Ürün Kodu: 0986460046 Barkod: 4047026586602 EAN: 4047026586602
Bosch 0986460046 Ön Fren Balatası - Volkswagen Amarok/Multi (2010-2024, 1.5-3.0L)
2.911,61 TL
ORİJİNAL
ÜCRETSİZ KARGO
VADE FARKSIZ 5 TAKSİT
Aynı Gün Kargo İçin Kalan Süre:
Bu Ürün Sadece İnternet Mağazamızda Bulunuyor
| Genişlik [mm] | 163,5 |
| Yükseklik [mm] | 75,6 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 19,2 |
| WVA numarası | 22644 |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986460046 Ön Fren Balatası - Volkswagen Amarok/Multi (2010-2024, 1.5-3.0L)
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Volkswagen Amarok/Multivan ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🚗 Uyumlu Araçlar: Volkswagen Amarok/Multivan
📅 Yıl Aralığı: 2016-2024
🔧 Motor Hacmi: 1.5-3.0L
🔧 Motor Hacmi: 1.5-3.0L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 460 046 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Önerilen aksesuar | 1987474311 |
| Önerilen aksesuar | 1987473610 |
| Genişlik | 163,5 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 19,2 mm |
| Yükseklik | 75,6 mm |
| Eğimli | Evet |
| Uyarı kontağı türü | Yok |
| Yaylı | Evet |
| Yay sayısı | 8 |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 19,2 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 22.644 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP2757 |
| Standart tanım | E9 90R-02A1080/5216 |
| WVA-Numarası | 22644 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| VW (VOLKSWAGEN) | 2H6 698 151 A |
| VW (VOLKSWAGEN) | 7T0 698 151 A |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| VW |
| Genişlik [mm] | 163,5 |
| Yükseklik [mm] | 75,6 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 19,2 |
| WVA numarası | 22644 |
| model serileri yapı tarzı için | S6,S7 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Yay sayısı | 8 |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.0 BiTDI 2.0 l | 2011 - | Dizel 180 HP | CNEA, CSHA |
| 2.0 BiTDI 4motion 2.0 l | 2011 - | Dizel 180 HP | CNEA, CSHA |
| 2.0 TDI 2.0 l | 2012 - | Dizel 140 HP | CNFB |
| 2.0 TDI 4motion 2.0 l | 2012-2022 | Dizel 140 HP | CNFB |
| 2.0 TSI 2.0 l | 2010-2016 | Benzin 160 HP | CFPA |
| 3.0 TDI 3.0 l | 2016-2020 | Dizel 163 HP | DDXA |
| 3.0 TDI 4motion 3.0 l | 2016-2020 | Dizel 163 HP | DDXA |
| 3.0 TDI 4motion 3.0 l | 2016-2020 | Dizel 204 HP | DDXB |
| 3.0 TDI 4motion 3.0 l | 2016-2022 | Dizel 224 HP | DDXD, DDXC |
| 3.0 TDI 4motion 3.0 l | 2018 - | Dizel 258 HP | DDXE |
VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD)
Gövde: 2.0 BiTDI
Model No: 2.0 l
Yıl: 2011 -
Motor: Dizel 180 HP
Motor Kodu: CNEA, CSHA
VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD)
Gövde: 2.0 BiTDI 4motion
Model No: 2.0 l
Yıl: 2011 -
Motor: Dizel 180 HP
Motor Kodu: CNEA, CSHA
VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD)
Gövde: 2.0 TDI
Model No: 2.0 l
Yıl: 2012 -
Motor: Dizel 140 HP
Motor Kodu: CNFB
VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD)
Gövde: 2.0 TDI 4motion
Model No: 2.0 l
Yıl: 2012-2022
Motor: Dizel 140 HP
Motor Kodu: CNFB
VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD)
Gövde: 2.0 TSI
Model No: 2.0 l
Yıl: 2010-2016
Motor: Benzin 160 HP
Motor Kodu: CFPA
VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD)
Gövde: 3.0 TDI
Model No: 3.0 l
Yıl: 2016-2020
Motor: Dizel 163 HP
Motor Kodu: DDXA
VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD)
Gövde: 3.0 TDI 4motion
Model No: 3.0 l
Yıl: 2016-2020
Motor: Dizel 163 HP
Motor Kodu: DDXA
VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD)
Gövde: 3.0 TDI 4motion
Model No: 3.0 l
Yıl: 2016-2020
Motor: Dizel 204 HP
Motor Kodu: DDXB
VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD)
Gövde: 3.0 TDI 4motion
Model No: 3.0 l
Yıl: 2016-2022
Motor: Dizel 224 HP
Motor Kodu: DDXD, DDXC
VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD)
Gövde: 3.0 TDI 4motion
Model No: 3.0 l
Yıl: 2018 -
Motor: Dizel 258 HP
Motor Kodu: DDXE








