Ürün Kodu: 0986424961 Barkod: 4047026512014 EAN: 4047026512014
Bosch 0986424961 Arka Fren Balatası - Jeep Cherokee (2013-2018, 2.0-3.2L)
2.297,23 TL
ORİJİNAL
ÜCRETSİZ KARGO
VADE FARKSIZ 5 TAKSİT
Hemen sipariş verirsen, yarın kargoda!
Bu Ürün Sadece İnternet Mağazamızda Bulunuyor
| Genişlik [mm] | 115,6 |
| Yükseklik [mm] | 49,6 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| Aşınma ikaz kontağı | Sesli aşınma uyarısı |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 16,7 |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986424961 Arka Fren Balatası - Jeep Cherokee (2013-2018, 2.0-3.2L)
Bosch Arka Arka Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Jeep Cherokee ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🚗 Uyumlu Araçlar: Jeep Cherokee
📅 Yıl Aralığı: 2014-2018
🔧 Motor Hacmi: 2.0-3.2L
🔧 Motor Hacmi: 2.0-3.2L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 424 961 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; arka |
| Makale durumu | Normal |
| Genişlik | 115,6 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 16,7 mm |
| Yükseklik | 49,6 mm |
| Eğimli | Hayır |
| Yağmur yivi sayısı | 0 |
| Uyarı kontağı türü | Sesli |
| Uyarı kontağı sayısı | 4 |
| Yaylı | Hayır |
| Monte edilmiş piston klipsli | Hayır |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 16,7 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 25.734 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Uyarı kontağı | Sesli aşınma uyarısı var |
| Ek bilgiler | Montaj kılavuzu dahil |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP2578 |
| Standart tanım | E9 90R - 02A1081/4363 |
| WVA-Numarası | 25734 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| CHRYSLER | 68225 327AC |
| CHRYSLER | 68273 101AA |
| CHRYSLER | 68273 101AC |
| JEEP | 68225 327AC |
| JEEP | 68225 327AD |
| JEEP | 68273 101AA |
| JEEP | 68273 101AC |
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| JEEP | |
| CHRYSLER |
| Genişlik [mm] | 115,6 |
| Yükseklik [mm] | 49,6 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Arka aks |
| Aşınma ikaz kontağı | Sesli aşınma uyarısı |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 16,7 |
| WVA numarası | 25734 |
| Malzeme | Low-Metallic |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.0 CRD 2.0 l | 2014-2018 | Dizel 140 HP | EBS, EBT |
| 2.0 CRD 4x4 2.0 l | 2014-2018 | Dizel 140 HP | EBS, EBT |
| 2.0 CRD 4x4 2.0 l | 2014-2018 | Dizel 170 HP | EBS, EBT |
| 2.2 CRD 2.2 l | 2018 - | Dizel 150 HP | EBV |
| 2.2 CRD 2.2 l | 2018 - | Dizel 195 HP | EBV |
| 2.2 CRD 4x4 2.2 l | 2015-2018 | Dizel 185 HP | EBV, LAU 61, EBU |
| 2.2 CRD 4x4 2.2 l | 2018 - | Dizel 195 HP | EBV |
| 2.2 CRD 4x4 2.2 l | 2015-2018 | Dizel 200 HP | EBV, LAU 61, EBU |
| 2.4 2.4 l | 2018 - | Benzin 182 HP | ED8 |
| 2.4 2.4 l | 2015 - | Benzin 184 HP | ED6 |
| 2.4 2.4 l | 2013 - | Benzin 186 HP | ED6, ED8 |
| 2.4 4x4 2.4 l | 2018 - | Benzin 182 HP | ED8 |
| 2.4 4x4 2.4 l | 2015 - | Benzin 184 HP | ED6 |
| 3.2 4x4 3.2 l | 2014 - | Benzin 275 HP | EHB, EHK |
| 3.2 V6 3.2 l | 2013 - | Benzin 272 HP | EHB, EHK |
| 3.2 V6 4x4 3.2 l | 2014 - | Benzin 271 HP | EHB |
| 3.2 V6 4x4 3.2 l | 2013 - | Benzin 272 HP | EHB, EHK |
JEEP CHEROKEE (KL)
Gövde: 2.0 CRD
Model No: 2.0 l
Yıl: 2014-2018
Motor: Dizel 140 HP
Motor Kodu: EBS, EBT
JEEP CHEROKEE (KL)
Gövde: 2.0 CRD 4x4
Model No: 2.0 l
Yıl: 2014-2018
Motor: Dizel 140 HP
Motor Kodu: EBS, EBT
JEEP CHEROKEE (KL)
Gövde: 2.0 CRD 4x4
Model No: 2.0 l
Yıl: 2014-2018
Motor: Dizel 170 HP
Motor Kodu: EBS, EBT
JEEP CHEROKEE (KL)
Gövde: 2.2 CRD
Model No: 2.2 l
Yıl: 2018 -
Motor: Dizel 150 HP
Motor Kodu: EBV
JEEP CHEROKEE (KL)
Gövde: 2.2 CRD
Model No: 2.2 l
Yıl: 2018 -
Motor: Dizel 195 HP
Motor Kodu: EBV
JEEP CHEROKEE (KL)
Gövde: 2.2 CRD 4x4
Model No: 2.2 l
Yıl: 2015-2018
Motor: Dizel 185 HP
Motor Kodu: EBV, LAU 61, EBU
JEEP CHEROKEE (KL)
Gövde: 2.2 CRD 4x4
Model No: 2.2 l
Yıl: 2018 -
Motor: Dizel 195 HP
Motor Kodu: EBV
JEEP CHEROKEE (KL)
Gövde: 2.2 CRD 4x4
Model No: 2.2 l
Yıl: 2015-2018
Motor: Dizel 200 HP
Motor Kodu: EBV, LAU 61, EBU
JEEP CHEROKEE (KL)
Gövde: 2.4
Model No: 2.4 l
Yıl: 2018 -
Motor: Benzin 182 HP
Motor Kodu: ED8
JEEP CHEROKEE (KL)
Gövde: 2.4
Model No: 2.4 l
Yıl: 2015 -
Motor: Benzin 184 HP
Motor Kodu: ED6
JEEP CHEROKEE (KL)
Gövde: 2.4
Model No: 2.4 l
Yıl: 2013 -
Motor: Benzin 186 HP
Motor Kodu: ED6, ED8
JEEP CHEROKEE (KL)
Gövde: 2.4 4x4
Model No: 2.4 l
Yıl: 2018 -
Motor: Benzin 182 HP
Motor Kodu: ED8
JEEP CHEROKEE (KL)
Gövde: 2.4 4x4
Model No: 2.4 l
Yıl: 2015 -
Motor: Benzin 184 HP
Motor Kodu: ED6
JEEP CHEROKEE (KL)
Gövde: 3.2 4x4
Model No: 3.2 l
Yıl: 2014 -
Motor: Benzin 275 HP
Motor Kodu: EHB, EHK
JEEP CHEROKEE (KL)
Gövde: 3.2 V6
Model No: 3.2 l
Yıl: 2013 -
Motor: Benzin 272 HP
Motor Kodu: EHB, EHK
JEEP CHEROKEE (KL)
Gövde: 3.2 V6 4x4
Model No: 3.2 l
Yıl: 2014 -
Motor: Benzin 271 HP
Motor Kodu: EHB
JEEP CHEROKEE (KL)
Gövde: 3.2 V6 4x4
Model No: 3.2 l
Yıl: 2013 -
Motor: Benzin 272 HP
Motor Kodu: EHB, EHK

