Bosch 0986495253 Ön Fren Balatası - Citroen C4, Mitsubishi Asx, Chrysler Sebring (1996-2022, 1.3-3.5L)
| Genişlik [mm] | 145,2 |
| Yükseklik [mm] | 54,8 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 15,9 |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986495253 Ön Fren Balatası - Citroen C4, Mitsubishi Asx, Chrysler Sebring (1996-2022, 1.3-3.5L)
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Chrysler Sebring, Citroen C4, Dodge, Lai, Mitsubishi ASX/Lancer/Outlander, Peugeot 4008 ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🔧 Motor Hacmi: 1.6-3.5L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 495 253 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Üretim bilgileri | Donanım birlikte verilmiştir |
| Önerilen aksesuar | 1987474377 |
| Önerilen aksesuar | 1987474325 |
| Genişlik | 145,2 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 15,9 mm |
| Yükseklik | 54,8 mm |
| Eğimli | Evet |
| Yağmur yivi sayısı | 1 |
| Uyarı kontağı türü | Yok |
| Yaylı | Hayır |
| Monte edilmiş piston klipsli | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Hayır |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 15,9 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 23.584 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP1553 |
| Standart tanım | E9 90R-02A0904/3969 |
| WVA-Numarası | 23584 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| CHRYSLER | 05191 217AA |
| CHRYSLER | 05191 229AA |
| CHRYSLER | 5191 217AA |
| CHRYSLER | 5191 229AA |
| CHRYSLER | 68035 576AA |
| CHRYSLER | V1015576AA |
| CITROEN | 16 076 903 80 |
| CITROEN | 16 076 904 80 |
| DODGE | 05191 229AA |
| DODGE | 5191 229AA |
| JEEP | 05191 229AA |
| JEEP | 5191 229AA |
| LANCIA | K68185434AA |
| MITSUBISHI | 4605A261 |
| MITSUBISHI | 4605A486 |
| MITSUBISHI | 4605A491 |
| MITSUBISHI | 4605A557 |
| MITSUBISHI | 4605A795 |
| MITSUBISHI | 4605A879 |
| MITSUBISHI | 4605B163 |
| MITSUBISHI | MN102618 |
| MITSUBISHI | MR527674 |
| MITSUBISHI | MR527675 |
| MITSUBISHI | MR569403 |
| MITSUBISHI | MR727674 |
| MITSUBISHI | MZ690348 |
| PEUGEOT | 16 076 903 80 |
| PEUGEOT | 16 076 904 80 |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| JEEP | |
| DODGE | |
| LANCIA | |
| PEUGEOT | |
| CHRYSLER | |
| CITROËN | |
| MITSUBISHI |
| Genişlik [mm] | 145,2 |
| Yükseklik [mm] | 54,8 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 15,9 |
| WVA numarası | 23584 |
| model serileri yapı tarzı için | P3 |
| Malzeme | Low-Metallic |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.0 CRD 2.0 l | 2007-2010 | Dizel 140 HP | ECD |
| 2.0 VVT 2.0 l | 2007-2010 | Benzin 156 HP | ECN |
| 2.4 2.4 l | 2006-2010 | Benzin 174 HP | EDG |
| 2.4 VVT 2.4 l | 2007-2010 | Benzin 170 HP | ED3, EDG |
| 2.7 2.7 l | 2007-2010 | Benzin 188 HP | EER |
| 2.7 VVT 2.7 l | 2007-2010 | Benzin 186 HP | EER |
| 3.5 3.5 l | 2006-2008 | Benzin 238 HP | EGF |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.7 Flexfuel 2.7 l | 2002-2006 | Benzin/Etanol 203 HP | EER |
| 2.7 V6 24V 2.7 l | 2001-2007 | Benzin 203 HP | EER, EES |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.0 CRD 2.0 l | 2007-2010 | Dizel 140 HP | ECD |
| 2.4 2.4 l | 2007-2010 | Benzin 174 HP | EDG |
| 2.4 VVT 2.4 l | 2007-2010 | Benzin 170 HP | ED3 |
| 3.5 3.5 l | 2007-2010 | Benzin 238 HP | EGG |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.6 1.6 l | 2012 - | Benzin 117 HP | 4A92, NKZ (4A92) |
| 1.6 HDi 115 1.6 l | 2012 - | Dizel 114 HP | 9HD (DV6C) |
| 1.6 HDi 115 AWC 1.6 l | 2012 - | Dizel 114 HP | 9HL (DV6C) |
| 1.8 HDi 150 1.8 l | 2012 - | Dizel 150 HP | 4N13 |
| 1.8 HDi 150 AWC 1.8 l | 2012 - | Dizel 150 HP | 4N13 |
| 2.0 2.0 l | 2012 - | Benzin 150 HP | 4B11 |
| 2.0 AWC 2.0 l | 2012 - | Benzin 150 HP | 4B11 |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.8 1.8 l | 2006-2009 | Benzin 150 HP | EBA |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.4 (JK, JS) 2.4 l | 2012-2014 | Benzin 170 HP | EDG |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.6 DI-D 1.6 l | 2015 - | Dizel 114 HP | 9HD |
| 1.6 DI-D 4WD 1.6 l | 2015 - | Dizel 114 HP | 9HD |
| 1.6 LPG 1.6 l | 2010 - | Benzin/oto gaz (LPG) 117 HP | 4A92 |
| 1.6 MIVEC (GA1W) 1.6 l | 2010 - | Benzin 116 HP | 4A92 |
| 1.6 MIVEC (GA1W) 1.6 l | 2010 - | Benzin 117 HP | 4A92 |
| 1.8 (GA3W) 1.8 l | 2010 - | Benzin 139 HP | 4B10 |
| 1.8 DI-D (GA6W) 1.8 l | 2010 - | Dizel 116 HP | 4N13 |
| 1.8 DI-D (GA6W) 1.8 l | 2010 - | Dizel 150 HP | 4N13 |
| 1.8 DI-D 4WD (GA6W) 1.8 l | 2010 - | Dizel 116 HP | 4N13 |
| 1.8 DI-D 4WD (GA6W) 1.8 l | 2010 - | Dizel 150 HP | 4N13 |
| 2.0 2.0 l | 2010-2012 | Benzin 147 HP | 4B11 |
| 2.0 4WD 2.0 l | 2010 - | Benzin 147 HP | 4B11 |
| 2.0 MIVEC (GA2W) 2.0 l | 2010 - | Benzin 150 HP | 4B11, 4J11 |
| 2.0 MIVEC 4WD 2.0 l | 2010 - | Benzin 150 HP | 4B11, 4J11 |
| 2.0 i 2.0 l | 2010 - | Benzin 160 HP | 4B11 |
| 2.0 i 4WD 2.0 l | 2011 - | Benzin 148 HP | 4B11 |
| 2.0 i 4WD 2.0 l | 2010 - | Benzin 155 HP | 4B11 |
| 2.0 i 4WD 2.0 l | 2010 - | Benzin 160 HP | 4B11 |
| 2.0 i 4WD (GA2W) 2.0 l | 2010 - | Benzin 152 HP | 4B11 |
| 2.2 DI-D 4WD (GA8W) 2.2 l | 2013 - | Dizel 150 HP | 4N14 |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.0 (EA2A) 2.0 l | 2000-2004 | Benzin 133 HP | 4G63 (SOHC 16V) |
| 2.0 (EA2A) 2.0 l | 1996-2000 | Benzin 136 HP | 4G63 (SOHC 16V) |
| 2.4 GDI (EA3A) 2.4 l | 2000-2004 | Benzin 144 HP | 4G64 (GDI) |
| 2.4 GDI (EA3A) 2.4 l | 1999-2000 | Benzin 150 HP | 4G64 (GDI) |
| 2.5 V6 24V (EA5A) 2.5 l | 2000-2004 | Benzin 160 HP | 6A13 |
| 2.5 V6 24V (EA5A) 2.5 l | 1996-2000 | Benzin 163 HP | 6A13 |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.0 (EA2W) 2.0 l | 2000-2003 | Benzin 133 HP | 4G63 (SOHC 16V) |
| 2.0 (EA2W) 2.0 l | 1996-2000 | Benzin 136 HP | 4G63 (SOHC 16V) |
| 2.4 GDI (EA3W) 2.4 l | 2000-2003 | Benzin 144 HP | 4G64 (GDI) |
| 2.4 GDI (EA3W) 2.4 l | 1999-2003 | Benzin 150 HP | 4G64 (GDI) |
| 2.5 V6 24V (EA5W) 2.5 l | 2000-2003 | Benzin 160 HP | 6A13 |
| 2.5 V6 24V (EA5W) 2.5 l | 1996-2000 | Benzin 163 HP | 6A13 |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.4 MIVEC (NA4W) 2.4 l | 2004-2011 | Benzin 177 HP | 4G69 |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.3 1.3 l | 2003-2013 | Benzin 82 HP | 4G13 (16V) |
| 1.6 1.6 l | 2005-2012 | Benzin 110 HP | 4G18 |
| 1.6 (CS3A) 1.6 l | 2003-2013 | Benzin 98 HP | 4G18 |
| 2.0 (CS9A) 2.0 l | 2003-2013 | Benzin 135 HP | 4G63 (DOHC 16V) |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.6 1.6 l | 2003-2008 | Benzin 98 HP | 4G18 |
| 2.0 (CS9W) 2.0 l | 2003-2007 | Benzin 135 HP | 4G63 (DOHC 16V) |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.5 1.5 l | 2008 - | Benzin 109 HP | 4A91 |
| 1.5 Bifuel 1.5 l | 2010 - | Benzin/oto gaz (LPG) 109 HP | 4A91 |
| 1.6 MIVEC 1.6 l | 2010 - | Benzin 117 HP | 4A92 |
| 1.8 (CY3A, CY6A) 1.8 l | 2010 - | Benzin 140 HP | 4B10 |
| 1.8 (CY3A, CY6A) 1.8 l | 2008 - | Benzin 143 HP | 4B10 |
| 1.8 Bifuel (CY3A, CY6A) 1.8 l | 2010 - | Benzin/oto gaz (LPG) 143 HP | 4B10 |
| 1.8 DI-D 1.8 l | 2010 - | Dizel 116 HP | 4N13 |
| 1.8 DI-D (CY9A) 1.8 l | 2010 - | Dizel 150 HP | 4N13 |
| 1.8 Flexfuel (CY3A, CY6A) 1.8 l | 2009 - | Benzin/Etanol 140 HP | 4B10 |
| 1.8 MIVEC (CY3A, CY6A) 1.8 l | 2009 - | Benzin 139 HP | 4J10, 4B10 |
| 2.0 (CY4A) 2.0 l | 2013 - | Benzin 150 HP | 4B11 |
| 2.0 DI-D (CY8A) 2.0 l | 2008 - | Dizel 140 HP | BKD, BWC |
| 2.0 Mivec 2.0 l | 2007 - | Benzin 155 HP | 4B11 |
| 2.0 i (CY4A) 2.0 l | 2007 - | Benzin 154 HP | 4B11 |
| 2.0 i (CY4A) 2.0 l | 2009 - | Benzin 160 HP | 4B11 |
| 2.0 i Ralliart 4WD (CY4A) 2.0 l | 2008 - | Benzin 241 HP | 4B11-T/C |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.5 1.5 l | 2008 - | Benzin 109 HP | 4A91 |
| 1.5 Bifuel 1.5 l | 2010 - | Benzin/oto gaz (LPG) 109 HP | 4A91 |
| 1.6 MIVEC 1.6 l | 2010 - | Benzin 117 HP | 4A92 |
| 1.8 (CX3A) 1.8 l | 2008 - | Benzin 143 HP | 4B10 |
| 1.8 Bifuel (CX3A, CX6A) 1.8 l | 2010 - | Benzin/oto gaz (LPG) 143 HP | 4B10 |
| 1.8 DI-D 1.8 l | 2010 - | Dizel 116 HP | 4N13 |
| 1.8 DI-D (CX9A) 1.8 l | 2010 - | Dizel 150 HP | 4N13 |
| 1.8 Flex (CX3A, CX6A) 1.8 l | 2009 - | Benzin/Etanol 140 HP | 4B10 |
| 1.8 MIVEC (CX3A, CX6A) 1.8 l | 2009 - | Benzin 140 HP | 4B10 |
| 2.0 DI-D (CX8A) 2.0 l | 2008 - | Dizel 140 HP | BKD, BWC |
| 2.0 Ralliart 4WD (CX4A) 2.0 l | 2008 - | Benzin 241 HP | 4B11-T/C |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.4 4WD (CU4W) 2.4 l | 2003-2006 | Benzin 139 HP | 4G64 (16V) |
| 2.4 HDD Mivec (CU5W) 2.4 l | 2001-2006 | Benzin 160 HP | 4G69 |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.4 (CW5W) 2.4 l | 2006-2012 | Benzin 170 HP | 4B12 |
| 2.4 4WD (CW5W) 2.4 l | 2007-2012 | Benzin 170 HP | 4B12 |
| 3.0 4WD (CW6W) 3.0 l | 2006-2012 | Benzin 220 HP | 6B31 |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.0 2.0 l | 2012-2022 | Benzin 144 HP | 4B11 |
| 2.0 (GF2W) 2.0 l | 2012-2022 | Benzin 146 HP | 4B11 |
| 2.0 4WD (GF7W, GF2W) 2.0 l | 2012-2022 | Benzin 146 HP | 4B11 |
| 2.0 Bifuel 2.0 l | 2012-2022 | Benzin/oto gaz (LPG) 146 HP | 4J11 |
| 2.0 Bifuel 4WD 2.0 l | 2012-2022 | Benzin/oto gaz (LPG) 146 HP | 4J11 |
| 2.4 (GF8W) 2.4 l | 2012-2022 | Benzin 169 HP | 4J12 |
| 2.4 4WD 2.4 l | 2012-2022 | Benzin 167 HP | 4B12 |
| 3.0 4WD 3.0 l | 2012-2022 | Benzin 224 HP | 6B31 |
| 3.0 4WD 3.0 l | 2014-2022 | Benzin 230 HP | 6B31 |
| 3.0 GT 4WD 3.0 l | 2012-2022 | Benzin 227 HP | 6B31 |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.0 (N63W) 2.0 l | 2000-2002 | Benzin 133 HP | 4G63 (SOHC 16V) |
| 2.0 (N63W) 2.0 l | 1999-2002 | Benzin 136 HP | 4G63 (SOHC 16V) |
| 2.4 GDI (N64W) 2.4 l | 1999-2002 | Benzin 147 HP | 4G64 (GDI) |
| 2.4 GDI (N64W) 2.4 l | 1999-2003 | Benzin 150 HP | 4G64 (GDI) |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.4 GDi GLX (N84W) 2.4 l | 1997-2000 | Benzin 150 HP | 4G64 (GDI) |
| 2.4 GDi GLX 4WD (N94W) 2.4 l | 1997-2000 | Benzin 150 HP | 4G64 (GDI) |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.6 1.6 l | 2012 - | Benzin 117 HP | 4A92 |
| 1.6 HDi 1.6 l | 2012 - | Dizel 114 HP | 9HD (DV6C) |
| 1.6 HDi AWC 1.6 l | 2012 - | Dizel 114 HP | 9HD (DV6C) |
| 1.8 HDi 1.8 l | 2012 - | Dizel 150 HP | 6HZ (4N13) |
| 1.8 HDi AWC 1.8 l | 2012 - | Dizel 150 HP | 6HZ (4N13) |
| 2.0 2.0 l | 2013 - | Benzin 150 HP | 4B11 |
| 2.0 AWC 2.0 l | 2012 - | Benzin 150 HP | 4B11 |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.8 (CY3S) 1.8 l | 2010-2015 | Benzin 140 HP | 4B10 |
| 2.0 (CY4S) 2.0 l | 2010-2015 | Benzin 150 HP | 4B11 |
