Bosch 0986424875 Arka Fren Balatası - Volkswagen Amarok/Crafter, Man Tge (2010-2024, 2.0-3.0L)
| Genişlik [mm] | 141,2 |
| Yükseklik [mm] | 65,4 |
| OE numarası için | 65 50820 6005 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986424875 Arka Fren Balatası - Volkswagen Amarok/Crafter, Man Tge (2010-2024, 2.0-3.0L)
Bosch Arka Arka Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Man TGE/eTGE, Volkswagen Amarok/Crafter/Grand... ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🔧 Motor Hacmi: 2.0-3.0L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 424 875 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; arka |
| Makale durumu | Normal |
| Önerilen aksesuar | 1987473609 |
| Genişlik | 141,2 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 19,05 mm |
| Yükseklik | 65,4 mm |
| Eğimli | Evet |
| Uyarı kontağı türü | Yok |
| Yaylı | Evet |
| Yay sayısı | 8 |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Evet |
| Cıvata sayısı | 4 |
| Nominal kalınlık | 19,05 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 22.802 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP2498 |
| Standart tanım | E9-90R-02A1200/5196 |
| WVA-Numarası | 22802 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| AUDI | 2H6 698 451 A |
| AUDI | 2H6698451 |
| AUDI | 2N0698451 |
| MAN | 65 50820 6005 |
| SEAT | 2H6 698 451 A |
| SEAT | 2H6698451 |
| SEAT | 2N0698451 |
| SKODA | 2H6 698 451 A |
| SKODA | 2H6698451 |
| SKODA | 2N0698451 |
| VW (VOLKSWAGEN) | 2H6 698 451 A |
| VW (VOLKSWAGEN) | 2H6698451 |
| VW (VOLKSWAGEN) | 2N0698451 |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| VW | |
| MAN | |
| AUDI | |
| SEAT | |
| SKODA |
| Genişlik [mm] | 141,2 |
| Yükseklik [mm] | 65,4 |
| OE numarası için | 65 50820 6005 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 19,05 |
| WVA numarası | 22802 |
| model serileri yapı tarzı için | S6,S7 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Cıvataların adedi | 4 |
| Yay sayısı | 8 |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.0 BiTDI 2.0 l | 2011 - | Dizel 180 HP | CNEA, CSHA |
| 2.0 BiTDI 4motion 2.0 l | 2011 - | Dizel 180 HP | CNEA, CSHA |
| 2.0 TDI 2.0 l | 2012 - | Dizel 140 HP | CNFB |
| 2.0 TDI 4motion 2.0 l | 2012-2022 | Dizel 140 HP | CNFB |
| 2.0 TSI 2.0 l | 2010-2016 | Benzin 160 HP | CFPA |
| 3.0 TDI 3.0 l | 2016-2020 | Dizel 163 HP | DDXA |
| 3.0 TDI 4motion 3.0 l | 2016-2020 | Dizel 163 HP | DDXA |
| 3.0 TDI 4motion 3.0 l | 2016-2020 | Dizel 204 HP | DDXB |
| 3.0 TDI 4motion 3.0 l | 2016-2022 | Dizel 224 HP | DDXD, DDXC |
| 3.0 TDI 4motion 3.0 l | 2018 - | Dizel 258 HP | DDXE |








