Ürün Kodu: 0986494886 Barkod: 4047026175875 EAN: 4047026175875
Bosch 0986494886 Ön Fren Balatası - Toyota Yaris, Great Wall C30/Tengyi (2006-2020, 1.3-1.5L)
1.543,57 TL
ORİJİNAL
ÜCRETSİZ KARGO
VADE FARKSIZ 5 TAKSİT
Aynı Gün Kargo İçin Kalan Süre:
Bu Ürün Sadece İnternet Mağazamızda Bulunuyor
| Genişlik [mm] | 122,8 |
| Yükseklik [mm] | 49,6 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 18,1 |
| WVA numarası | 24347 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986494886 Ön Fren Balatası - Toyota Yaris, Great Wall C30/Tengyi (2006-2020, 1.3-1.5L)
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Grw Lingao/Teng, Toyota Probox/Vitz/Yaris... ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🚗 Uyumlu Araçlar: Grw Lingao/Teng, Toyota Probox/Vitz/Yaris...
📅 Yıl Aralığı: 2006-2020
🔧 Motor Hacmi: 1.0-1.5L
🔧 Motor Hacmi: 1.0-1.5L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 494 886 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Bu ürün artık üretilmemektedir. |
| Önerilen aksesuar | 1987474468 |
| Önerilen aksesuar | 1 987 474 213 |
| Genişlik | 122,8 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 18,1 mm |
| Yükseklik | 49,6 mm |
| Eğimli | Evet |
| Yağmur yivi sayısı | 1 |
| Uyarı kontağı türü | Yok |
| Yaylı | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 18,1 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 24.347 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP1874 |
| Standart tanım | E9 90R-02A0899/2356 |
| WVA-Numarası | 24347 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| GREAT WALL | 3501140G08 |
| LEXUS | 0446552180 |
| TOYOTA | 04465 12640 |
| TOYOTA | 04465 52180 |
| TOYOTA | 04465 62260 |
| TOYOTA | 04465 74040 |
| TOYOTA | V9118A104 |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| LEXUS | |
| TOYOTA | |
| GREAT WALL |
| Genişlik [mm] | 122,8 |
| Yükseklik [mm] | 49,6 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 18,1 |
| WVA numarası | 24347 |
| Malzeme | Low-Metallic |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| EV (KPJ10) 0.0 l | 2012-2015 | Elektronik 64 HP | EM |
TOYOTA IQ (_J1_)
Gövde: EV (KPJ10)
Model No: 0.0 l
Yıl: 2012-2015
Motor: Elektronik 64 HP
Motor Kodu: EM
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.3 (NCP130_, NCP130R) 1.3 l | 2011-2017 | Benzin 86 HP | 2NZ-FE |
| 1.5 (NCP131_, NCP131R) 1.5 l | 2010-2020 | Benzin 109 HP | 1NZ-FE |
TOYOTA YARIS (_P13_)
Gövde: 1.3 (NCP130_, NCP130R)
Model No: 1.3 l
Yıl: 2011-2017
Motor: Benzin 86 HP
Motor Kodu: 2NZ-FE
TOYOTA YARIS (_P13_)
Gövde: 1.5 (NCP131_, NCP131R)
Model No: 1.5 l
Yıl: 2010-2020
Motor: Benzin 109 HP
Motor Kodu: 1NZ-FE
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.3 (NCP92_, NCP92R) 1.3 l | 2006-2013 | Benzin 86 HP | 2NZ-FE |
TOYOTA YARIS / VIOS Sedan (_P9_)
Gövde: 1.3 (NCP92_, NCP92R)
Model No: 1.3 l
Yıl: 2006-2013
Motor: Benzin 86 HP
Motor Kodu: 2NZ-FE


