Ürün Kodu: 0986494135 Barkod: 4047024308893 EAN: 4047024308893
4047024950269
Bosch 0986494135 Ön Fren Balatası - Honda Accord (2003-2008, 2.0-2.4L)
1.631,34 TL
ORİJİNAL
VADE FARKSIZ 5 TAKSİT
| Genişlik [mm] | 155,2 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Aşınma ikaz kontağı | Sesli aşınma uyarısı |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 17,2 |
| WVA numarası | 23720 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Tüm Özellikleri Görüntüle | |
Bosch 0986494135 Ön Fren Balatası - Honda Accord (2003-2008, 2.0-2.4L)
Bosch Ön Ön Fren Balatası, OEM kalite standartlarında üretilmiş olup Honda Accord ile tam uyumludur. Yüksek sıcaklık direnci, düşük gürültü seviyesi ve uzun ömürlü yapısıyla güvenli ve konforlu frenleme performansı sunar.
🚗 Uyumlu Araçlar: Honda Accord
📅 Yıl Aralığı: 2003-2008
🔧 Motor Hacmi: 2.0-2.4L
🔧 Motor Hacmi: 2.0-2.4L
📊 Teknik Özellikler
| Satış modeli (IAM) | 0 986 494 135 |
| Tanımlama | Diskli fren balatası seti; ön |
| Makale durumu | Normal |
| Üretim bilgileri | ATE sistemi (Teves) için |
| Önerilen aksesuar | 1987474241 |
| Genişlik | 155,2 mm |
| Kalınlık/En kalınlığı | 17,2 mm |
| Yükseklik 1 | 64,4 mm |
| Yükseklik 2 | 68,3 mm |
| Eğimli | Evet |
| Yağmur yivi sayısı | 0 |
| Uyarı kontağı türü | Sesli |
| Uyarı kontağı sayısı | 2 |
| Yaylı | Hayır |
| Monte edilmiş piston klipsli | Evet |
| Süspansiyon saclı | Evet |
| Sönümleme sacları sayısı | 4 |
| Cıvatalı | Hayır |
| Nominal kalınlık | 17,2 mm |
| Sertifika | ECE-R90 |
| WVA numarası | 23.720 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Uyarı kontağı | Sesli aşınma uyarısı var |
| Ek bilgiler | piston klipsli |
| Ek bilgiler | Gıcırdama önleme sacı var |
| Ticari kısa tanımı (HKB) | BP1046 |
| Standart tanım | E9 90R-02A0870/1004 |
| WVA-Numarası | 23720 |
🏁 Ürün Avantajları
- ✅ Bosch fren balataları, güvenlik ve güvenilirlik açısından yasal gereklilikleri aşan ek testlere tabi tutulur
- ✅ Son derece kararlı sürtünme katsayısı: yüksek yükte bile tutarlı frenleme performansı için
- ✅ Titreşim önleyici plakalar ve eğimli kenarlar: üstün gürültü ve titreme davranışı için
- ✅ Yüksek sıkıştırılabilirlik: rahat ve iyi pedal hissi için
- ✅ Hemen hemen tüm araç modelleri için özel çözüm: en iyi frenleme sonuçları için
- ✅ Dünya çapında araştırma ve geliştirme: Bosch'un kaliteli performansına güvenebilirsiniz
🔩 OEM / Muadil Numaraları
| HONDA | 45022-SEA-E01 |
| HONDA | 45022-SEA-EZ1 |
🔴 Montaj Notu: ATE sistemi (Teves) için
| Marka | Uyumlu OEM Numaraları |
|---|---|
| HONDA |
| Genişlik [mm] | 155,2 |
| Kontrol işareti | ECE-R90 |
| Montaj tarafı | Ön aks |
| Aşınma ikaz kontağı | Sesli aşınma uyarısı |
| Kalınlık/Kuvvet [mm] | 17,2 |
| WVA numarası | 23720 |
| Malzeme | Low-Metallic |
| Fren sistemi | ATE |
| Yükseklik 1 [mm] | 64,4 |
| Yükseklik 2 [mm] | 68,3 |
Bu Ürünle Uyumlu Araçlar
Bu ürün aşağıdaki marka ve model araçlarla uyumludur. Her araç için gövde, model numarası, motor ve motor kodu detayları verilmiştir. Bu bilgiler, doğru yedek parçayı hızlı ve güvenilir şekilde seçmenizi sağlar.
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.0 (CL7) 2.0 l | 2003-2008 | Benzin 155 HP | K20Z2, K20A6 |
| 2.2 i-CTDi (CN1) 2.2 l | 2004-2008 | Dizel 140 HP | N22A1 |
| 2.4 (CL9) 2.4 l | 2006-2008 | Benzin 154 HP | K24A8 |
| 2.4 (CL9) 2.4 l | 2003-2008 | Benzin 190 HP | K24A3, K24A |
| 2.4 Vtec 2.4 l | 2006-2008 | Benzin 166 HP | K24A8 |
HONDA ACCORD VII (CL, CN)
Gövde: 2.0 (CL7)
Model No: 2.0 l
Yıl: 2003-2008
Motor: Benzin 155 HP
Motor Kodu: K20Z2, K20A6
HONDA ACCORD VII (CL, CN)
Gövde: 2.2 i-CTDi (CN1)
Model No: 2.2 l
Yıl: 2004-2008
Motor: Dizel 140 HP
Motor Kodu: N22A1
HONDA ACCORD VII (CL, CN)
Gövde: 2.4 (CL9)
Model No: 2.4 l
Yıl: 2006-2008
Motor: Benzin 154 HP
Motor Kodu: K24A8
HONDA ACCORD VII (CL, CN)
Gövde: 2.4 (CL9)
Model No: 2.4 l
Yıl: 2003-2008
Motor: Benzin 190 HP
Motor Kodu: K24A3, K24A
HONDA ACCORD VII (CL, CN)
Gövde: 2.4 Vtec
Model No: 2.4 l
Yıl: 2006-2008
Motor: Benzin 166 HP
Motor Kodu: K24A8
| Gövde / Model No | Model Yılı | Motor | Motor Kodu |
|---|---|---|---|
| 2.0 (CM1) 2.0 l | 2003-2008 | Benzin 155 HP | K20Z2, K20A6 |
| 2.2 i-CTDi (CN2) 2.2 l | 2004-2008 | Dizel 140 HP | N22A1 |
| 2.4 (CM2) 2.4 l | 2003-2008 | Benzin 190 HP | K24A3 |
HONDA ACCORD VII Tourer (CM, CN)
Gövde: 2.0 (CM1)
Model No: 2.0 l
Yıl: 2003-2008
Motor: Benzin 155 HP
Motor Kodu: K20Z2, K20A6
HONDA ACCORD VII Tourer (CM, CN)
Gövde: 2.2 i-CTDi (CN2)
Model No: 2.2 l
Yıl: 2004-2008
Motor: Dizel 140 HP
Motor Kodu: N22A1
HONDA ACCORD VII Tourer (CM, CN)
Gövde: 2.4 (CM2)
Model No: 2.4 l
Yıl: 2003-2008
Motor: Benzin 190 HP
Motor Kodu: K24A3







