Bosch 0986424894 Ön Fren Balatası - Opel Insignia, Cadillac Ct6, Chevrolet Camaro (2013-2019, 1.4-6.2L)
| Genişlik [mm] | 132 |
| Yükseklik [mm] | 96,8 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986424894 Ön Fren Balatası - Opel Insignia, Cadillac Ct6, Chevrolet Camaro (2013-2019, 1.4-6.2L)
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Cad CT6/CTS, Chevrolet Camaro/Corvette, Ope Insignia, Vauxhall Insignia ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🔧 Motor Hacmi: 1.4-6.2L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 424 894 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Genişlik | 132 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 15,6 mm |
| Yükseklik | 96,8 mm |
| Eğimli | Hayır |
| Yağmur yivi sayısı | 0 |
| Uyarı kontağı türü | Sesli |
| Uyarı kontağı sayısı | 4 |
| Yaylı | Hayır |
| Monte edilmiş piston klipsli | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 15,6 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 25.915 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Uyarı kontağı | Sesli aşınma uyarısı var |
| Ek bilgiler | Montaj kılavuzu dahil |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP2523 |
| Standart tanım | E9 90R - 02A0904/4839 |
| WVA-Numarası | 25915 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| CHEVROLET | 23 441 307 |
| OPEL | 84732488 |
| VAUXHALL | 84732488 |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| OPEL | |
| VAUXHALL | |
| CHEVROLET |
| Genişlik [mm] | 132 |
| Yükseklik [mm] | 96,8 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Aşınma ikaz kontağı | Sesli aşınma uyarısı |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 15,6 |
| WVA numarası | 25915 |
| Jant büyüklüğü [inç] | 18,0 |
| Malzeme | Low-Metallic |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 3.0 Turbo AWD 3.0 l | 2015-2019 | Benzin 405 HP | LGW |
| 3.0 Turbo AWD 3.0 l | 2016-2019 | Benzin 409 HP | LGW |
| 3.0 Turbo AWD 3.0 l | 2016-2019 | Benzin 418 HP | LGW |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.0 Turbo 2.0 l | 2013 - | Benzin 276 HP | LTG |
| 2.0 Turbo AWD 2.0 l | 2014 - | Benzin 276 HP | LTG |
| 2.0 VVTi 2.0 l | 2017 - | Benzin 241 HP | LTG |
| 2.0 VVTi AWD 2.0 l | 2017 - | Benzin 241 HP | LTG |
| 3.6 AWD 3.6 l | 2015 - | Benzin 340 HP | LGX |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 6.2 6.2 l | 2016 - | Benzin 453 HP | LT1(376CUV8) |
| 6.2 6.2 l | 2015 - | Benzin 461 HP | LT1(376CUV8) |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 6.2 6.2 l | 2016 - | Benzin 453 HP | LT1(376CUV8) |
| 6.2 6.2 l | 2016 - | Benzin 461 HP | LT1(376CUV8) |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 6.2 6.2 l | 2013-2019 | Benzin 457 HP | LT1(376CUV8) |
| 6.2 6.2 l | 2013-2019 | Benzin 461 HP | LT1(376CUV8) |
| 6.2 6.2 l | 2014-2019 | Benzin 466 HP | LT1(376CUV8) |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 6.2 6.2 l | 2014-2019 | Benzin 466 HP | LT1(376CUV8) |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.5 (47) 1.5 l | 2017 - | Benzin 165 HP | D 15 SFT, B 15 SFT |
| 1.6 Turbo (47) 1.6 l | 2018 - | Benzin 200 HP | D 16 SHT |
| 2.0 4x4 (47) 2.0 l | 2017 - | Benzin 260 HP | D 20 NFT, B 20 NFT |
| 2.0 CDTi (47) 2.0 l | 2017 - | Dizel 170 HP | D 20 DTH |
| 2.0 CDTi 4x4 (47) 2.0 l | 2017 - | Dizel 170 HP | D 20 DTH |
| 2.0 GSi 4x4 (47) 2.0 l | 2018 - | Dizel 210 HP | D 20 DTR |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.4 Turbo (68) 1.4 l | 2020 - | Benzin 145 HP | F 14 SHT |
| 1.5 (68) 1.5 l | 2017 - | Benzin 140 HP | B 15 SFL, D 15 SFL |
| 1.5 (68) 1.5 l | 2017 - | Benzin 165 HP | D 15 SFT, B 15 SFT |
| 1.5 CDTi (68) 1.5 l | 2020 - | Dizel 122 HP | F 15 DVH |
| 1.6 CDTi (68) 1.6 l | 2017 - | Dizel 110 HP | B 16 DTE, D 16 DTE, D 16 DTN |
| 1.6 CDTi (68) 1.6 l | 2017 - | Dizel 136 HP | B 16 DTH, D 16 DTH |
| 1.6 Turbo (68) 1.6 l | 2018 - | Benzin 200 HP | D 16 SHT |
| 2.0 (68) 2.0 l | 2020 - | Benzin 200 HP | F20SHL |
| 2.0 4x4 (68) 2.0 l | 2017 - | Benzin 260 HP | D 20 NFT, B 20 NFT |
| 2.0 CDTi 2.0 l | 2021 - | Dizel 174 HP | F20DVH |
| 2.0 CDTi (68) 2.0 l | 2017 - | Dizel 170 HP | D 20 DTH, B 20 DTH |
| 2.0 CDTi (68) 2.0 l | 2020 - | Dizel 174 HP | D 20 DTH |
| 2.0 CDTi 4x4 2.0 l | 2021 - | Dizel 174 HP | F20DVH |
| 2.0 CDTi 4x4 (68) 2.0 l | 2017 - | Dizel 170 HP | D 20 DTH |
| 2.0 CDTi 4x4 (68) 2.0 l | 2020 - | Dizel 174 HP | D 20 DTH |
| 2.0 GSi 4x4 (68) 2.0 l | 2020 - | Benzin 230 HP | F20SHT |
| 2.0 GSi 4x4 (68) 2.0 l | 2017 - | Dizel 210 HP | D 20 DTR |
| 2.0 Turbo 2.0 l | 2020 - | Benzin 170 HP | F20SHL |
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 1.5 (35) 1.5 l | 2017 - | Benzin 140 HP | B 15 SFL, D 15 SFL |
| 1.5 (35) 1.5 l | 2017 - | Benzin 165 HP | D 15 SFT, B 15 SFT |
| 1.5 CDTi (35) 1.5 l | 2020 - | Dizel 122 HP | F 15 DVH |
| 1.6 CDTi (35) 1.6 l | 2017 - | Dizel 110 HP | B 16 DTE, D 16 DTE, D 16 DTN |
| 1.6 CDTi (35) 1.6 l | 2017 - | Dizel 136 HP | B 16 DTH, D 16 DTH |
| 1.6 Turbo (35) 1.6 l | 2018 - | Benzin 200 HP | D 16 SHT |
| 2.0 (35) 2.0 l | 2020 - | Benzin 170 HP | F20SHT |
| 2.0 (35) 2.0 l | 2020 - | Benzin 200 HP | F20SHT |
| 2.0 4x4 (35) 2.0 l | 2020 - | Benzin 230 HP | F20SHT |
| 2.0 4x4 (35) 2.0 l | 2017 - | Benzin 260 HP | D 20 NFT, B 20 NFT |
| 2.0 CDTi (35) 2.0 l | 2017 - | Dizel 170 HP | D 20 DTH, B 20 DTH |
| 2.0 CDTi (35) 2.0 l | 2020 - | Dizel 174 HP | F20DVH |
| 2.0 CDTi 4x4 (35) 2.0 l | 2017 - | Dizel 170 HP | D 20 DTH |
| 2.0 CDTi 4x4 (35) 2.0 l | 2020 - | Dizel 174 HP | F20DVH |
| 2.0 GSi 4x4 (35) 2.0 l | 2017 - | Dizel 210 HP | D 20 DTR |



