Sepet
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır!
| Genişlik [mm] | 169,1 |
| Yükseklik [mm] | 73,4 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| İlave Ürün/Bilgi 2 | Montaj talimatı ile |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 20,7 |
| WVA numarası | 29200 |
| Taşıma yükü [t] | Yüksek taşıma yükü için |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Mb 415/Sprinter/eSprinter, Volkswagen ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
| Satış modeli (IAM) | 0 986 495 107 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Önerilen aksesuar | 1987473037 |
| Genişlik | 169,1 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 20,7 mm |
| Yükseklik | 73,4 mm |
| Eğimli | Evet |
| Uyarı kontağı türü | Yok |
| Yaylı | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 20,7 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 29.200 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Ek bilgiler | Montaj kılavuzu dahil |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP1551 |
| Standart tanım | E9-90R-02A1725/1673 |
| WVA-Numarası | 29200 |
| MERCEDES-BENZ | 004 420 68 20 |
| MERCEDES-BENZ | 004 420 82 20 |
| MERCEDES-BENZ | 910 420 77 00 |
| MERCEDES-BENZ | A 004 420 68 20 |
| MERCEDES-BENZ | A 004 420 82 20 |
| MERCEDES-BENZ | A 910 420 77 00 |
| VW (VOLKSWAGEN) | 2E0 698 151 A |
| VW (VOLKSWAGEN) | 2E0 698 151 C |
| VW (VOLKSWAGEN) | 2E0 698 151 F |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| VW | |
| MERCEDES-BENZ |
| Genişlik [mm] | 169,1 |
| Yükseklik [mm] | 73,4 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| İlave Ürün/Bilgi 2 | Montaj talimatı ile |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 20,7 |
| WVA numarası | 29200 |
| Taşıma yükü [t] | Yüksek taşıma yükü için |
| Malzeme | Low-Metallic |