Ürün Kodu: 0986495278 Barkod: 4047025338202 EAN: 4047025338202
Bosch 0986495278 Ön Fren Balatası - Mercedes S-Serisi/M-Serisi/Sl (1992-2013)
2.347,48 TL
ORİJİNAL
ÜCRETSİZ KARGO
VADE FARKSIZ 5 TAKSİT
Aynı Gün Kargo İçin Kalan Süre:
Bu Ürün Sadece İnternet Mağazamızda Bulunuyor
| Genişlik [mm] | 117,8 |
| Yükseklik [mm] | 71,5 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| İlave Ürün/Bilgi 2 | Montaj talimatı ile |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 16 |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986495278 Ön Fren Balatası - Mercedes S-Serisi/M-Serisi/Sl (1992-2013)
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Mb ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🚗 Uyumlu Araçlar: Mb
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 495 278 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Uzunluk (ambalajsız) | 117,8 mm |
| Eni (ambalajsız) | 117,8 mm |
| Yükseklik (ambalajsız) | 71,5 mm |
| Önerilen aksesuar | 1987473070 |
| Önerilen aksesuar | 1987474966 |
| Önerilen aksesuar | 1987474338 |
| Önerilen aksesuar | 1987473586 |
| Genişlik | 117,8 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 16 mm |
| Yükseklik | 71,5 mm |
| Eğimli | Evet |
| Uyarı kontağı türü | Yok |
| Yaylı | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Hayır |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 16 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 23.271 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Ek bilgiler | Montaj kılavuzu dahil |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP2205 |
| Standart tanım | E9 90R-02A1527/0282 |
| WVA-Numarası | 23271 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| MERCEDES-BENZ | 003 420 05 20 |
| MERCEDES-BENZ | 003 420 08 20 |
| MERCEDES-BENZ | 003 420 18 20 |
| MERCEDES-BENZ | 003 420 42 20 |
| MERCEDES-BENZ | 003 420 58 20 |
| MERCEDES-BENZ | 003 420 89 20 |
| MERCEDES-BENZ | 004 420 04 20 |
| MERCEDES-BENZ | 004 420 05 20 |
| MERCEDES-BENZ | 004 420 08 20 |
| MERCEDES-BENZ | 004 420 90 20 |
| MERCEDES-BENZ | 005 420 60 20 |
| MERCEDES-BENZ | 006 420 32 20 |
| MERCEDES-BENZ | 163 420 06 20 |
| MERCEDES-BENZ | 163 420 06 20 37 |
| MERCEDES-BENZ | 163 420 08 20 |
| MERCEDES-BENZ | 221 420 07 20 |
| MERCEDES-BENZ | 34205820 |
| MERCEDES-BENZ | 44200520 |
| MERCEDES-BENZ | 44209020 |
| MERCEDES-BENZ | A 003 420 05 20 |
| MERCEDES-BENZ | A 003 420 08 20 |
| MERCEDES-BENZ | A 003 420 18 20 |
| MERCEDES-BENZ | A 003 420 42 20 |
| MERCEDES-BENZ | A 003 420 58 20 |
| MERCEDES-BENZ | A 003 420 89 20 |
| MERCEDES-BENZ | A 004 420 04 20 |
| MERCEDES-BENZ | A 004 420 05 20 |
| MERCEDES-BENZ | A 004 420 08 20 |
| MERCEDES-BENZ | A 004 420 90 20 |
| MERCEDES-BENZ | A 005 420 60 20 |
| MERCEDES-BENZ | A 006 420 32 20 |
| MERCEDES-BENZ | A 163 420 06 20 |
| MERCEDES-BENZ | A 163 420 06 20 37 |
| MERCEDES-BENZ | A 163 420 08 20 |
| MERCEDES-BENZ | A 221 420 07 20 |
| Genişlik [mm] | 117,8 |
| Yükseklik [mm] | 71,5 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| İlave Ürün/Bilgi 2 | Montaj talimatı ile |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 16 |
| WVA numarası | 23271 |
| Fren /Sürüş dinamiği | ESP'li araçlar için |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Üretici kısıtlaması | Brembo System |
| Fren sistemi | Brembo |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| ML 270 CDI (163.113) 2.7 l | 1999-2005 | Dizel 163 HP | OM 612.963 |
| ML 320 (163.154) 3.2 l | 1998-2002 | Benzin 218 HP | M 112.942 |
| ML 350 3.7 l | 2003-2005 | Benzin 235 HP | M 112.970 |
| ML 350 (163.157) 3.7 l | 2002-2005 | Benzin 245 HP | M 112.970 |
| ML 400 CDI (163.128) 4.0 l | 2001-2005 | Dizel 250 HP | OM 628.963 |
| ML 430 (163.172) 4.3 l | 1998-2005 | Benzin 272 HP | M 113.942 |
| ML 500 (163.175) 5.0 l | 2001-2005 | Benzin 292 HP | M 113.964, M 113.965 |
| ML 55 AMG (163.174) 5.4 l | 2000-2005 | Benzin 347 HP | M 113.981 |
MERCEDES-BENZ M-SERISI (W163)
Gövde: ML 270 CDI (163.113)
Model No: 2.7 l
Yıl: 1999-2005
Motor: Dizel 163 HP
Motor Kodu: OM 612.963
MERCEDES-BENZ M-SERISI (W163)
Gövde: ML 320 (163.154)
Model No: 3.2 l
Yıl: 1998-2002
Motor: Benzin 218 HP
Motor Kodu: M 112.942
MERCEDES-BENZ M-SERISI (W163)
Gövde: ML 350
Model No: 3.7 l
Yıl: 2003-2005
Motor: Benzin 235 HP
Motor Kodu: M 112.970
MERCEDES-BENZ M-SERISI (W163)
Gövde: ML 350 (163.157)
Model No: 3.7 l
Yıl: 2002-2005
Motor: Benzin 245 HP
Motor Kodu: M 112.970
MERCEDES-BENZ M-SERISI (W163)
Gövde: ML 400 CDI (163.128)
Model No: 4.0 l
Yıl: 2001-2005
Motor: Dizel 250 HP
Motor Kodu: OM 628.963
MERCEDES-BENZ M-SERISI (W163)
Gövde: ML 430 (163.172)
Model No: 4.3 l
Yıl: 1998-2005
Motor: Benzin 272 HP
Motor Kodu: M 113.942
MERCEDES-BENZ M-SERISI (W163)
Gövde: ML 500 (163.175)
Model No: 5.0 l
Yıl: 2001-2005
Motor: Benzin 292 HP
Motor Kodu: M 113.964, M 113.965
MERCEDES-BENZ M-SERISI (W163)
Gövde: ML 55 AMG (163.174)
Model No: 5.4 l
Yıl: 2000-2005
Motor: Benzin 347 HP
Motor Kodu: M 113.981
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| S 280 (220.063, 220.163) 2.8 l | 1998-2005 | Benzin 204 HP | M 112.922 |
| S 320 (220.065, 220.165) 3.2 l | 1998-2005 | Benzin 224 HP | M 112.944 |
| S 320 CDI (220.026, 220.126) 3.2 l | 1999-2002 | Dizel 197 HP | OM 613.960 |
| S 400 CDI (220.028, 220.128) 4.0 l | 2000-2005 | Dizel 250 HP | OM 628.960 |
| S 400 CDI (220.028, 220.128) 4.0 l | 2003-2005 | Dizel 260 HP | OM 628.960 |
| S 430, S 430 L (220.070, 220.170) 4.3 l | 1998-2005 | Benzin 279 HP | M 113.941 |
| S 500 (220.075, 220.175, 220.875) 5.0 l | 1998-2003 | Benzin 299 HP | M 113.960 |
| S 500, S 500 L (220.075, 220.175, 220.875) 5.0 l | 1998-2005 | Benzin 306 HP | M 113.960, M 113.966 |
| S 55 AMG (220.073, 220.173) 5.5 l | 1999-2005 | Benzin 360 HP | M 113.986 |
| S 600, S 600 L (220.878, 220.178) 5.8 l | 2000-2005 | Benzin 367 HP | M 137.970 |
MERCEDES-BENZ S-SERISI (W220, V220)
Gövde: S 280 (220.063, 220.163)
Model No: 2.8 l
Yıl: 1998-2005
Motor: Benzin 204 HP
Motor Kodu: M 112.922
MERCEDES-BENZ S-SERISI (W220, V220)
Gövde: S 320 (220.065, 220.165)
Model No: 3.2 l
Yıl: 1998-2005
Motor: Benzin 224 HP
Motor Kodu: M 112.944
MERCEDES-BENZ S-SERISI (W220, V220)
Gövde: S 320 CDI (220.026, 220.126)
Model No: 3.2 l
Yıl: 1999-2002
Motor: Dizel 197 HP
Motor Kodu: OM 613.960
MERCEDES-BENZ S-SERISI (W220, V220)
Gövde: S 400 CDI (220.028, 220.128)
Model No: 4.0 l
Yıl: 2000-2005
Motor: Dizel 250 HP
Motor Kodu: OM 628.960
MERCEDES-BENZ S-SERISI (W220, V220)
Gövde: S 400 CDI (220.028, 220.128)
Model No: 4.0 l
Yıl: 2003-2005
Motor: Dizel 260 HP
Motor Kodu: OM 628.960
MERCEDES-BENZ S-SERISI (W220, V220)
Gövde: S 430, S 430 L (220.070, 220.170)
Model No: 4.3 l
Yıl: 1998-2005
Motor: Benzin 279 HP
Motor Kodu: M 113.941
MERCEDES-BENZ S-SERISI (W220, V220)
Gövde: S 500 (220.075, 220.175, 220.875)
Model No: 5.0 l
Yıl: 1998-2003
Motor: Benzin 299 HP
Motor Kodu: M 113.960
MERCEDES-BENZ S-SERISI (W220, V220)
Gövde: S 500, S 500 L (220.075, 220.175, 220.875)
Model No: 5.0 l
Yıl: 1998-2005
Motor: Benzin 306 HP
Motor Kodu: M 113.960, M 113.966
MERCEDES-BENZ S-SERISI (W220, V220)
Gövde: S 55 AMG (220.073, 220.173)
Model No: 5.5 l
Yıl: 1999-2005
Motor: Benzin 360 HP
Motor Kodu: M 113.986
MERCEDES-BENZ S-SERISI (W220, V220)
Gövde: S 600, S 600 L (220.878, 220.178)
Model No: 5.8 l
Yıl: 2000-2005
Motor: Benzin 367 HP
Motor Kodu: M 137.970
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| S 600 (221.176) 5.5 l | 2005-2013 | Benzin 517 HP | M 275.953 |
MERCEDES-BENZ S-SERISI (W221, V221)
Gövde: S 600 (221.176)
Model No: 5.5 l
Yıl: 2005-2013
Motor: Benzin 517 HP
Motor Kodu: M 275.953
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| CL 500 (215.375) 5.0 l | 1999-2006 | Benzin 306 HP | M 113.960 |
| CL 55 AMG (215.373) 5.4 l | 1999-2006 | Benzin 360 HP | M 113.986 |
| CL 600 (215.378) 5.8 l | 1999-2006 | Benzin 367 HP | M 137.970 |
MERCEDES-BENZ S-SERISI Coupe (C215)
Gövde: CL 500 (215.375)
Model No: 5.0 l
Yıl: 1999-2006
Motor: Benzin 306 HP
Motor Kodu: M 113.960
MERCEDES-BENZ S-SERISI Coupe (C215)
Gövde: CL 55 AMG (215.373)
Model No: 5.4 l
Yıl: 1999-2006
Motor: Benzin 360 HP
Motor Kodu: M 113.986
MERCEDES-BENZ S-SERISI Coupe (C215)
Gövde: CL 600 (215.378)
Model No: 5.8 l
Yıl: 1999-2006
Motor: Benzin 367 HP
Motor Kodu: M 137.970
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 280 (129.059) 2.8 l | 1998-2001 | Benzin 204 HP | M 112.923 |
| 320 (129.064) 3.2 l | 1998-2001 | Benzin 224 HP | M 112.943 |
| 500 (129.068) 5.0 l | 1998-2001 | Benzin 306 HP | M 113.961 |
| 600 (129.076) 6.0 l | 1992-2001 | Benzin 394 HP | M 120.981, M 120.983 |
MERCEDES-BENZ SL (R129)
Gövde: 280 (129.059)
Model No: 2.8 l
Yıl: 1998-2001
Motor: Benzin 204 HP
Motor Kodu: M 112.923
MERCEDES-BENZ SL (R129)
Gövde: 320 (129.064)
Model No: 3.2 l
Yıl: 1998-2001
Motor: Benzin 224 HP
Motor Kodu: M 112.943
MERCEDES-BENZ SL (R129)
Gövde: 500 (129.068)
Model No: 5.0 l
Yıl: 1998-2001
Motor: Benzin 306 HP
Motor Kodu: M 113.961
MERCEDES-BENZ SL (R129)
Gövde: 600 (129.076)
Model No: 6.0 l
Yıl: 1992-2001
Motor: Benzin 394 HP
Motor Kodu: M 120.981, M 120.983
