XFL, D 10 XFL, F 10 XFL
OPEL CORSA E (X15)
Gövde: 1.2 (08, 68)
Model No: 1.2 l
Yıl: 2014 -
Motor: Benzin 69 HP
Motor Kodu: B 12 XER, D 12 XEL, B 12 XEL
OPEL CORSA E (X15)
Gövde: 1.3 CDTI (08, 68)
Model No: 1.3 l
Yıl: 2014 -
Motor: Dizel 75 HP
Motor Kodu: B 13 DTC, B 13 DTN
OPEL CORSA E (X15)
Gövde: 1.3 CDTI (08, 68)
Model No: 1.3 l
Yıl: 2014 -
Motor: Dizel 95 HP
Motor Kodu: B 13 DTE, B 13 DTR
OPEL CORSA E (X15)
Gövde: 1.4 (08, 68)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2014 -
Motor: Benzin 75 HP
Motor Kodu: B 14 XEJ, D 14 XEJ
OPEL CORSA E (X15)
Gövde: 1.4 (08, 68)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2014 -
Motor: Benzin 90 HP
Motor Kodu: D 14 XEL, B 14 XEL
OPEL CORSA E (X15)
Gövde: 1.4 LPG (08, 68)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2015 -
Motor: Benzin/oto gaz (LPG) 87 HP
Motor Kodu: B 14 XEL
OPEL CORSA E (X15)
Gövde: 1.4 LPG (08, 68)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2015 -
Motor: Benzin/oto gaz (LPG) 90 HP
Motor Kodu: B 14 XEL
OPEL CORSA E (X15)
Gövde: 1.4 Turbo (08, 68)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2014-2019
Motor: Benzin 101 HP
Motor Kodu: D 14 NEJ, B 14 NEJ



