Ürün Kodu: 0986424661 Barkod: 3165143761151 EAN: 3165143761151
4047024949065
Bosch 0986424661 Arka Fren Balatası - Honda Accord (1998-2008, 1.8-2.4L)
1.115,54 TL
ORİJİNAL
VADE FARKSIZ 5 TAKSİT
Aynı Gün Kargo İçin Kalan Süre:
Bu Ürün Sadece İnternet Mağazamızda Bulunuyor
| Genişlik [mm] | 86,9 |
| Yükseklik [mm] | 52,1 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| İlave Ürün/Bilgi 2 | Gıcırdamayı önleyici sac |
| Aşınma ikaz kontağı | Sesli aşınma uyarısı |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 15,45 |
| WVA numarası | 23527 |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986424661 Arka Fren Balatası - Honda Accord (1998-2008, 1.8-2.4L)
Bosch Arka Arka Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Honda Accord ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🚗 Uyumlu Araçlar: Honda Accord
📅 Yıl Aralığı: 1998-2008
🔧 Motor Hacmi: 1.8-2.4L
🔧 Motor Hacmi: 1.8-2.4L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 424 661 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; arka |
| Makale durumu | Normal |
| Üretim bilgileri | Aynı model Bosch ürünü veya Lucas-Girling için parça |
| Önerilen aksesuar | SELECTIVE |
| Genişlik | 86,9 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 15,45 mm |
| Yükseklik | 52,1 mm |
| Eğimli | Hayır |
| Yağmur yivi sayısı | 0 |
| Uyarı kontağı türü | Yok |
| Yaylı | Hayır |
| Monte edilmiş piston klipsli | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 15,45 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 23.527 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Uyarı kontağı | Sesli aşınma uyarısı var |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP377 |
| Standart tanım | E9-90R-02A1180/0270 |
| WVA-Numarası | 23527 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| HONDA | 1JO698151B |
| HONDA | 43022-S1A-E02 |
| HONDA | 43022-S1A-E03 |
| HONDA | 43022-S1A-E30 |
| HONDA | 43022-S1A-E50 |
| HONDA | 43022-SEA-E01 |
| HONDA | 43022-SEA-E10 |
🔴 Montaj Notu: Aynı model Bosch ürünü veya Lucas-Girling için parça
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| HONDA |
| Genişlik [mm] | 86,9 |
| Yükseklik [mm] | 52,1 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| İlave Ürün/Bilgi 2 | Gıcırdamayı önleyici sac |
| Aşınma ikaz kontağı | Sesli aşınma uyarısı |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 15,45 |
| WVA numarası | 23527 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Fren sistemi | Lucas-Girling |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.8 i (CG8) 1.8 l | 1998-2002 | Benzin 136 HP | F18B2 |
| 2.0 Turbo DI (CH2) 2.0 l | 1999-2002 | Dizel 105 HP | 20T2N |
| 2.0 i (CG9) 2.0 l | 1998-2001 | Benzin 147 HP | F20B6 |
| 2.2 Type-R (CH1) 2.2 l | 1999-2002 | Benzin 212 HP | H22A7 |
HONDA ACCORD VI (CK, CG, CH, CF, CL)
Gövde: 1.8 i (CG8)
Model No: 1.8 l
Yıl: 1998-2002
Motor: Benzin 136 HP
Motor Kodu: F18B2
HONDA ACCORD VI (CK, CG, CH, CF, CL)
Gövde: 2.0 Turbo DI (CH2)
Model No: 2.0 l
Yıl: 1999-2002
Motor: Dizel 105 HP
Motor Kodu: 20T2N
HONDA ACCORD VI (CK, CG, CH, CF, CL)
Gövde: 2.0 i (CG9)
Model No: 2.0 l
Yıl: 1998-2001
Motor: Benzin 147 HP
Motor Kodu: F20B6
HONDA ACCORD VI (CK, CG, CH, CF, CL)
Gövde: 2.2 Type-R (CH1)
Model No: 2.2 l
Yıl: 1999-2002
Motor: Benzin 212 HP
Motor Kodu: H22A7
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.8 i (CH6) 1.8 l | 1999-2002 | Benzin 136 HP | F18B4, F18B2 |
| 2.0 (CH7) 2.0 l | 1999-2002 | Benzin 147 HP | F20B6 |
| 2.0 TDi (CH8) 2.0 l | 1999-2000 | Dizel 105 HP | 20T2N |
| 2.3 (CL4) 2.3 l | 2000-2002 | Benzin 154 HP | F23Z5 |
HONDA ACCORD VI HB (CH, CL)
Gövde: 1.8 i (CH6)
Model No: 1.8 l
Yıl: 1999-2002
Motor: Benzin 136 HP
Motor Kodu: F18B4, F18B2
HONDA ACCORD VI HB (CH, CL)
Gövde: 2.0 (CH7)
Model No: 2.0 l
Yıl: 1999-2002
Motor: Benzin 147 HP
Motor Kodu: F20B6
HONDA ACCORD VI HB (CH, CL)
Gövde: 2.0 TDi (CH8)
Model No: 2.0 l
Yıl: 1999-2000
Motor: Dizel 105 HP
Motor Kodu: 20T2N
HONDA ACCORD VI HB (CH, CL)
Gövde: 2.3 (CL4)
Model No: 2.3 l
Yıl: 2000-2002
Motor: Benzin 154 HP
Motor Kodu: F23Z5
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.0 (CL7) 2.0 l | 2003-2008 | Benzin 155 HP | K20Z2, K20A6 |
| 2.2 i-CTDi (CN1) 2.2 l | 2004-2008 | Dizel 140 HP | N22A1 |
| 2.4 (CL9) 2.4 l | 2006-2008 | Benzin 154 HP | K24A8 |
| 2.4 (CL9) 2.4 l | 2003-2008 | Benzin 190 HP | K24A3, K24A |
| 2.4 Vtec 2.4 l | 2006-2008 | Benzin 166 HP | K24A8 |
HONDA ACCORD VII (CL, CN)
Gövde: 2.0 (CL7)
Model No: 2.0 l
Yıl: 2003-2008
Motor: Benzin 155 HP
Motor Kodu: K20Z2, K20A6
HONDA ACCORD VII (CL, CN)
Gövde: 2.2 i-CTDi (CN1)
Model No: 2.2 l
Yıl: 2004-2008
Motor: Dizel 140 HP
Motor Kodu: N22A1
HONDA ACCORD VII (CL, CN)
Gövde: 2.4 (CL9)
Model No: 2.4 l
Yıl: 2006-2008
Motor: Benzin 154 HP
Motor Kodu: K24A8
HONDA ACCORD VII (CL, CN)
Gövde: 2.4 (CL9)
Model No: 2.4 l
Yıl: 2003-2008
Motor: Benzin 190 HP
Motor Kodu: K24A3, K24A
HONDA ACCORD VII (CL, CN)
Gövde: 2.4 Vtec
Model No: 2.4 l
Yıl: 2006-2008
Motor: Benzin 166 HP
Motor Kodu: K24A8






