Ürün Kodu: 0986494896 Barkod: 4047026175943 EAN: 4047026175943
Bosch 0986494896 Ön Fren Balatası - Honda Jazz/City/Insight (2008-2021, 1.3-1.5L)
2.115,97 TL
ORİJİNAL
ÜCRETSİZ KARGO
VADE FARKSIZ 5 TAKSİT
En Geç 1 Haziran Pazartesi Kargoda
Bu Ürün Sadece İnternet Mağazamızda Bulunuyor
| Genişlik [mm] | 136,5 |
| Yükseklik [mm] | 56,7 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 16 |
| WVA numarası | 24979 |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986494896 Ön Fren Balatası - Honda Jazz/City/Insight (2008-2021, 1.3-1.5L)
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Honda Ballade/City/Jazz... ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🚗 Uyumlu Araçlar: Honda Ballade/City/Jazz...
📅 Yıl Aralığı: 2008-2020
🔧 Motor Hacmi: 1.3-1.5L
🔧 Motor Hacmi: 1.3-1.5L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 494 896 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Genişlik | 136,5 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 16 mm |
| Yükseklik | 56,7 mm |
| Eğimli | Evet |
| Uyarı kontağı türü | Sesli |
| Uyarı kontağı sayısı | 2 |
| Yaylı | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 16 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 24.979 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP1884 |
| Standart tanım | E9 90R-02A0899/2670 |
| WVA-Numarası | 24979;24980;24981 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| HONDA | 45022-SZT-J00 |
| HONDA | 45022-SZY-T00 |
| HONDA | 45022-T00-T00 |
| HONDA | 45022-T5B-J00 |
| HONDA | 45022-T5B-J10 |
| HONDA | 45022-T5C-J00 |
| HONDA | 45022-T5R-A01 |
| HONDA | 45022-T9A-T00 |
| HONDA | 45022-T9D-D00 |
| HONDA | 45022-T9N-M00 |
| HONDA | 45022-TAR-G00 |
| HONDA | 45022-TE7-T00 |
| HONDA | 45022-TE8-T00 |
| HONDA | 45022-TF2-J00 |
| HONDA | 45022-TF2-J01 |
| HONDA | 45022-TG0-T00 |
| HONDA | 45022-TK6-A01 |
| HONDA | 45022-TM0-T00 |
| HONDA | 45022-TZR-H00 |
| HONDA | H4502TM8003 |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| HONDA |
| Genişlik [mm] | 136,5 |
| Yükseklik [mm] | 56,7 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 16 |
| WVA numarası | 24979 |
| Malzeme | Low-Metallic |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.5 i-VTEC 1.5 l | 2009 - | Benzin 114 HP | L15-A7 |
| 1.5 i-VTEC 1.5 l | 2008 - | Benzin 118 HP | L15-A7 |
| 1.5 i-VTEC (GM2) 1.5 l | 2009 - | Benzin 120 HP | L15-A7 |
HONDA CITY V Sedan (GM2, GM3)
Gövde: 1.5 i-VTEC
Model No: 1.5 l
Yıl: 2009 -
Motor: Benzin 114 HP
Motor Kodu: L15-A7
HONDA CITY V Sedan (GM2, GM3)
Gövde: 1.5 i-VTEC
Model No: 1.5 l
Yıl: 2008 -
Motor: Benzin 118 HP
Motor Kodu: L15-A7
HONDA CITY V Sedan (GM2, GM3)
Gövde: 1.5 i-VTEC (GM2)
Model No: 1.5 l
Yıl: 2009 -
Motor: Benzin 120 HP
Motor Kodu: L15-A7
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.5 CNG (GM6) 1.5 l | 2014-2019 | Benzin/doğal gaz (CNG) 102 HP | L15Z1 |
| 1.5 Flex 1.5 l | 2014-2021 | Benzin/Etanol 116 HP | L15-A7 |
| 1.5 i-VTEC (GM6) 1.5 l | 2014 - | Benzin 117 HP | L15Z1 |
| 1.5 i-VTEC (GM6) 1.5 l | 2014 - | Benzin 119 HP | L15-A7, L15Z1 |
HONDA CITY VI Sedan (GM4, GM5, GM6, GM9, GM7)
Gövde: 1.5 CNG (GM6)
Model No: 1.5 l
Yıl: 2014-2019
Motor: Benzin/doğal gaz (CNG) 102 HP
Motor Kodu: L15Z1
HONDA CITY VI Sedan (GM4, GM5, GM6, GM9, GM7)
Gövde: 1.5 Flex
Model No: 1.5 l
Yıl: 2014-2021
Motor: Benzin/Etanol 116 HP
Motor Kodu: L15-A7
HONDA CITY VI Sedan (GM4, GM5, GM6, GM9, GM7)
Gövde: 1.5 i-VTEC (GM6)
Model No: 1.5 l
Yıl: 2014 -
Motor: Benzin 117 HP
Motor Kodu: L15Z1
HONDA CITY VI Sedan (GM4, GM5, GM6, GM9, GM7)
Gövde: 1.5 i-VTEC (GM6)
Model No: 1.5 l
Yıl: 2014 -
Motor: Benzin 119 HP
Motor Kodu: L15-A7, L15Z1
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.5 IMA (ZE3) 1.5 l | 2011 - | Benzin/elektrikli 112 HP | LEA-MF6 |
HONDA INSIGHT (ZE_)
Gövde: 1.5 IMA (ZE3)
Model No: 1.5 l
Yıl: 2011 -
Motor: Benzin/elektrikli 112 HP
Motor Kodu: LEA-MF6
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.3 1.3 l | 2015 - | Benzin 102 HP | L13B2, L13B |
| 1.3 (GK3) 1.3 l | 2013 - | Benzin 99 HP | L13B |
| 1.5 1.5 l | 2017 - | Benzin 130 HP | L15B3 |
| 1.5 (GK5) 1.5 l | 2014 - | Benzin 120 HP | L15A, L15Z2, L15Z5 |
| 1.5 (GK5) 1.5 l | 2014 - | Benzin 132 HP | L15B1 |
| 1.5 Hybrid (GP5, GP4) 1.5 l | 2017 - | Benzin/elektrikli 137 HP | LEB-H1, LEB |
| 1.5 i-VTEC Flex 1.5 l | 2014 - | Benzin/Etanol 120 HP | L15Z2 |
| 1.5 i-VTEC Flexfuel (GK5) 1.5 l | 2014 - | Benzin/Etanol 117 HP | L15Z2 |
HONDA JAZZ IV (GK_)
Gövde: 1.3
Model No: 1.3 l
Yıl: 2015 -
Motor: Benzin 102 HP
Motor Kodu: L13B2, L13B
HONDA JAZZ IV (GK_)
Gövde: 1.3 (GK3)
Model No: 1.3 l
Yıl: 2013 -
Motor: Benzin 99 HP
Motor Kodu: L13B
HONDA JAZZ IV (GK_)
Gövde: 1.5
Model No: 1.5 l
Yıl: 2017 -
Motor: Benzin 130 HP
Motor Kodu: L15B3
HONDA JAZZ IV (GK_)
Gövde: 1.5 (GK5)
Model No: 1.5 l
Yıl: 2014 -
Motor: Benzin 120 HP
Motor Kodu: L15A, L15Z2, L15Z5
HONDA JAZZ IV (GK_)
Gövde: 1.5 (GK5)
Model No: 1.5 l
Yıl: 2014 -
Motor: Benzin 132 HP
Motor Kodu: L15B1
HONDA JAZZ IV (GK_)
Gövde: 1.5 Hybrid (GP5, GP4)
Model No: 1.5 l
Yıl: 2017 -
Motor: Benzin/elektrikli 137 HP
Motor Kodu: LEB-H1, LEB
HONDA JAZZ IV (GK_)
Gövde: 1.5 i-VTEC Flex
Model No: 1.5 l
Yıl: 2014 -
Motor: Benzin/Etanol 120 HP
Motor Kodu: L15Z2
HONDA JAZZ IV (GK_)
Gövde: 1.5 i-VTEC Flexfuel (GK5)
Model No: 1.5 l
Yıl: 2014 -
Motor: Benzin/Etanol 117 HP
Motor Kodu: L15Z2
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.5 (GG7) 1.5 l | 2011-2014 | Benzin 120 HP | L15A |
HONDA JAZZ SHUTTLE (GG8, GG7, GP2)
Gövde: 1.5 (GG7)
Model No: 1.5 l
Yıl: 2011-2014
Motor: Benzin 120 HP
Motor Kodu: L15A
