Ürün Kodu: 0986495305 Barkod: 4047025338417 EAN: 4047025338417
Bosch 0986495305 Arka Fren Balatası - Alfa Romeo Giulietta (2010-2020, 1.4-2.0L)
2.087,99 TL
ORİJİNAL
ÜCRETSİZ KARGO
VADE FARKSIZ 5 TAKSİT
Aynı Gün Kargo İçin Kalan Süre:
Bu Ürün Sadece İnternet Mağazamızda Bulunuyor
| Genişlik [mm] | 95,6 |
| Yükseklik [mm] | 48,1 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| Aşınma ikaz kontağı | Entegre aşınma sensörüne sahip |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986495305 Arka Fren Balatası - Alfa Romeo Giulietta (2010-2020, 1.4-2.0L)
Bosch Arka Arka Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Alfa Romeo Giulietta ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🚗 Uyumlu Araçlar: Alfa Romeo Giulietta
📅 Yıl Aralığı: 2010-2020
🔧 Motor Hacmi: 1.4-2.0L
🔧 Motor Hacmi: 1.4-2.0L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 495 305 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; arka |
| Makale durumu | Normal |
| Eni (ambalajsız) | 95,6 mm |
| Yükseklik (ambalajsız) | 48,1 mm |
| Genişlik | 95,6 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 17,8 mm |
| Yükseklik | 48,1 mm |
| Eğimli | Evet |
| Uyarı kontağı türü | Elektrikli |
| Uyarı kontağı sayısı | 2 |
| Yaylı | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 17,8 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 25.215 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Uyarı kontağı | entegre aşınma sensörlü |
| Ek bilgiler | Montaj kılavuzu dahil |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP1594 |
| Standart tanım | E9-90R-02A1180/2998 |
| WVA-Numarası | 25156 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| ALFA ROMEO | 77365357 |
| FIAT | 71770092 |
| FIAT | 77365357 |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| FIAT | |
| ALFA ROMEO |
| Genişlik [mm] | 95,6 |
| Yükseklik [mm] | 48,1 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| Aşınma ikaz kontağı | Entegre aşınma sensörüne sahip |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 17,8 |
| WVA numarası | 25215 |
| Malzeme | Low-Metallic |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.4 BiFuel (940FXA1A, 940FXT1A) 1.4 l | 2011-2017 | Benzin/oto gaz (LPG) 120 HP | 198 A4.000 |
| 1.4 TB (940.FYA1A) 1.4 l | 2014-2018 | Benzin 150 HP | 940 C2.000 |
| 1.4 TB (940FXA1A, 940FXT1A) 1.4 l | 2010-2020 | Benzin 120 HP | 198 A4.000, 940 B7.000 |
| 1.4 TB (940FXB1A, 940FXB11) 1.4 l | 2010-2018 | Benzin 170 HP | 940 A2.000 |
| 1.6 JTDM (940FYB11, 940FYB1A, 940FYF11, 940FYF1A) 1.6 l | 2015-2020 | Dizel 120 HP | 940 C1.000, 552 80 444, 940 C5.000 |
| 1.6 JTDM (940FYE11, 940FYE1A) 1.6 l | 2015-2018 | Dizel 116 HP | 940 C5.000 |
| 2.0 JTDM (940FXE1A, 940FXG11) 2.0 l | 2010-2020 | Dizel 170 HP | 940 A4.000, 552 83 099 |
| 2.0 JTDM (940FXH1A, 940FXH11, 940FXZ11, 940FXZ1A) 2.0 l | 2010-2018 | Dizel 163 HP | 940 B9.000, 940 A7.000 |
| 2.0 JTDM (940FXM1A, 940FXS1A, 940FYD1A) 2.0 l | 2010-2016 | Dizel 136 HP | 940 A8.000, 940 C4.000, 940 B6.000 |
| 2.0 JTDM (940FXQ1A, 940FYC1A) 2.0 l | 2013-2018 | Dizel 150 HP | 940 C3.000, 940 B5.000 |
| 2.0 JTDM (940FXV11) 2.0 l | 2013-2018 | Dizel 175 HP | 940 B4.000 |
ALFA ROMEO GIULIETTA (940_)
Gövde: 1.4 BiFuel (940FXA1A, 940FXT1A)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2011-2017
Motor: Benzin/oto gaz (LPG) 120 HP
Motor Kodu: 198 A4.000
ALFA ROMEO GIULIETTA (940_)
Gövde: 1.4 TB (940.FYA1A)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2014-2018
Motor: Benzin 150 HP
Motor Kodu: 940 C2.000
ALFA ROMEO GIULIETTA (940_)
Gövde: 1.4 TB (940FXA1A, 940FXT1A)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2010-2020
Motor: Benzin 120 HP
Motor Kodu: 198 A4.000, 940 B7.000
ALFA ROMEO GIULIETTA (940_)
Gövde: 1.4 TB (940FXB1A, 940FXB11)
Model No: 1.4 l
Yıl: 2010-2018
Motor: Benzin 170 HP
Motor Kodu: 940 A2.000
ALFA ROMEO GIULIETTA (940_)
Gövde: 1.6 JTDM (940FYB11, 940FYB1A, 940FYF11, 940FYF1A)
Model No: 1.6 l
Yıl: 2015-2020
Motor: Dizel 120 HP
Motor Kodu: 940 C1.000, 552 80 444, 940 C5.000
ALFA ROMEO GIULIETTA (940_)
Gövde: 1.6 JTDM (940FYE11, 940FYE1A)
Model No: 1.6 l
Yıl: 2015-2018
Motor: Dizel 116 HP
Motor Kodu: 940 C5.000
ALFA ROMEO GIULIETTA (940_)
Gövde: 2.0 JTDM (940FXE1A, 940FXG11)
Model No: 2.0 l
Yıl: 2010-2020
Motor: Dizel 170 HP
Motor Kodu: 940 A4.000, 552 83 099
ALFA ROMEO GIULIETTA (940_)
Gövde: 2.0 JTDM (940FXH1A, 940FXH11, 940FXZ11, 940FXZ1A)
Model No: 2.0 l
Yıl: 2010-2018
Motor: Dizel 163 HP
Motor Kodu: 940 B9.000, 940 A7.000
ALFA ROMEO GIULIETTA (940_)
Gövde: 2.0 JTDM (940FXM1A, 940FXS1A, 940FYD1A)
Model No: 2.0 l
Yıl: 2010-2016
Motor: Dizel 136 HP
Motor Kodu: 940 A8.000, 940 C4.000, 940 B6.000
ALFA ROMEO GIULIETTA (940_)
Gövde: 2.0 JTDM (940FXQ1A, 940FYC1A)
Model No: 2.0 l
Yıl: 2013-2018
Motor: Dizel 150 HP
Motor Kodu: 940 C3.000, 940 B5.000
ALFA ROMEO GIULIETTA (940_)
Gövde: 2.0 JTDM (940FXV11)
Model No: 2.0 l
Yıl: 2013-2018
Motor: Dizel 175 HP
Motor Kodu: 940 B4.000






