Ürün Kodu: 0986494891 Barkod: 4047026175912 EAN: 4047026175912
Bosch 0986494891 Arka Fren Balatası - Lexus Is/Gs, Toyota Crown (2003-2015, 2.5-4.3L)
1.610,99 TL
ORİJİNAL
ÜCRETSİZ KARGO
VADE FARKSIZ 5 TAKSİT
Hemen sipariş verirsen, yarın kargoda!
Bu Ürün Sadece İnternet Mağazamızda Bulunuyor
| Genişlik [mm] | 88,3 |
| Yükseklik [mm] | 58,4 |
| OE numarası için | 04466 30210 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 15,5 |
| WVA numarası | 24323 |
| Malzeme | Low-Metallic |
Bosch 0986494891 Arka Fren Balatası - Lexus Is/Gs, Toyota Crown (2003-2015, 2.5-4.3L)
Bosch Arka Arka Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Lexus GS/IS, Toyota Carina/Crown/Mark... ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🚗 Uyumlu Araçlar: Lexus GS/IS, Toyota Carina/Crown/Mark...
📅 Yıl Aralığı: 1992-2019
🔧 Motor Hacmi: 1.8-4.6L
🔧 Motor Hacmi: 1.8-4.6L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 494 891 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; arka |
| Makale durumu | Normal |
| Genişlik | 88,3 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 15,5 mm |
| Yükseklik | 58,4 mm |
| Eğimli | Evet |
| Uyarı kontağı türü | Sesli |
| Uyarı kontağı sayısı | 2 |
| Yaylı | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 15,5 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 24.323 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP1879 |
| Standart tanım | E9 90R-02A0834/1622 |
| WVA-Numarası | 24323;24324;24325 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| LEXUS | 04466-22190-79 |
| LEXUS | 0446622190 |
| LEXUS | 0446630210 |
| LEXUS | 0446630230 |
| LEXUS | 0446630240 |
| LEXUS | 0446653010 |
| TOYOTA | 04466 22190 |
| TOYOTA | 04466 22190 79 |
| TOYOTA | 04466 30210 |
| TOYOTA | 04466 30230 |
| TOYOTA | 04466 30240 |
| TOYOTA | 04466 53010 |
| TOYOTA | 04466 53010 79 |
| TOYOTA | 04466WY020 |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| LEXUS | |
| TOYOTA |
| Genişlik [mm] | 88,3 |
| Yükseklik [mm] | 58,4 |
| OE numarası için | 04466 30210 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 15,5 |
| WVA numarası | 24323 |
| Malzeme | Low-Metallic |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 300 (GRS190_) 3.0 l | 2005-2011 | Benzin 231 HP | 3GR-FE |
| 300 (GRS190_, GRS190R) 3.0 l | 2005-2011 | Benzin 249 HP | 3GR-FSE |
| 350 (GRS191_, GRS191R) 3.5 l | 2005-2011 | Benzin 307 HP | 2GR-FSE |
| 350 (GRS191_, GRS191R) 3.5 l | 2008-2011 | Benzin 316 HP | 2GR-FSE |
| 350 AWD (GRS196_, GRS196R) 3.5 l | 2006-2011 | Benzin 307 HP | 2GR-FSE |
| 350 AWD (GRS196_, GRS196R) 3.5 l | 2008-2011 | Benzin 316 HP | 2GR-FSE |
| 430 (UZS190_, UZS190R) 4.3 l | 2005-2011 | Benzin 283 HP | 3UZ-FE |
| 450h (GRS191_, GWS191_, GRS191R, GWS191R) 3.5 l | 2006-2011 | Benzin/elektrikli 345 HP | 2GR-FSE |
| 460 (URS190_) 4.6 l | 2008-2011 | Benzin 326 HP | 1UR-FE |
| 460 (URS190_, URS190R) 4.6 l | 2007-2011 | Benzin 347 HP | 1UR-FSE |
LEXUS GS (_S19_)
Gövde: 300 (GRS190_)
Model No: 3.0 l
Yıl: 2005-2011
Motor: Benzin 231 HP
Motor Kodu: 3GR-FE
LEXUS GS (_S19_)
Gövde: 300 (GRS190_, GRS190R)
Model No: 3.0 l
Yıl: 2005-2011
Motor: Benzin 249 HP
Motor Kodu: 3GR-FSE
LEXUS GS (_S19_)
Gövde: 350 (GRS191_, GRS191R)
Model No: 3.5 l
Yıl: 2005-2011
Motor: Benzin 307 HP
Motor Kodu: 2GR-FSE
LEXUS GS (_S19_)
Gövde: 350 (GRS191_, GRS191R)
Model No: 3.5 l
Yıl: 2008-2011
Motor: Benzin 316 HP
Motor Kodu: 2GR-FSE
LEXUS GS (_S19_)
Gövde: 350 AWD (GRS196_, GRS196R)
Model No: 3.5 l
Yıl: 2006-2011
Motor: Benzin 307 HP
Motor Kodu: 2GR-FSE
LEXUS GS (_S19_)
Gövde: 350 AWD (GRS196_, GRS196R)
Model No: 3.5 l
Yıl: 2008-2011
Motor: Benzin 316 HP
Motor Kodu: 2GR-FSE
LEXUS GS (_S19_)
Gövde: 430 (UZS190_, UZS190R)
Model No: 4.3 l
Yıl: 2005-2011
Motor: Benzin 283 HP
Motor Kodu: 3UZ-FE
LEXUS GS (_S19_)
Gövde: 450h (GRS191_, GWS191_, GRS191R, GWS191R)
Model No: 3.5 l
Yıl: 2006-2011
Motor: Benzin/elektrikli 345 HP
Motor Kodu: 2GR-FSE
LEXUS GS (_S19_)
Gövde: 460 (URS190_)
Model No: 4.6 l
Yıl: 2008-2011
Motor: Benzin 326 HP
Motor Kodu: 1UR-FE
LEXUS GS (_S19_)
Gövde: 460 (URS190_, URS190R)
Model No: 4.6 l
Yıl: 2007-2011
Motor: Benzin 347 HP
Motor Kodu: 1UR-FSE
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 250 (GSE20) 2.5 l | 2009-2015 | Benzin 208 HP | 4GR-FSE |
LEXUS IS C (GSE2_)
Gövde: 250 (GSE20)
Model No: 2.5 l
Yıl: 2009-2015
Motor: Benzin 208 HP
Motor Kodu: 4GR-FSE
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 200d (ALE20_, ALE20R) 2.2 l | 2010-2012 | Dizel 150 HP | 2AD-FTV |
| 220d (ALE20) 2.2 l | 2005-2012 | Dizel 177 HP | 2AD-FHV |
| 250 (GSE20) 2.5 l | 2005-2013 | Benzin 208 HP | 4GR-FSE |
| 250 (GSE20_) 2.5 l | 2010-2013 | Benzin 207 HP | 4GR-FSE |
| 250 (GSE20_, GSE20R) 2.5 l | 2010-2013 | Benzin 215 HP | 4GR-FSE |
| 250 AWD (GSE25_) 2.5 l | 2005-2013 | Benzin 208 HP | 4GR-FSE |
| 300 (GSE22_) 3.0 l | 2006-2013 | Benzin 231 HP | 3GR-FE |
| 350 (GSE21) 3.5 l | 2008-2013 | Benzin 318 HP | 2GR-FSE |
| 350 (GSE21_, GSE21R) 3.5 l | 2005-2013 | Benzin 310 HP | 2GR-FSE |
LEXUS IS II (_E2_)
Gövde: 200d (ALE20_, ALE20R)
Model No: 2.2 l
Yıl: 2010-2012
Motor: Dizel 150 HP
Motor Kodu: 2AD-FTV
LEXUS IS II (_E2_)
Gövde: 220d (ALE20)
Model No: 2.2 l
Yıl: 2005-2012
Motor: Dizel 177 HP
Motor Kodu: 2AD-FHV
LEXUS IS II (_E2_)
Gövde: 250 (GSE20)
Model No: 2.5 l
Yıl: 2005-2013
Motor: Benzin 208 HP
Motor Kodu: 4GR-FSE
LEXUS IS II (_E2_)
Gövde: 250 (GSE20_)
Model No: 2.5 l
Yıl: 2010-2013
Motor: Benzin 207 HP
Motor Kodu: 4GR-FSE
LEXUS IS II (_E2_)
Gövde: 250 (GSE20_, GSE20R)
Model No: 2.5 l
Yıl: 2010-2013
Motor: Benzin 215 HP
Motor Kodu: 4GR-FSE
LEXUS IS II (_E2_)
Gövde: 250 AWD (GSE25_)
Model No: 2.5 l
Yıl: 2005-2013
Motor: Benzin 208 HP
Motor Kodu: 4GR-FSE
LEXUS IS II (_E2_)
Gövde: 300 (GSE22_)
Model No: 3.0 l
Yıl: 2006-2013
Motor: Benzin 231 HP
Motor Kodu: 3GR-FE
LEXUS IS II (_E2_)
Gövde: 350 (GSE21)
Model No: 3.5 l
Yıl: 2008-2013
Motor: Benzin 318 HP
Motor Kodu: 2GR-FSE
LEXUS IS II (_E2_)
Gövde: 350 (GSE21_, GSE21R)
Model No: 3.5 l
Yıl: 2005-2013
Motor: Benzin 310 HP
Motor Kodu: 2GR-FSE
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.5 (GRS181, GRS180) 2.5 l | 2003-2008 | Benzin 215 HP | 4GR-FSE |
| 3.0 (GRS182) 3.0 l | 2004-2008 | Benzin 231 HP | 3GR-FE |
| 3.0 (GRS182) 3.0 l | 2003-2008 | Benzin 256 HP | 3GR-FSE |
| 3.0 4WD (GRS183) 3.0 l | 2003-2008 | Benzin 256 HP | 3GR-FSE |
| 4.3 (UZS181_, UZS186, UZS187) 4.3 l | 2004-2008 | Benzin 280 HP | 3UZ-FE |
| 4.3 Royal Saloon 4WD (UZS185) 4.3 l | 2003-2008 | Benzin 280 HP | 3UZ-FE |
TOYOTA CROWN (CRS_, JZS_, GRS18_, UZS_)
Gövde: 2.5 (GRS181, GRS180)
Model No: 2.5 l
Yıl: 2003-2008
Motor: Benzin 215 HP
Motor Kodu: 4GR-FSE
TOYOTA CROWN (CRS_, JZS_, GRS18_, UZS_)
Gövde: 3.0 (GRS182)
Model No: 3.0 l
Yıl: 2004-2008
Motor: Benzin 231 HP
Motor Kodu: 3GR-FE
TOYOTA CROWN (CRS_, JZS_, GRS18_, UZS_)
Gövde: 3.0 (GRS182)
Model No: 3.0 l
Yıl: 2003-2008
Motor: Benzin 256 HP
Motor Kodu: 3GR-FSE
TOYOTA CROWN (CRS_, JZS_, GRS18_, UZS_)
Gövde: 3.0 4WD (GRS183)
Model No: 3.0 l
Yıl: 2003-2008
Motor: Benzin 256 HP
Motor Kodu: 3GR-FSE
TOYOTA CROWN (CRS_, JZS_, GRS18_, UZS_)
Gövde: 4.3 (UZS181_, UZS186, UZS187)
Model No: 4.3 l
Yıl: 2004-2008
Motor: Benzin 280 HP
Motor Kodu: 3UZ-FE
TOYOTA CROWN (CRS_, JZS_, GRS18_, UZS_)
Gövde: 4.3 Royal Saloon 4WD (UZS185)
Model No: 4.3 l
Yıl: 2003-2008
Motor: Benzin 280 HP
Motor Kodu: 3UZ-FE
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.5 V6 (GRS200) 2.5 l | 2008-2012 | Benzin 203 HP | 4GR-FSE |
TOYOTA CROWN (_S20_)
Gövde: 2.5 V6 (GRS200)
Model No: 2.5 l
Yıl: 2008-2012
Motor: Benzin 203 HP
Motor Kodu: 4GR-FSE
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.5 Hybrid (AWS210, AWS211) 2.5 l | 2012 - | Benzin/elektrikli 178 HP | 2AR-FSE, 1KM |
TOYOTA CROWN (_S21_)
Gövde: 2.5 Hybrid (AWS210, AWS211)
Model No: 2.5 l
Yıl: 2012 -
Motor: Benzin/elektrikli 178 HP
Motor Kodu: 2AR-FSE, 1KM
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.5 VVTi (GRX120_, GRX120) 2.5 l | 2004-2009 | Benzin 215 HP | 4GR-FSE |
| 2.5 VVTi 4WD (GRX125) 2.5 l | 2004-2009 | Benzin 215 HP | 4GR-FSE |
| 3.0 VVTi (GRX121) 3.0 l | 2004-2009 | Benzin 249 HP | 3GR-FSE |
TOYOTA MARK X I (GRX12_)
Gövde: 2.5 VVTi (GRX120_, GRX120)
Model No: 2.5 l
Yıl: 2004-2009
Motor: Benzin 215 HP
Motor Kodu: 4GR-FSE
TOYOTA MARK X I (GRX12_)
Gövde: 2.5 VVTi 4WD (GRX125)
Model No: 2.5 l
Yıl: 2004-2009
Motor: Benzin 215 HP
Motor Kodu: 4GR-FSE
TOYOTA MARK X I (GRX12_)
Gövde: 3.0 VVTi (GRX121)
Model No: 3.0 l
Yıl: 2004-2009
Motor: Benzin 249 HP
Motor Kodu: 3GR-FSE
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.5 (GRX130) 2.5 l | 2009 - | Benzin 203 HP | 4GR-FSE |
| 2.5 4WD (GRX135) 2.5 l | 2009 - | Benzin 203 HP | 4GR-FSE |
| 3.5 (GRX133_, GRX133) 3.5 l | 2009 - | Benzin 318 HP | 2GR-FSE |
TOYOTA MARK X II (GRX13_)
Gövde: 2.5 (GRX130)
Model No: 2.5 l
Yıl: 2009 -
Motor: Benzin 203 HP
Motor Kodu: 4GR-FSE
TOYOTA MARK X II (GRX13_)
Gövde: 2.5 4WD (GRX135)
Model No: 2.5 l
Yıl: 2009 -
Motor: Benzin 203 HP
Motor Kodu: 4GR-FSE
TOYOTA MARK X II (GRX13_)
Gövde: 3.5 (GRX133_, GRX133)
Model No: 3.5 l
Yıl: 2009 -
Motor: Benzin 318 HP
Motor Kodu: 2GR-FSE


